Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#61 Post autor: Katon »

Oczywiście 10 poleciała od razu dla Yugorina ! Chciałbym napisać że uczestniczyłem online to dało się wyczuć same dobro z Opola naprawdę się wzruszyłem w pewnym momencie. Gratuluję organizatorom wysiłku i siły jaki włożyli w zorganizowanie tego wydarzenia a jest to wydarzenie na miarę światową! Bezcenne były moje połączenia video z Scenowcami których niewidziałem wiele lat. Poziom produkcji światowy Polska Demo Scena pokazała moc z czego się ogromnie cieszę. Pozdrawiam Was wszystkich i jeszcze raz gratuluje tego cudownego Party!

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 87
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#62 Post autor: KILLER »

Dziękuję Wam wszystkim za mega Party. Organizacja pełna profeska. Pozdrawiam gorąco i do zobaczenia.
p.s. Produkcje mnie powaliły ...
Who You Are

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 87
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#63 Post autor: KILLER »

kenji pisze:
28 maja 2022, 10:39
Party do bani... Pełno ludzi niewidzianych na scenie od dziesiątek lat. Wszyscy siedzą/stoją, gadają, alkoholizują się, ściskają, wrzeszczą na swój widok. Na ekranie lecą jakieś dema, żadnych ciekawych efektów ze sprzętem typu glitche, "bad resolution error", tylko wszystko płynnie chodzi. Nagłośnienie też do bani - pontaniczne karaoke omal nie wyrzuciło szyb z okien. No i do tego transmisja w internetach. Na dwóch kanałach na raz, płynnie i do tego nie robiona z kalkulatora. Bez sensu to wszystko. :mrgreen:
Jakoś nie tak, jak zawsze...:) nie było siekiery i rozwalania budynku. Starzejecie się :lol:
Who You Are

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#64 Post autor: carrion »

Katon pisze:
30 maja 2022, 19:05
Poziom produkcji światowy Polska Demo Scena pokazała moc z czego się ogromnie cieszę.
Podpisuję się pod tym obiema nogami. Patrząc na liczbę komentarzy na CSDB, ilość pozytywnej energii, produkcje, atmosferę i ogólnie wrzawę wywołaną po MD myślę, że to było party na poziomie światowym. Wracamy do gry na mapie światowych imprez. :)
i choć wiem że za chwilę Lost, Gubbdata, Arok, Teddy Beer i Xenium to ja już myślami jestem na następnym MD. A na conajmniej dwóch z wymienionych planuję być i mieć prace do wystawienia. ;)
Dzięki Wam wszystkim za super weekend. Dzięki jeszcze raz Yugorin + Organizatorzy za to niezmiernie ważne dla demosceny wydarzenie.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#65 Post autor: Steffan »

No i o to chodziło.
Yugorin.png
Yugorin.png (27.93 KiB) Przejrzano 2160 razy
Łubu dubu! Łubu dubu! Niech żyje nam, prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja Steffan. :lol:
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#66 Post autor: Katon »

Niech żyje nam <3

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#67 Post autor: comankh »

piękne party kurła.

Awatar użytkownika
zep
Posty: 26
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:48
Grupa: Elysium / inflexion
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#68 Post autor: zep »

Piękne party, dzięki cudowne dla Orgów!

Kilka foteczek:
https://photos.app.goo.gl/Y8Ervpc6eGJsvt1k6

I mały ESM-szorcik:
https://www.youtube.com/watch?v=ft4akPNQbus
zep/esm

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#69 Post autor: pajda »

Wideo podsumowujące, trochę się uzbierało materiału, wyszło grubo ponad 20 minet, enjoy! ;)

https://www.youtube.com/watch?v=K8tXlXLcO4c

Zdjęć też mam nasrane, jak ogarnę wrzucę gdzieś.
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
leorole
Posty: 6
Rejestracja: 25 lis 2021, 11:50
Grupa: Lepsi De ;)

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#70 Post autor: leorole »

Kurcze... poczułem klimat starych party, choć my nie młodzi już, to jednak duch w narodzie żyje i napierdala sidami!

Dziękóweczka Panowie, że dane było mi spotkać tych, których 25 lat nie widziałem, a , o dziwo pamiętałem te mordeczki, i , co większe zdziwko, te mordunie pamiętały mnie :D

Niech będzie pochwalony VIC, SID i 6510, na wieki wieków 8bit!
Stara miłość nie rdzewieje.
Moje sprzęty ma psychik ;) Dyskietki też :D

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#71 Post autor: kenji »

pajda pisze:
31 maja 2022, 11:39
Wideo podsumowujące, trochę się uzbierało materiału, wyszło grubo ponad 20 minet, enjoy! ;)

https://www.youtube.com/watch?v=K8tXlXLcO4c

Zdjęć też mam nasrane, jak ogarnę wrzucę gdzieś.
Fajny reportaż. Dzięki !!
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#72 Post autor: Nitro »

Uff, ja jeszcze nie odespałem więc na razie krótko. Jak carrion napisał jedno z najlepszych parties na których byłem. Party kompletne od A do Z.

