Czy ktoś wie jak się dobrać do plików .d64 z poziomu OS X? Oczywiście nie chodzi mi o listing (co robi fajnie Finder z D64 pluginem jako QuickLook). Chciałbym usuwać i kopiować pliki do/z .d64 jak to robi wtyczka D64 do Total Commandera.
Jeśli nic takiego nie ma to będę musiał napisać plugin do Path Findera inaczej szlag mnie trafi
Polecam zainstalować coś do wirtualizacji Windowsa/Wine, jest kilka bezkonkurencyjnych crossdevowych narzędzi o zamkniętym kodzie jak DirMaster: http://style64.org/dirmaster
Albo level crusher dla PC...
ja mam dwa toole:
1. pokazuje zawartość D64 w tym tzw quicview (po nacisnieci spacji w finderze)
2. edytor d64 napisany w linuxowej bibliotece QT - ale nie pamietam nazwy - jak wróce do domu to sprawdze
carrion pisze:ja mam dwa toole:
1. pokazuje zawartość D64 w tym tzw quicview (po nacisnieci spacji w finderze)
2. edytor d64 napisany w linuxowej bibliotece QT - ale nie pamietam nazwy - jak wróce do domu to sprawdze
Może myślisz o DiskImagery64? To mój ulubiony tool do obsługi plików D64... ;]
Digger pisze:Czy ktoś wie jak się dobrać do plików .d64 z poziomu OS X?Chciałbym usuwać i kopiować pliki do/z .d64 jak to robi wtyczka D64 do Total Commandera.
Przy braku czegoś innego, c1541 z pakietu VICE zawsze działa.
Digger pisze:Oczywiście nie chodzi mi o listing (co robi fajnie Finder z D64 pluginem jako QuickLook).