Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#61 Post autor: yugorin »

Oficjalnie party jeszcze trwa. Około 10:30 jest przewidziane zakończenie i rozdanie dyplomów 🤣

Ja już teraz wiem, że to był świetnie spędzony czas. Mnóstwo dobrych ludzi. Dużo dobrej energii. Pozytywne nastawienie i radość ze spotkania. Rozmowy na poziomie, kultura i normalność. Bo człowiekiem dobrze jest być, a nie bywać, gdy to wygodne. No i wielkie oczy Steffana, który nie spał od trzech dni, rozświetlały całe partyplace 🤣. Tyle energii, tyle zaangażowania jakie wszyscy organizatorzy włożyli w to wydarzenie! Kawał dobrej pracy (celowo użyłem tego słowa. Robotę to robią roboty) My pozostańmy ludźmi, którzy się szanują, ludźmi którzy żyją wśród innych ludzi. Bo jutro może nas zabraknąć. Warto już dziś być po stronie światła ;) BOOM! i Tuchola już są 😉
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#62 Post autor: Cobra »

Tak. Jeszcze party trwa.

Świetna impreza z atrakcjami, a sam ośrodek - czegóż jeszcze chcieć- super!
Koncerty Wacka i Katoda na najwyższym poziomie.
Tyle smakołyków i gratisów.
Nagłośnienie, big screen- wszystko 👍👍👍

Steffan: organizacja tego party na najwyższym poziomie.
Dziękujemy i Tobie i Kasi, Basi i wszystkim, którzy dbaliście o nas, aby nic nam nie zabrakło podczas pobytu w Tucholi.
Naprawdę świetnie się bawiliśmy.

Steffan, pamiętaj, że wszyscy słyszeliśmy, jak między zdaniami i powiedziałeś: ...a za rok będzie...i tego się trzymajmy 😏

A na koniec napiszę tylko, że następnym razem wejściówka powinna być naliczona.
Dobrze było Was tam wszystkich zobaczyć i do następnego.
Cobra z rodziną.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
.johny.
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2022, 14:39
Grupa: Lamers

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#63 Post autor: .johny. »

Świetna impreza. Dziękuję Steffanowi, Kasi oraz pozostałym organizatorom oraz fundatorom TB za wspaniałą atmosferę oraz możliwość spotkania się z społecznością Sceny (szeroko pojętej). W moim uznaniu doskonale zorganizowane i przeprowadzone party, produkcje na wysokim poziomie (szacunek dla autorów). Miejscówka świetna, sprzyjająca pogoda, zaplecze gastronomiczne super. Nie ma co dużo gadać: 6, 100%, super i inne w tym stylu :D Jeżeli będzie kolejna edycja a jak również będę miał możliwość przyjazdu to chętnie się zamelduję. Dzięki raz jeszcze.

Awatar użytkownika
drygol
Posty: 209
Rejestracja: 14 kwie 2015, 13:35
Grupa: Lamers
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#64 Post autor: drygol »

Serdeczne dziękuję całemu teamowi organizatorów oraz wszystkim partyzantom za świetne towarzystwo.
Heheszki były takie że boki zrywać i do tej pory mam jeszcze lodaing :mrgreen:
Party mega kozackie! 10/10

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#65 Post autor: Katon »

Steffan i cała ekipa najmocniejsze podziękowania jesteście cudownymi ludźmi tak wspaniałej atmosfery jaka panowała na Party nie da się opisać w słowach jestem zaszczycony że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu. Tak jak Steffan mówiłem przez telefon jesteście moimi gośćmi z małżonką w Kwidzynie postaram się odwdzięczyć za to co mnie spotkało!

Blanowak
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2021, 13:48
Grupa: Lamers

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#66 Post autor: Blanowak »

Super Atmosfera mega mega podziękowania za zaproszenie i słowa uznania dla Organizatorów. Dziękuje za miłe rozmowy i dużo śmiechu. Mega Piona !!!