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 87
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#73 Post autor: KILLER »

pajda pisze:
31 maja 2022, 11:39
Wideo podsumowujące, trochę się uzbierało materiału, wyszło grubo ponad 20 minet, enjoy! ;)

https://www.youtube.com/watch?v=K8tXlXLcO4c

Zdjęć też mam nasrane, jak ogarnę wrzucę gdzieś.
Fantastyczne. Dzięki za to. Czekam na zdjęcia. Pozdrawiam
Who You Are

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#74 Post autor: SuperNoise »

kenji pisze:
29 maja 2022, 16:22
Moonshine Dragon 2022 przechodzi do historii. Demo compo to crème de la crème tego party, nawet jeśli nasze demo zostało tak brutalnie potraktowane.
Cześć Kenji,
1. Dałeś nam demo o 20:08 do ręki. Deadline był do 12:00, kompo miało zacząć się o 20:00.
2. W połowie dema czarny ekran i brak muzyki przez 5 sekund. Wcześniej jeszcze dodatkowo 3 sekundy wygasającej muzyki na czarnym tle.
Arise przyszło do mnie w sobotę o 8:30 rano, siedliśmy sobie wygodnie, skopiowałem co trzeba, odpaliliśmy razem demko. Po 15 minutach Arise wiedziało, że wszystko dobrze chodzi a ja dokładnie wiedziałem jak to mam puścić. Nie było żadnych niespodzianek. Part z zawieszaniem się C64 - ogarnięty. Koniec dema? Zakodowany,
Ba! Lethargy życzyło sobie puścić end part 2 razy, byli zadowoleni.
Boom! Prosiłi żeby w odpowiedni sposób puścić ich demko, nie ma problemu.

Chciałbym, żeby współpraca z grupą Dream w przyszłości, była pozbawiona obustronnej brutalności. Dajmy sobie szansę.

Pozdrawiam,
SNoise

Awatar użytkownika
Golara
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2018, 16:17
Grupa: Desire

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#75 Post autor: Golara »

Wrzucam nagrania z demo compo. Raczej chujowe nagranie bo telefon mi gubił focus ale wrzucam tak czy siak. Niestety nie mam całego nagrania demo Dream bo jak leciało drugi raz to mi się już miejsce na karcie skonczyło i nagranie kończy się w sumie w prawie tym samym momencie co pierwszy run demo.

https://youtu.be/-xqj9PszwNs
https://youtu.be/w2CwzXz5FGc
https://youtu.be/TOB8QSDiJoI
https://youtu.be/nhV-GB5bBiU
https://youtu.be/OIO-y6v_9Xo
https://youtu.be/IxhYaGYxRpM
https://youtu.be/435XCe283pU
SuperNoise pisze:
31 maja 2022, 20:15
kenji pisze:
29 maja 2022, 16:22
Moonshine Dragon 2022 przechodzi do historii. Demo compo to crème de la crème tego party, nawet jeśli nasze demo zostało tak brutalnie potraktowane.
Cześć Kenji,
1. Dałeś nam demo o 20:08 do ręki. Deadline był do 12:00, kompo miało zacząć się o 20:00.
2. W połowie dema czarny ekran i brak muzyki przez 5 sekund. Wcześniej jeszcze dodatkowo 3 sekundy wygasającej muzyki na czarnym tle.
Arise przyszło do mnie w sobotę o 8:30 rano, siedliśmy sobie wygodnie, skopiowałem co trzeba, odpaliliśmy razem demko. Po 15 minutach Arise wiedziało, że wszystko dobrze chodzi a ja dokładnie wiedziałem jak to mam puścić. Nie było żadnych niespodzianek. Part z zawieszaniem się C64 - ogarnięty. Koniec dema? Zakodowany,
Ba! Lethargy życzyło sobie puścić end part 2 razy, byli zadowoleni.
Boom! Prosiłi żeby w odpowiedni sposób puścić ich demko, nie ma problemu.

Chciałbym, żeby współpraca z grupą Dream w przyszłości, była pozbawiona obustronnej brutalności. Dajmy sobie szansę.

Pozdrawiam,
SNoise
Z jednej strony sie zgadzam, z drugiej te 5 sekund poczekac różnicy by nie zrobiło, aż tak czasu nie brakowało. Jak patrze na to nagranie to bardzo szybko przeszliście do nastepnego demo. Nawet na party jak widzialem to pierwszy raz to myślałem, że coś poszło nie tak. ¯\_(ツ)_/¯

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#76 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Golara pisze:
31 maja 2022, 20:34
Z jednej strony sie zgadzam, z drugiej te 5 sekund poczekac różnicy by nie zrobiło, aż tak czasu nie brakowało.
Kompa byly opoznione wiec czasu za bardzo nie bylo. Obrazek powoli zjezdzal z ekranu a muzyka zaczela sie wyciszac az przestala grac. Ludzie zaczeli klaskac myslac ze to jest koniec dema. Pewnie dlatego Noise myslal ze to juz koniec i wylaczyl.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#77 Post autor: kenji »

