Zaginione intro do Vitality #4 english

Szukasz drobnej pomocy przy kodowaniu, albo chcesz przedstawić światu swoją gotową lub w trakcie realizacji produkcję? To właściwy dział.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

Zaginione intro do Vitality #4 english

#1 Post autor: pajda »

Taka ciekawostka: przeglądając i robiąc porządek ostatnio na swoich dyskach i konserwując sprzęt, znalazłem gotowe intro do czwartego numeru angielskiej wersji Vitality. Z tego co pamiętam, robiłem intro do "trójki" za ciosem ktoś z Albionu (już nie pamiętam kto i w jakich okolicznościach, możliwe, że okołopartowoalkoholowych ;) w 1998 roku poprosił mnie o intro do kolejnego numeru.

Zasadniczo to miałem to skasować, święcie przekonany, że było wykorzystane w produkcji, ale coś mi nie dawało spokoju: sprawdziłem i jak się okazuje, czwarty numer anglojęzycznej wersji maga nigdy nie wyszedł ;)

No to wrzuciłem dla potomnych: https://csdb.dk/release/?id=198903

Albiony może pora wydać numer? ;)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Zaginione intro do Vitality #4 english

#2 Post autor: kmeg »

pajda pisze:
15 sty 2021, 10:55
Taka ciekawostka: przeglądając i robiąc porządek ostatnio na swoich dyskach i konserwując sprzęt, znalazłem gotowe intro do czwartego numeru angielskiej wersji Vitality. Z tego co pamiętam, robiłem intro do "trójki" za ciosem ktoś z Albionu (już nie pamiętam kto i w jakich okolicznościach, możliwe, że okołopartowoalkoholowych ;) w 1998 roku poprosił mnie o intro do kolejnego numeru.
Dzięki. Akurat tuż po tym jak zostało ono upublicznione na najlepszym emulatorze C64 czyli YouTube, mieliśmy cykliczne spotkanie online i to intro wprowadziło fajny nostalgiczny klimat :)

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

Re: Zaginione intro do Vitality #4 english

#3 Post autor: pajda »

He, myślałem, że wydajcie kolejny numer ;)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Zaginione intro do Vitality #4 english

#4 Post autor: kmeg »

pajda pisze:
08 lut 2021, 16:26
He, myślałem, że wydajcie kolejny numer ;)
O tym nic nie słyszałem ostatnio ;)

magic
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 22:31
Grupa: Albion ;-)

Re: Zaginione intro do Vitality #4 english

#5 Post autor: magic »

no ciekawe. ;-)

ODPOWIEDZ