Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#1 Post autor: wegi »

No właśnie - czy można to zmienić?
Ciągle trzeba pamiętać żeby klikać z CTRL, bo wywali mnie z forum.

Praktycznie na każdym innym forum kliknięty link otwiera się w nowej karcie.

Już nie mówię o udziwnieniach jak na 64.de że informuje że kliknąłeś w link i chcesz odwiedzić inną stronę. To chyba nic wielkiego taka przeróbka?
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

Awatar użytkownika
juntek
Posty: 210
Rejestracja: 23 wrz 2018, 20:17

Re: Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#2 Post autor: juntek »

Próbowałeś klikać środkowym przyciskiem myszki?
READY.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#3 Post autor: wegi »

Dzięki ale dla mnie to jeszcze gorsze jak klikanie z CTRL.
Byłoby to jedyne forum na którym miałbym pamiętać że linki mam klikać w ten sposób.
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

Awatar użytkownika
rime.
Posty: 156
Rejestracja: 24 sty 2019, 02:52
Grupa: Fancy Rats

Re: Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#4 Post autor: rime. »

Linki prowadzące poza forum powinny otwierać się w kolejnej karcie, ale te wewnątrz forum już nie tzn. decyduje o tym użytkownik klikając lewym/środkowym w myszce.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#5 Post autor: carrion »

wegi pisze:
18 mar 2021, 11:02
Dzięki ale dla mnie to jeszcze gorsze jak klikanie z CTRL.
Byłoby to jedyne forum na którym miałbym pamiętać że linki mam klikać w ten sposób.
Wegi
środkowy klawisz otwiera w niej karcie chyba w każdej przeglądarce i na pewno na każdej stronie. ot - taki jakby standard.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#6 Post autor: Steffan »

carrion pisze:
18 mar 2021, 14:06
środkowy klawisz otwiera w niej karcie chyba w każdej przeglądarce i na pewno na każdej stronie. ot - taki jakby standard.
:oops: :oops: :oops: Aż wstyd się przyznać, ale tyle lat siedzę przy kompie, ale tego nie wiedziałem. Dzięki. :oops: :oops: :oops:
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#7 Post autor: wegi »

Wy swoje a ja swoje.

Środkowy klawisz to ja mam od rolowania i nie chce mi się analizować każdego linku, którym klawiszem go przyciskać OK?

Na innych forach normalnie linki zewnętrzne otwierają się na nowej karcie bez likwidowania zawartości karty bieżącej - co w tym trudnego, żeby zmienić skrypt?
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#8 Post autor: Nitro »

Zrobione, wymagało extra rozszerzenia. Nie jest to standard

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Dlaczego kliknięty link nie otwiera się w nowej karcie?

#9 Post autor: wegi »

Dziękować 8)
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

ODPOWIEDZ