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#67 Post autor: wackee »

Świetne party, świetna pierwsza edycja, dziękujemy i prosimy organizatorów o następne. Naprawdę umiecie w to :)
Dzięki dla wszystkich za możliwość spotkania, za arcyciekawe dyskusje, dużo śmiechu, za wspólną zabawę na moim wykonie jak również na pewno i Katod był ustatysfakcjonowany odbiorem swojego koncertu ;)
Cieszyły dawno nie widziane, znane twarze - ale również te wcześniej nieznane - i te nowe na scenie, i te stare ;)
Jechałem na tę imprezę w nienajlepszym nastroju ze względu na niedawne wydarzenia, przybiło mnie to wszystko trochę ale impreza odwróciła mi to o 180 stopni. I nie chodzi o kompa a o właśnie spotkanie z Wami wszystkimi.
Wracałem do domu z takim bananem na ryju że gdybym nosił szminkę to bym nią sobie uszy ubrudził ;)
Dzięki wszystkim za to, strasznie mi to było potrzebne!
Do następnego!
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#68 Post autor: kenji »

Od powrotu do domu zastanawiam się czy byłem na lepiej zorganizowanej imprezie scenowej? Śmiało mogę powiedzieć, że nie. Kto nie był, niech żałuje. Udane połączenie imprezy scenowej + przyjęcia rodzinnego. Fajnie to podsumował Gregfeel - w życiu nie byłem na takim fajnym weselu. I ja się pod tymi słowami podpisuję. Było mega mega fajnie!
Rebok jako techniczy spisał się znakomicie. Sachy jako prowadzący także. Podobała mi się też Twoja szybka reakcja. Jak był fuck-up z jedną pracą to od razu krótka piłka i wyjaśnienie tematu. Jak któraś praca poszła za cicho, to od razu powtórka. Brawo.

Każdemu się chyba udzieliła ta atmosfera: długie rozmowy, żarty, zabawy, tańce podczas koncertów (Katod bisował chyba kilkanaście razy), pyszne jedzenie, strumienie piwa, bardzo ładne okoliczności przyrody. Mi nic więcej do szczęścia nie było potrzebne!!!

Steffan jesteś niesamowity. Zrobiłeś imprezę o której będzie się długo pamiętać i już Ci współczuję, bo nie wiem czy da się zrobić coś lepiej :)
Nie wiem jak Ty i Kasia to robicie, ale serce rośnie, gdy się patrzy jak Wasza rodzina, sąsiedzi, znajomi z wielką radością angażują się w spełnianie Twojej wizji. Brawo !!!!

Jedyne w sumie co było niepotrzebne, to przepuszczenie przez selekcję tego intra o Atari. Gdyby było chociaż śmieszne...

Nie wiem co jest takiego w tej Tucholi, ale muszę podpisać się pod tym co pisał Wacek: rok temu do Tucholi jechałem wypalony, zmęczony, bez motywacji do scenowania. Po wizycie u Was wyciągnąłem C64 z szafy, odświeżyłem swoje "IDE" i trwa to cały czas. Dzięki !!! Steffan to wszystko Twoja zasługa!

Korzystając z okazji muszę podziękować dwóm osobom, w sumie trzem:

Hairdog - muzyka, grafika, support
DJ Gruby - za rzucenie wszystkiego i pomoc w kryzysowej sytuacji
moja żona - tydzień bylem w domu tylko ciałem. Dziękuję że mi na to pozwoliłaś :*

Siedzę sobie w domku, popijam herbatkę i robię odsłuch płyty Wacka. Świetne wydawnictwo. Z autografem! (Mojzesh :* )
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#69 Post autor: wackee »

kenji pisze:
31 lip 2022, 21:37
Jedyne w sumie co było niepotrzebne, to przepuszczenie przez selekcję tego intra o Atari. Gdyby było chociaż śmieszne...
No, to jest temat do przemyślenia. Atarowcy byli na sali i pytanie, czy trochę już nie jesteśmy za starzy na takie klimaty. Chociaż moim zdaniem gorszy był ten obrazek :/
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
.johny.
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2022, 14:39
Grupa: Lamers

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#70 Post autor: .johny. »

To już drugi taki numer, który widziałem. Na SV, które było na stadionie też wyskoczyło takie coś. To niesmaczne i niesympatyczne. Na imprezach Atarowych jest zawsze fajny klimat, przyjaźni i otwarci ludzie, imprezy są na wysokim poziomie, a organizatorzy to nasi koledzy i koleżanki z którymi często znamy się i przyjaźnimy od lat. Takie produkcje nie powinny być aprobowane. To, że przed ponad 20 laty pozwalaliśmy sobie na szczeniackie docinki to nie znaczy, że teraz to będzie równie "śmieszne" - jest słabe i pozbawione taktu. Mam nadzieję, że to ostatni taki - powiedzmy delikatnie nietakt ze strony identyfikujących się z C= pozbawionych wyczucia kolegów.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#71 Post autor: kenji »

