Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#1 Post autor: carrion »

Cześć Sceno!
Zakładamy nowy, oficjalny wątek dotyczący party Moonshie Dragons w 2021 roku.
Już wiemy, że party się odbędzie w 2021 roku w maju. 28-30 maja 2021

Działa już oficjalna strona imprezy: https://moonshinedragons.party

Stopniowo zaczynamy publikować informacje i mamy już pierwsze.
Rejestracja Jeszcze nie jest aktualna, ale jak tylko się pojawi damy Wam znać.

Party prawie za rok, ale zaczynamy, na razie powoli, odliczanie.
W ubiegłym roku frekwencja, atmosfera, ilość produkcji i ogólnie świetna atmosfera przerosła nasze oczekiwania. W 2021 wierzymy że będzie jeszcze... bardziej!


@Nitro. Prośba o przypięcie wątku na górze w sekcji scena. Z góry dzięki. MD2019 można chyba jednocześnie odpiąć.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#2 Post autor: carrion »

No i pierwszy news! Party ma temat przewodni.

Psychodelic Experience
https://moonshinedragons.party/news/
c64portal.pl, retronavigator.com

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#3 Post autor: comankh »

psychedelic, elo.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#4 Post autor: yugorin »

comankh pisze:
14 cze 2020, 17:14
psychedelic, elo.
Oczywiście, że tak. Dzięki za poprawkę :) Na stronie już zmieniłem.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#5 Post autor: carrion »

Dzięki za zwrócenie uwagi.

No to jak newsy to newsy... Kolejny news już na stronie. Tym razem pierwsza wzmianka o nagrodach.

https://moonshinedragons.party/news/
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#6 Post autor: yugorin »

MOONSHINE DRAGONS party 2021 news!

Oficjalna informacja z dzisiaj. Właściciel miejsca gdzie odbyło się party w 2019 roku, czyli Działkowiec wyraził się jasno, że przyjmie nas na kolejną edycję party. Warunek – sytuacja w kraju ulegnie unormowaniu i zmienią się przepisy dotyczące imprez rozrywkowych. Nie ma tutaj nic więcej do dodania. Jeśli do maja sytuacja pozwoli – Moonshine Dragons 2021 odbędzie się zgodnie z planem. Jeśli stan prawny nie pozwoli na to, party zostanie przeniesione na przyszły rok. Nie będziemy na siłę robić party w innym terminie.

Bądźcie zdrowi i trzymajcie kciuki za maj :)

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#7 Post autor: comankh »

bez czarnych scenariuszy. zapewne się nie odbędzie, wystarczy popytac znajomych pracujących w korpo/dużych firmach.
podobnie będzie z festiwalami, szkoda - ale nie ma co zaklinać rzeczywistości.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#8 Post autor: yugorin »

Z natury i z przekonań wyznaję zasadę - nie oczekuj niczego.

Dlatego właśnie napisałem to w ten sposób. Właściciel miejsca wyraża chęć, sytuacja jest jaka jest i nikt nie wie jaka będzie :)

Nawet nie czekam w blokach startowych. Siedzę w fotelu i robię to co zwykle o tej porze. Piję herbatę :D Mówiąc poważniej, fajnie by było, w maju 2021. Ale jeśli nie w tym roku, to nikt nie umrze. Słońce wstanie, trawa urośnie i zobaczymy co będzie w maju 2022.

Jak mawiał Antoni Syrek-Dąbrowski - przejmowanie się tą sytuacją, nie spowoduje, że ona będzie lepsza :))) Tytuł "stendapu" to chyba sierpień.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#9 Post autor: Steffan »

Święte słowa! Co ma być to będzie.
Pozdro
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#10 Post autor: yugorin »

