Poszukuję nazwy gry

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
no9
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2017, 14:52

Re: Poszukuję nazwy gry

#21 Post autor: no9 »

hej, dzięki! Tam nie znalazłem (edit: aczkolwiek po czasie widzę, że ktoś ją wymienia w tym wątku tylko nie dojechałem do końca strony), ale w ten sposób naprowadziłeś mnie na GB64.com i tam jest fajna wyszukiwarka, która... chyba znalazła tę grę. Muszę się jeszcze zbadać temat bliżej i przejrzeć ewentualnie podobne tytuły, ale wydaje mi się, że to może być to. Postać w szaliku też mi się kołatała po głowie :)

Andy Capp:
https://www.youtube.com/watch?v=cMGtCrP9nlM


Teraz zachodzę jeszcze w głowę gdzie mogłem to dorwać, bo na kasetach Waldico nie ma jej, albo ją przeoczyłem.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Poszukuję nazwy gry

#22 Post autor: carrion »

jeszcze mi przyszedł do głowy Joe Blade

... a to co ty tutaj zapodałeś to pamiętam z ZXa na C64 tego chyba nigdy wcześniej nie widziałem.
c64portal.pl, retronavigator.com

no9
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2017, 14:52

Re: Poszukuję nazwy gry

#23 Post autor: no9 »

Po przespaniu się z Andy Cappem to już wiem, że to musi być on. Nie pisałem więcej w pierwszym opisie bo już myślałem, że już zacznie się fantazjowaniem z mojej strony ale pamiętałem to, że gość miał szalik, że klimaty brytolskie i takie trochę z czasami Sherlocka Holmesa mi się kojarzyły (no tu jest akcja późniejsza ale architektonicznie też w miarę pasuje). I to, że można było wejść do budynku i z kimś coś zagadać. Nie pamiętałem za to zupełnie alkometru. Widocznie jako dzieciak nie uznałem tego za ważne :).

Moje pytanie mogę uznać za rozwiązane. Dzięki wszystkim za podpowiedzi i naprowadzenie!

ODPOWIEDZ