.johny. pisze:
31 lip 2022, 22:18
To już drugi taki numer, który widziałem. Na SV, które było na stadionie też wyskoczyło takie coś.
Ja wcale nie mam pewności że ta praca wtedy pochodziła od kogoś ze sceny C64, a fakt że przeszło to wtedy przez selekcję tylko mnie w tym utwierdza.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
.johny.
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2022, 14:39
Grupa: Lamers

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#72 Post autor: .johny. »

Istotnie, możesz mieć rację. W każdym razie takie wystąpienia nasycone wątpliwej jakości humorem nie powinny przechodzić przez selekcję. Nie mówimy tutaj o cenzurze w klasycznym ujęciu a o eliminowaniu zjawiska bezprzedmiotowej negacji, które na pewno nie pomaga w integracji środowiska - które uważam za grupę świetnych i wartościowych ludzi.

Solo/NG
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2021, 23:57
Grupa: New Generation

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#73 Post autor: Solo/NG »

obejrzalem stream wlasnie; envy w ch*j, zajebisty klimat

Steffan - kudos!

co do intra atari - ;) tak samo jak to na sv c64 kutang intro; odwrotne platformy to robia, chujowe na maxa, bo to nie 1998;
jak naprawde bedzie trzeba wiedziec kto, to 3 SUVy przyjada porozmawiac.

dobre demka!

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#74 Post autor: yugorin »

@Steffan!

A tak się wzbraniałeś, tak się boksowałeś w głowie.. że eee, że nie będzie fajnie, że coś tam. Patrz człowieku na te komentarze! Pozamiatałeś wszystko! Pisząc pozamiatałeś - mam na myśli pozamiataliście WY jako grupa. Jednak nie wszyscy z orgów są tutaj, stąd taka forma.

To było naprawdę coś! Fajnie się na to patrzyło z tej drugiej strony. Bo od Moonshine 2019 i teraz, Moonshine 2022 nie byłem na żadnym party, gdzie mogłem z tak bliska obserwować to co się dzieje na zapleczu. Właśnie - tylko obserwować. Bo fajnie jest być jak sołtys. Cytując klasyka - wysoko, najedzony i za nic nie odpowiada. Ale patrząc na Twoje sprinty i dość mocno otwarte oczy (byłeś jak prawie Neo w Matriksie, jak mu robili LODAING :P kungfu, tylko on miał te oczy zamknięte, dlatego prawie :P) wiedziałem co czujesz. Wiedziałem co myślisz. Jest takie słowo, które przez lata zmieniło swoją naturę i wydźwięk. Szkoda, ale ja go jednak używam dość często w jego prawdziwym sensie. Współczułem z Tobą :) hahaha.. Z jednej strony, potocznie - współczułem Ci, ale z tej drugiej, pełniejszej - współczułem z Tobą każdą emocję. Bo sprint i prędkość Twojego procesora w głowie zwiększyła się stukrotnie, ale to było bez znaczenia. Liczyło się tylko jedno - ogarnąć wszystko co było do ogarnięcia!

Mega gratulacje raz jeszcze.
Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
grey/msb
Posty: 72
Rejestracja: 23 lis 2012, 16:23
Grupa: mystic bytes
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#75 Post autor: grey/msb »

Świetne party! Kudos dla całego TB Teamu! Rewelacyjna, wręcz rodzinna atmosfera... Super miejsce, super ludzie, dużo śmiechu! Tego nam było trzeba na 2 tygodnie przed SV! Naładowaliśmy baterie. Dzięki!!! Steffan, Catya, Rebok, Hairdog, Gali, Sachy, Łukasz, Quos, Basia, Irek... FANTASTYCZNA robota, chapeau bas!!!