SuperNoise pisze:
31 maja 2022, 20:15
kenji pisze:
29 maja 2022, 16:22
Moonshine Dragon 2022 przechodzi do historii. Demo compo to crème de la crème tego party, nawet jeśli nasze demo zostało tak brutalnie potraktowane.
Cześć Kenji,
1. Dałeś nam demo o 20:08 do ręki. Deadline był do 12:00, kompo miało zacząć się o 20:00.
2. W połowie dema czarny ekran i brak muzyki przez 5 sekund. Wcześniej jeszcze dodatkowo 3 sekundy wygasającej muzyki na czarnym tle.
Arise przyszło do mnie w sobotę o 8:30 rano, siedliśmy sobie wygodnie, skopiowałem co trzeba, odpaliliśmy razem demko. Po 15 minutach Arise wiedziało, że wszystko dobrze chodzi a ja dokładnie wiedziałem jak to mam puścić. Nie było żadnych niespodzianek. Part z zawieszaniem się C64 - ogarnięty. Koniec dema? Zakodowany,
Ba! Lethargy życzyło sobie puścić end part 2 razy, byli zadowoleni.
Boom! Prosiłi żeby w odpowiedni sposób puścić ich demko, nie ma problemu.

Chciałbym, żeby współpraca z grupą Dream w przyszłości, była pozbawiona obustronnej brutalności. Dajmy sobie szansę.

Pozdrawiam,
SNoise
Brutalności?? Bez jaj.

Ja doskonale wiem o której przyniosłem finalną wersję dema. Wiem też o której przyniosłem poprzednią wersję. Nie mam pretensji do Was. Wyjaśniliśmy sobie przecież to na party.

Jedyne o co mam żal, to to że jak już po wyłączeniu dowiedzieliscie się, że jest tam ciag dalszy to puściliście je na sam koniec compo, zamiast uruchomić je jeszcze raz.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2022, 22:54 przez kenji, łącznie zmieniany 1 raz.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#78 Post autor: kenji »

Golara pisze:
31 maja 2022, 20:34
Z jednej strony sie zgadzam, z drugiej te 5 sekund poczekac różnicy by nie zrobiło, aż tak czasu nie brakowało. Jak patrze na to nagranie to bardzo szybko przeszliście do nastepnego demo. Nawet na party jak widzialem to pierwszy raz to myślałem, że coś poszło nie tak. ¯\_(ツ)_/¯
Na party też mi się wydawało, że bardzo szybko je skasowano.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#79 Post autor: yugorin »

Dzień dobry Partowicze,

Jest wciąż sporo emocji, ale to dobrze, bo oznacza to, że jesteśmy cywilizowanymi ludźmi a nie robocopami. Umiemy rozmawiać, dyskusja od zawsze jest związana z kulturą i wymianą poglądów. Wszystkie te sprawy o których czytam są ważne, i nie ma w tej kwestii żadnego sporu. Osobiście uważam, że duet Borys i SuperNoise plus przedszkolak BroneCk, stanowią trzon tego party. Bez ich umiejętności i zaangażowania, to technicznie, party byłoby poniżej poziomu mułu. Jeśli były, a część z Was tak uważa, potknięcia, niedociągnięcia, chcę Was za to przeprosić. Proszę, przyjmijcie moje przeprosiny za wszystkie niekomfortowe i niemiłe wydarzenia na party. Chcę jednak, żebyście mieli świadomość, że nie wynikało to ze złej woli, nie wynikało to z celowego działania a jedynie z omylności człowieka, sprzętu. Czasami zbyt szybko następujących po sobie wydarzeń nad którymi nie udało się zapanować. Czasami z błędnej oceny sytuacji i decyzji podjętej na podstawie niepełnych danych. Tyle, że czasami na podjęcie decyzji pozostaje niewiele czasu. Nie mówię tylko o party. W życiu jest podobnie. To była druga edycja MD. To wciąż wiek niemowlęcy, czas pierwszych kroków. Po MD2019 poprawiliśmy część bugów, ale pojawiły się nowe. Nieprzewidziane, niezauważone wcześniej. Zapomniane w trakcie. Oddałem całe serce w to, żeby połapać wszystko co się działo. Nie wyszło, jednak nie taki był plan. Bo plan był taki - cokolwiek robiliśmy, robiliśmy z dobrą energią i sercem. Inaczej to wszystko nie miałoby sensu. A jednak to ma sens, nawet za cenę upadków i stłuczeń. Żeby móc biegać, najpierw trzeba nauczyć się chodzić. Drugi krok to wciąż niewiele, jednak to JUŻ drugi krok. Przyjmijcie proszę jeszcze raz moje - przepraszam. Za wszystko co spotkało Was na party i spowodowało, że poczuliście coś innego niż radość i odczucie, że przyjazd na party był dobrym wyborem.

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#80 Post autor: carrion »

@Yugorin
Nie przepraszaj nas! Nie masz najmniejszego powodu nas przepraszać. To raczej my powinniśmy Ciebie bo pewnie było sporo miejsca gdzie to my mogliśmy pomóc. Nieustannie dziękujemy za party. ... a że są niedociągnięcia to nie jest żaden problem - tak jest i już. Błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi.

Dziękujemy!
c64portal.pl, retronavigator.com

ODPOWIEDZ