Lost Party 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Lost Party 2019

#81 Post autor: carrion »

Ciesze się ze się impreza udała.
Termin pewnie, tak jak mnie nie pasował bo wakacje ale jestem cały za imprezami łączącymi retro brać.
Co wy na to aby robić na przemian raz MD a za rok Lost? Wiem że jest jeszcze Silly Venture ale tam kworum zawsze będzie :D
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2019

#82 Post autor: tsl »

Byłem jedynie kilka godzin. Szkoda mi było odjeżdżać w trakcie trwania imprezy, tym bardziej dzień przed compo. To były przepiękne kilka godzin spędzonych na tym party. Sympatycy Atari - 1 klasa, z którymi miałem okazję poznać - najbardziej zapamiętałem dwie osobliwe ksywy - Solo i Mono ;)
Prawdopodobnie Solo, którego określiłem, że jest podobny do Don Kichote na scenie c64, stwierdził, że niektórzy porównywali go do Bookera! ;) I sam nie mogłem tego zanegować! ;)
Pytanie do Atarowców o historie motywu, jak to się stało, że jak to, że Atari itp. - z mojej strony nie było końca. Ja opowiadałem, że byłem bliski zakupu ZX w końcówce lat 80-tych. Ale życie płata figle i już... ;)
Chcę być za rok. Z rodziną, bo piękne klimaty pozascenowe! już dziś deklaruję urlop na tę okoliczność!
ps. dzięki Vasco za wyrozumiałość - wtargnięcie na party z Wackiem, raptem na kilka godzin (chodzi o nie-uiszcznie kwoty). Jeśli będzie kontynuacja za rok - płacę podwójnie - obiecuję! ;] - prawdopodobnie przyjadę na dłużej (tydzień?) w tym czasie z rodziną. Piękne klimaty dookoła!
ps2. cieszę się, że poznałem w końcu Drygol'a po trzeźwemu pierwszy raz! ;) Dzięki Wariacire, a TY wiesz o co mi chodzi!!! :}
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Lost Party 2019

#83 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

carrion pisze:Co wy na to aby robić na przemian raz MD a za rok Lost?
Mozesz rozwinac o co Ci chodzi? Z tego co slyszalem MD ma byc co 2 lata, a Lost co roku. Czyli w 2020 roku bedzie Lost, a w 2021 bedzie MD i mam nadzieje Lost. Ty na Lost i tak nie pojedziesz bo bedzie w wakacje, ale jest sporo zainteresowanych przyjazdem na takie imprezy co roku wiec po co robic je na przemian?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2019

#84 Post autor: tsl »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
carrion pisze:Co wy na to aby robić na przemian raz MD a za rok Lost?
Mozesz rozwinac o co Ci chodzi? Z tego co slyszalem MD ma byc co 2 lata, a Lost co roku. Czyli w 2020 roku bedzie Lost, a w 2021 bedzie MD i mam nadzieje Lost. Ty na Lost i tak nie pojedziesz bo bedzie w wakacje, ale jest sporo zainteresowanych przyjazdem na takie imprezy co roku wiec po co robic je na przemian?
Ja chcę MD i Lost za rok! W najbliższy rok! :D
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Lost Party 2019

#85 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

No to mam propozycje niech ktos zrobi za rok Starego Piernika i zeby byl na przemian z MD
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2019

#86 Post autor: tsl »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:No to mam propozycje niech ktos zrobi za rok Starego Piernika i zeby byl na przemian z MD
Nie wiem na ile to prawda, ale Stary Piernik spróchniał. I nawet b. minister Szyszko nie da rady tego odratować...
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Lost Party 2019

#87 Post autor: SuperNoise »

Przecież juz mamy party na przemian do MD. Jest X!

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2019

#88 Post autor: Vasco »

Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale 20 lat temu po zlocie jakoś krócej dochodziłem do siebie. Rozchorowałem się w niedzielę wieczorem i dopiero teraz zaczynam ogarniać rzeczywistość.

Bardzo Wam dziękuję za obecność, support w konkursach, za dobre słowo na/po zlocie. Pamiętajcie, że nie zrobiłem wszystkiego sam!