Co do dema anty-Atari. Straszna żenada. Jestem przekonany, że to Ci sami ludzie, co wystawili pracę na SV2020+1 na stadionie. Wahaliśmy się wtedy czy to pokazać, ale wiedząc że to oczywista prowokacja postanowiłem, że pracę dopuścimy. Żeby nie podejrzewano nas o brak jaj. Byłem jednak przekonany, że to jednorazowa akcja i autorzy pracy po jej prezentacji sami się skompromitują i odpuszczą. A tu kolejny paszkwil o bardzo podobnej treści. Dzisiaj nie dopuściłbym takiej pracy. To prawda, że organizatorzy nie odpowiadają za treść prac, ale mogą ich nie dopuścić do compo. Ja wtedy dopuściłem, i to był błąd. Za każdym razem wyciągam rękę do społeczności C=, także na Teddy - w invitce kodowanej na C64 napisałem, że nie ma już między nami wojen, że to przeszłość itd... a tu coś takiego. Do autorów pracy "No Atari No Cry" - ile Wy macie lat? Nie pora wydorośleć? Żeby to demo było chociaż śmieszne, ale było żałosne w każdym calu. Jak powiedział Sachy ogłaszając wyniki - "zajęliście zasłużone, 6-te miejsce w compo". Chociaż szkoda, że braliście w nim udział.

Na szczęście to są tylko incydenty i nie dotyczą całej społeczności, a pojedynczych/pojedynczego frustratów/frustrata. Nie wyczułem na TB żadnej wrogości do społeczności Atari, wręcz przeciwnie.

3majcie się ciepło i do zo! :) (z niektórymi z Was już za niecałe 2 tygodnie!)
Ostatnio zmieniony 01 sie 2022, 11:26 przez grey/msb, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#76 Post autor: yugorin »

Może to czas, aby powiedzieć STOP i nie mieć skrupułów do prac, które odbiegają od ogólnie przyjętych norm w naszych głowach. Nie chodzi tu o prewencyjną cenzurę, a o zachowanie dobrego smaku. Czym innym jest żarcik w trakcie rozmowy, a czym innym kupa na środku pokoju gościnnego w M3. Bo wolność słowa i przekonań to jedno, gdyby jednak gość którego zapraszasz na "wesele" i to dobre "wesele" (jak to zostało już powiedziane po party), dał po pysku teściom, bo mają dużego fiata zamiast syrenki - myślę, że nikt nie zastanawiałby się zbyt długo co ma robić z delikwentem. My mamy tę możliwość, że możemy coś zatrzymać, zanim to się wydarzy. To moje przemyślenie na dziś.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#77 Post autor: Steffan »

Jeszcze się nie obudziłem, ale na szybko:
-Dziękuję za dobre słowa, za Waszą obecność, za pomoc. Jak dojdę do siebie wystawie rozszerzony wpis w tej kwestii.
-Co do pracy, która budzi kontrowersje, zastanawiałem się czy pracę dopuścić do kompotów. Na prawdę niewiele brakowało, aby wyleciała. Rozmawiałem z kilkoma osobami i zdania były podzielone 50/50. Zadecydowałem, że pójdzie.
Technicznie praca była ok, kilka partów, skrolle, animacje, to nie był one-screener zrobiony na szybko. Co do zawartości merytorycznej to już inna sprawa. Postanowiłem, że dam Wam ją do oceny. Tak jak podejrzewałem, wylądowała na ostatniej pozycji. Powinno to dać do myślenia autorom.
Następnym razem (jak będzie następny) takie coś nie przejdzie.

Dziękuję i pozdrawiam.
Steffan

ps. odezwę się jak się obudzę.
Tak wygląda mój salon:
battle-ground.jpg
battle-ground.jpg (74.46 KiB) Przejrzano 1707 razy
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#78 Post autor: wackee »

Steffan pisze:
01 sie 2022, 13:34
Tak wygląda mój salon:
Ale o co chodzi? Tak wygląda mój man-cave każdego dnia ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#79 Post autor: yugorin »

wackee pisze:
01 sie 2022, 13:36
Steffan pisze:
01 sie 2022, 13:34
Tak wygląda mój salon:
Ale o co chodzi? Tak wygląda mój man-cave każdego dnia ;)

hehehe... żeby nie było Wam smutno.. wieczorem wrzucę fotę z jaskini... no nie macie się czego wstydzić hahahahaha
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#80 Post autor: Steffan »

Jest!
Dzięki Gregfeel-owi będzie możliwość odtworzenia ogłoszenia wyników z GŁOSEM!
https://www.youtube.com/watch?v=THeJVO7Xq8s
https://www.youtube.com/watch?v=-20F-UIzK3U

Dziękuje
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

ODPOWIEDZ