Cześć

Ogłaszam więc już teraz, że definitywnie Moonshine Dragons party #2 się nie odbędzie. Zebrało się na to wiele czynników. Jednak przede wszystkim stawiam na realizm i sensowność oraz na czas potrzebny na organizację. To się po prostu nie zepnie. Pamiętajcie również, że party jest uzależnione od warunków lokalowych. O ile działkowiec chce nas przyjąć, to nie wiadomo co w maju zrobi totolotek. Może w majowym losowaniu nie wypadnie cyfra 6. Na party chciało (i chce) przyjechać wielu z Was. Wiele osób jest spoza granic naszego mlekiem i miodem płynącego kraju. Do tego dochodzi szacunek dla poglądów wielu z Was, którzy po prostu nie chcą ryzykować zachorowania. Rozumiem, szanuję i WŁAŚNIE dlatego podjąłem taką decyzję. MD 2021 przechodzi na MD 2022.
Co do planów na tu i teraz. Już tłumaczę. Chciałem zrobić to trochę inaczej. Radość z otwarcia muzeum miała przykryć informację smutną, o odwołaniu party. Muzeum miałem otwierać 1 kwietnia. No, ale jest jak jest i trzeba to przetrzymać. Jest jednak i dobra informacja, nie byłbym sobą, gdybym nie znalazł choć jednego pozytywu. W czasie gdy miało odbyć się MD 2021 (czyli ostatni weekend maja) będzie live z muzeum. Otwartego czy zamkniętego lockdownem. Będzie live, oglądanie demek, generalnie oficjalna parapetówa. Jeśli wszystko się uda i będzie to możliwe, zrobimy wielką imprezę wideo (ale to NIE BĘDZIE Moonshine Dragons. To będzie po prostu live z muzeum.) Na 150 osób. Tyle jest w stanie unieść mój pakiet Google SUITE Meets (czy jak to się tam zwie). Więcej szczegółów niebawem, bo chcę przetestować meetsy, więc będziemy robić próbne party na wielką skalę.

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#11 Post autor: Steffan »

:shock: Niech to. Ale można było się tego spodziewać. Taki mamy klimat.
"Mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz!"
Za to liczę że w muzeum to będzie tak:
"Wszystkiego ma być w opór! A jeżeli będą chcieli iść do muzeum lotnictwa. To zabierzesz ich do muzeum retro k. jego mać! :lol: :lol:
Są też pozytywy: nie urwiemy głowy naszemu koderowi, który pewnie by się nie wyrobił ze złożeniem staffu do deadline-u. (pozdro Grasshopper)
No nic czekam na transmisje z moozeoom!

Do zoba na Lost Party!
pozdro
S.
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#12 Post autor: yugorin »

Steffan pisze:
21 mar 2021, 11:20
:shock: Niech to. Ale można było się tego spodziewać. Taki mamy klimat.
"Mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz!"
Za to liczę że w muzeum to będzie tak:
"Wszystkiego ma być w opór! A jeżeli będą chcieli iść do muzeum lotnictwa. To zabierzesz ich do muzeum retro k. jego mać! :lol: :lol:
Są też pozytywy: nie urwiemy głowy naszemu koderowi, który pewnie by się nie wyrobił ze złożeniem staffu do deadline-u. (pozdro Grasshopper)
No nic czekam na transmisje z moozeoom!

Do zoba na Lost Party!
pozdro
S.
No i pozamiatałeś :)))) Ale to jest to... "trafiłeś w sedno tarczy" :P Lecimy dalej, robimy swoje, bo.... chłopaki nie płaczą :P
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#13 Post autor: kenji »

Z jednej strony rozumiem Was. W tej sytuacji nie było innego wyjścia. Spotkamy się za rok. Też będzie pięknie.

Z drugiej strony jest cholerny zawód i żal, ale nie do Was. Wkurwia mnie ogólnie ta cała sytuacja, te cholerne sprzeczności i brak logiki w zarządzaniu tą pandemią.

edit:
Zacząłem nawet tutaj wymieniać te absurdy, ale szlag mnie zaczął trafiać. Każdy i tak to wszystko widzi samemu.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#14 Post autor: Nitro »

:/ Również rozumiem decyzję. Revision 2021 jest 2-5 więc możemy sobie zrobić ładny maraton.
Mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i Xenium się odbędzie.

Awatar użytkownika
rime.
Posty: 156
Rejestracja: 24 sty 2019, 02:52
Grupa: Fancy Rats

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#15 Post autor: rime. »

Szkoda, liczyłem na to, że w tym roku uda się zachaczyć na party stricte "komodorowskie", właściwie pierwsze w życiu. Ale może nawet to i dobrze, bo z Edimanem nie znaleźliśmy czasu na ogarnięcie pracy na compo. cu @ Lost Party (oby)

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#16 Post autor: kordiaukis »

szkoda, jednak rozumiem doskonale

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#17 Post autor: elban »

jedyna rozsadna opcja, niestety.

https://koronawirus.lol/
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#18 Post autor: Steffan »

elban pisze:
24 mar 2021, 09:17
https://koronawirus.lol/
Zayebiste!
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons 2021 - C64 demo party

#19 Post autor: tsl »

A czy z wątkiem c64corona.prg mógłbym przyjechać oficjalnie? Dodam, że się nie zaszczepilem i w tym roku się nie dam zaszczepić.
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

ODPOWIEDZ