A niedociągnięcia postaram się naprawić przy kolejnej edycji, która powinna się się odbyć za rok (nie mam jeszcze podpisanej umowy na lokal, więc jestem ostrożny).

SuperNoise: Kolejna edycja została zapowiedziana właściwie już rok temu, bo od razu podałem 2 kolejne terminy :)

jammer: Tak, wygląda na to, że on po prostu nie dotarł. Omówiłem to już z autorem, nie ma żalu. Opracowaliśmy już metodę, aby za rok jego praca nie zginęła.

carrion: Wbrew pozorom łatwiej jest zrobić imprezę co roku niż co dwa. Gdy ostatnio zrobiłem rok przerwy, to trwała ona 15 lat.

tsl: W tym roku już zachęcałem, aby przyjechać z rodziną na dłużej, więc cieszę się, że spotyka się to z akceptacją.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Lost Party 2019

#89 Post autor: carrion »

Vasco pisze: carrion: Wbrew pozorom łatwiej jest zrobić imprezę co roku niż co dwa. Gdy ostatnio zrobiłem rok przerwy, to trwała ona 15 lat.
Ok. brzmi przekonująco. Pomyślałem tylko że może w rok po MD chciało by się większej liczbie commodorowców przyjechać, ale fakt - nie mam na to dowodów. z tego co słucham i czytam to impreza była zacna. wybrał bym się ale w okresie wakacyjnym (zwłaszcza lipiec) jest mi zawsze ciężko coś planować.
Jakie terminy planujecie za rok?
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Lost Party 2019

#90 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

9-12 lipca 2020
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2019

#91 Post autor: tsl »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:9-12 lipca 2020
:D
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Lost Party 2019

#92 Post autor: kmeg »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Czyli w 2020 roku bedzie Lost, a w 2021 bedzie MD i mam nadzieje Lost.
Słyszałem, że jak na X 2020 się nie uda to MD ma jedno demo już zakontraktowane ;)

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Lost Party 2019

#93 Post autor: carrion »

kmeg pisze: Słyszałem, że jak na X 2020 się nie uda to MD ma jedno demo już zakontraktowane ;)
tak? jakie? ciekawość

ja coś słyszałem że na MD to chyba Cruel Soldiers będzie chciało coś zrobić po tegorocznym sukcesie ;)
Ale kto wie może na i przyszłoroczny Lost chłopaki z CS się zbiorą ;)
c64portal.pl, retronavigator.com


Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2019

#95 Post autor: tsl »

Vasco pisze:Zapis koncertu wacka/arise.
Dość słabe. Spodziewałem się czegoś lepszego...
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2019

#96 Post autor: tsl »

btw. nie umiem internetu... jest jakieś mp3 do auta, a najlepiej flac tego concertu ?
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Lost Party 2019

#97 Post autor: wackee »

Po co, jak słabe? ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2019

#98 Post autor: tsl »

wackee pisze:Po co, jak słabe? ;)
Dam sobie Wacek szansę dojrzeć do tej muzyki (być może w aucie).
Pamiętaj Wacku, kłamstwo powtórzone 1000x staje się prawdą !!! :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :evil: 8) :roll: :D

ps. lubię czasami powkoorwiać od samego rana. to działa bardzo pobudzająco na ludzi. lepiej niż kawa, czy nawet kreska przygotowana kartą kredytową! :mrgreen: :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Lost Party 2019

#99 Post autor: carrion »

hmmm.
wcięło mój post :(

a pisałem że ja chętnie posłucham. jak pracuję nad grafiką (a teraz zamierzam znowu coś porobić) to lubię jak mi coś brzdąka w tle. Pewnie w przyszłym tygodniu zapuszczę to sobie.
dzięki za linki.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2019

#100 Post autor: tsl »

Chyba się jednak wcągnęłem muzycznie z tym concertem. Chociaż i tak uważam, że zarejestrowałem najlepszy fragment moją kamerą wypozyczoną od TVP.

https://youtu.be/-3oEbwCuYUg
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

ODPOWIEDZ