Steffan Meeting #1

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Steffan Meeting #1

#1 Post autor: Steffan »

Informujemy (tak dla potomnych), że w Tucholi (pod chmurką, a właściwie słońcem) odbyło się spotkanie pod roboczą nazwą Steffan Meeting aka. pre Teddy Beer C=64 Party. Impreza trwała od piątku 30 lipca do 1 sierpnia 2021. Odwiedzili nas wspaniali, pogodni ludzie pełni pozytywnej energii:

- Ediman / Fancy Rats (run! Edi run!)
- Hairdog / BOOM! (dusza człowiek)
- Grasshopper / BOOM! ( :mrgreen: )
- Kenji / Dream (masażysta lepardów :lol:)
- Rebok / BOOM! (główny operator) i Agnieszka (człowieku otwórz drzwi! ... człowieku teraz zamknij drzwi! :lol:)
- Rime / Fancy Rats (pisarz z lutownicą w herbie 8) )
- Sachy / Lamers & Resistance (pilot X-wing-a 8), obiecał, że następnym razem przyleci z żoną)
- V-12 / Tropyx (rówieśnik komodorka, chodząca encyklopedia sceny) i Moongirl (dziewczyn trenerka i fryzjerka :D )
- Yugorin / Samar (wulkan dobrej energii, boso? Jo! )

- virtualnie Katon / Lepsi De (guru! daj mi Kenji-ego, a teraz daj mi Steffana :lol: :lol: :lol: )

- oraz ekipa z Tucholi: Basia, Gali, Irek, Marcin (dawniej aktywny na amidze jako Kloss), Magda, Jarek, Renia, Jacek (dawniej aktywny na amidze jako Insect)

Nie będziemy opisywać przebiegu spotkania, gdyż koledzy zapowiedzieli recenzję (co najmniej trzy!).
Wielką niespodzianką był tort w kształcie komody (aż szkoda było go kroić).

Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile w doborowym towarzystwie.
Friendship rulez! Stamps back!
Steffan & Kasia (CatYa)

ps. kilka fotek z imprezy (zapewne pojawi się więcej u kolegów)
1.jpeg
1.jpeg (112.55 KiB) Przejrzano 2455 razy
2.jpeg
2.jpeg (296.43 KiB) Przejrzano 2455 razy
3.jpeg
3.jpeg (135.95 KiB) Przejrzano 2455 razy
4.jpeg
4.jpeg (173.45 KiB) Przejrzano 2455 razy
5.jpeg
5.jpeg (183.51 KiB) Przejrzano 2455 razy
6.jpeg
6.jpeg (95.41 KiB) Przejrzano 2455 razy
7.jpg
7.jpg (169.65 KiB) Przejrzano 2455 razy
8.jpeg
8.jpeg (192.62 KiB) Przejrzano 2455 razy
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Steffan Meeting #1

#2 Post autor: kenji »

I ja tam byłem, miód i wino piłem i świetnie się bawiłem ! :D :D :D :D :D :D

Dziękuję za zaproszenie i do następnego razu. Reszta na PW ;)

Do zobaczenia na SV !


ps. Leopard był klepany po lufie, a nie masowany :twisted:
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Steffan Meeting #1

#3 Post autor: Katon »

No cóż Steff fakt moja obecność wirtualna chociaż musiała być . Gratuluję tego wspaniałego powiedziałby wręcz komodorowskiego rodzinnego spotkania ! Za rok napewno będę i jak obiecałem będzie grafika na compo. Bardzo fajny z Ciebie życzliwy i gościnny chłop! Atmosfera czadowa podczas video rozmowy wszyscy fajni i weseli poprostu super. Na yt widziałem filmik demka na ścianie z sidową muzyką klasiora. Zrobiłeś, zrobiliście niezłe BOOM :-) POZDRO DLA WSZYSTKICH !

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Steffan Meeting #1

#4 Post autor: yugorin »

A juści! Byłem! Drzewa w borze przytulałem, baterie wśród dobrych ludzi ładowałem. Świetne spotkanie, pełne luzu, dobrych ludzi, super pozytywnych wibracji i nowych kontaktów z kuzynami Amigowcami. Parafrazując klasyka - Nikt nie kadził, nie kłamał, nie upiększał... Przecież i im, i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu. Szczerość w naszym klubie to norma. :)

Już niebawem relacja na https://retroportal.org okraszona zdjęciami i anegdotami sytuacyjnymi (Kenji - zostałeś gwiazdą :))).

Niebawem także suplement do wywiadu z Claudim czyli Klaudiuszem Dybowskim. Świetnie nam się rozmawiało i Klaudiusz postanowił uzupełnić parę tematów.

Zerknijcie także na profil SMOKPL na FB. Znajdziecie tam relację z wizyty lotniczej części grupy Quartet w Klubowym muzeum retro komputerów, gier i demosceny w Opolu.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Steffan Meeting #1

#5 Post autor: Steffan »

Zapomniałem o bardzo ważnej sprawie. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Szybko naprawiam swój błąd.
Autorką wszystkich zdjęć jest Agnieszka (prywatnie żona Reboka). Jak widać na załączonych obrazach, bardzo utalentowana fotograf (fotografka :D ). Dzięki Aga!

Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Steffan Meeting #1

#6 Post autor: Nitro »

Ja również byłem niestety wirtualnie ale wielkie propsy za zaproszenie.

Po zdjęciach widzę, że meeting na wypasie, przypomina się stary dobry piernik.

Awatar użytkownika
rebok
Posty: 227
Rejestracja: 30 sty 2018, 09:32
Grupa: BooM!

