Pomoc w VICE

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Pomoc w VICE

#1 Post autor: kenji »

Sorka za być może banalne pytanie, ale już się poddałem. Drobna rzecz w emulatorze. Używam VICE 3.1 i wszystko jest ok. Ale podczas uruchamiania jakiegoś pliku automatycznie przeszedł mi w tryb warp, pozmieniał też inne ustawienia. A ja odruchowo go zamknąłem, mając włączoną opcję zapisu ustawień przy wyjściu.
Do sedna. Wszystko sobie już przywróciłem, ale nie potrafię odnaleźć miejsca, w którym wybiera się skład dolnej belki. Gdzieś mi zniknęło to co było z lewej strony dolnej belki (o ile dobrze pamiętam prędkość, tryb warp i coś tam jeszcze).
Ktoś wie gdzie to znaleźć w menu?
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
rime.
Posty: 156
Rejestracja: 24 sty 2019, 02:52
Grupa: Fancy Rats

Re: Pomoc w VICE

#2 Post autor: rime. »

W wersji 3.1, 3.2 na dolnej belce po lewej stronie u mnie nic nie ma, informacja o prędkości i trybie warp pojawia się w nazwie okna programu i jak sięgam tak zawsze było w tychże wersjach. Natomiast 3.5 wyświetla takie info w miejscu o którym mówisz

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Pomoc w VICE

#3 Post autor: Steffan »

Mam tak samo jak Rime, czyli nic tam nie ma.
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Pomoc w VICE

#4 Post autor: kenji »

Czyli jestem dupa wołowa, a nie spostrzegawczy obserwator. Dzięki za potwierdzenie :)
. : dream : .
Boom!

radius75
Posty: 102
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:56

Re: Pomoc w VICE

#5 Post autor: radius75 »

Ja mam coś takiego na v3.5
Załączniki
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (18.17 KiB) Przejrzano 1106 razy

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Pomoc w VICE

#6 Post autor: kenji »

Tak, dokładnie o to menu chodziło. Błąd wynika z tego powodu że używam jednocześnie (w sumie już nie) dwie wersje Vice 3.1 i 3.5. Teraz wróciłem do 3.1 i myślałem że coś mi się sknociło.
. : dream : .
Boom!

ODPOWIEDZ