Re: Steffan Meeting #1

#7 Post autor: rebok »

Tak dopieszczony, zaopiekowawszy i wypieszczony nie byłem już dawno. Organizacja zadbała o wszystko, łącznie z wypełnieniem wolnego czasu i poobiednim deserem. I jeśli ktoś nie brał na poważnie sloganu reklamowego z plakatu "FREE CRAFT BEER", to zapewne nieźle się zdziwił ;)

Zainteresowanym podsyłam linka do pozostałych zdjęć.
https://postimg.cc/gallery/npRg4hC/4df95406

Zapraszamy wszystkich za rok. Niezapomniane atrakcje zagwarantowane!
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
sachy
Posty: 109
Rejestracja: 10 gru 2014, 10:25
Kontakt:

Re: Steffan Meeting #1

#8 Post autor: sachy »

Meeting zorganizowany w opcji "po królewsku" i nie ma w tym ani grama przesady. Zostaliśmy ugoszczeni wspaniałym jadłem i kraftowym napitkiem oraz przemiłą atmosferą tucholskiej ferajny. Od grochówki, przez grill, szwedzki stół, ognisko po lody i ciasta oraz wspomniane kraftowe piwo (a i później pojawiła się szlachetna nalewka!). Demka z TV w ogrodzie za dnia, demka z rzutnika na pół domu - chyba do 2j w nocy. Coś niesamowitego (i nawet sąsiedzie nie wezwali policji!). Steffan miał przygotowany program imprezy i z dużą dokładnością go zrealizował - to świetny prognostyk na właściwe już Party! Przyjacielska, niemal rodzinna atmosfera, długie rozmowy o scenie, szczegółach organizacji, bunkrach i lufach leopardów - te rzeczy zapisały się już w historii :)

Wielkie podziękowania dla CatYa'i, Steffana i wszystkich, którzy przyłożyli się to tego - ogromne ukłony! Podziękowania za wyśmienite towarzystwo i rozmowy dla wszystkich uczestników - aż żal, że na party trzeba czekać cały rok. Z drugiej strony, myślę, że zostałem zmotywowany by Teddy Beer Party 2022 wesprzeć nie tylko słowem, ale i czynem.

Podziękowania i pozdrowienia dla Wszystkich!
Do zobaczenia za rok! :)
Sachy

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Steffan Meeting #1

#9 Post autor: Steffan »

Kenji, Katon, Yugorin, Rebok i Sachy zrobiliście taką reklamę, że nikt by takiej nawet za złote monety nie kupił. Dziękujemy Wam bardzo. Cieszymy się, że się u nas dobrze bawiliście. Mam nadzieję, że uda się przenieść ducha tej imprezy na następny rok. Ufam również, że w dużo większym gronie (hej nieobecni, już Wy wiecie do kogo pijemy :D ).

pozdrawiamy
Steffan & CatYa

ps. pssst... zapomnieliśmy o jajecznicy z kurkami w niedziele rano (tej z soboty). Kto zauważył? :D :D :D
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Steffan Meeting #1

#10 Post autor: Katon »

Na bank Kwidzyn przyjedzie powiem więcej zainteresowani przybyciem są kumple z poza Sceny którzy zakupili K&A 18 i się oczytali o co kaman z C64, nie ukrywam, że artykuł który poruszył moją skromną osobę zrobił swoje ba nawet jeden z sporo starszych kolegów na tyle się zainteresował że postanowił zainwestować w C64. Więc powiem tak jak przyjedziem to zrobim takie baja bongo że z Tucholi poleci energia na koniec Polski :-) A I wezmę mikrofon bo śpiewać lubię:-)

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Steffan Meeting #1

#11 Post autor: kenji »

Steffan pisze:
03 sie 2021, 19:56
ps. pssst... zapomnieliśmy o jajecznicy z kurkami w niedziele rano (tej z soboty). Kto zauważył? :D :D :D
Za to przed śniadaniem było zimne piwo. Myślę, że nikt się nie pogniewał z tego powodu :) Nawet Yugorin z serniczkiem w ręku.
Choć fakt - jajecznica w sobotę była baaardzo smaczna. Co chyba najlepiej podsumował Ediman przygarniając od razu cały półmisek.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Steffan Meeting #1

#12 Post autor: kenji »

Katon pisze:
03 sie 2021, 20:59
A I wezmę mikrofon bo śpiewać lubię:-)
Boże miej nas w swojej opiece.... ;)
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Steffan Meeting #1

#13 Post autor: Steffan »

Katon pisze:
03 sie 2021, 20:59
A I wezmę mikrofon bo śpiewać lubię:-)
no god no.png
no god no.png (249.24 KiB) Przejrzano 2266 razy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Steffan Meeting #1

#14 Post autor: Katon »

Ha ha ha nie podobał Ci się mój wokal

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Steffan Meeting #1

#15 Post autor: Steffan »

Katon pisze:
03 sie 2021, 22:23
Ha ha ha nie podobał Ci się mój wokal
Ja lubię, ale nie wszystkim słoń na ucho nadepnął. :wink:
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
rime.
Posty: 156
Rejestracja: 24 sty 2019, 02:52
Grupa: Fancy Rats

Re: Steffan Meeting #1

#16 Post autor: rime. »

To był all inclusive od pierwszej do ostatniej minuty, a do tego atrakcje niespodzianki jak tort C64, tour po browarze czy sceny kaskaderskie przy ognisku :D W domowych kapciach mam resztki tucholskiej trawy, aż głupio będzie mi je teraz przeprać :wink:
Będziem za rok ? Jooooo.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Steffan Meeting #1

#17 Post autor: Steffan »

JO!
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Steffan Meeting #1

#18 Post autor: yugorin »

Ukazała się relacja z mojego punktu widzenia, ze "Steffan meeting #1 Tuchola 2021"

https://retroportal.org/item/869-steffa ... beer-party

Zapraszam do lektury.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

ODPOWIEDZ