Paczki gier c64

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
Van_Gandalf
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2020, 19:59

Paczki gier c64

#1 Post autor: Van_Gandalf »

Witam ponownie.
Trochę się rozczarowałem tym forum. Wszystkie problemy polecone wam rozwiązałem sam.
Mam pytanie, może teraz pójdzie lepiej.
Znacie stronki lub downloady gdzie mozna ściągnąć większe paczki gier i programów do c64?

Podzrawiam van

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Paczki gier c64

#2 Post autor: Steffan »

Van_Gandalf pisze:
21 sty 2021, 20:28
Witam ponownie.
Trochę się rozczarowałem tym forum. Wszystkie problemy polecone wam rozwiązałem sam.
Mam pytanie, może teraz pójdzie lepiej.
Znacie stronki lub downloady gdzie mozna ściągnąć większe paczki gier i programów do c64?

Podzrawiam van
No po takim tekście to ja (i pewnie nie tylko ja) będę Tobą rozczarowany, a jestem osobą, która nie szuka na siłę zwady. Wpadasz tu, wywalasz swoje bóle, a potem masz pretensje, że nikt Ci nie pomógł (co nie jest do końca prawdą, bo osobiście odpowiedziałem w Twoim wątku). Natomiast jeśli nie otrzymałeś pomocy, to pewnie nie było nikogo, kto mógł Ci w tym temacie pomóc. To nie jest serwis komodore kolego tylko społeczność, która buduje to forum. Zapewniam Cie, że są tu ludzie którzy za darmo (za przysłowiowy krzywy ryj) poświęcają swój czas pomagając (głownie nowym) osobom pojawiającym się na forum. Ty po swoim manifeście natomiast okazałeś się osobą roszczeniową.
Przykro mi że się rozczarowałeś.

Pozdrawiam
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Paczki gier c64

#3 Post autor: wegi »

Van_Gandalf pisze:
21 sty 2021, 20:28
[...]
Trochę się rozczarowałem tym forum. Wszystkie problemy polecone wam rozwiązałem sam.
[...]
Kazał Pan, musiał sam.

Twoje problemy z tych twoich 16 postów mogę policzyć na palcach jednej ręki:

1. Złożenie binów do magic desc'a - gotowe programy leżą na csdb i jak nie potrafisz się nimi posługiwać czy RTFM to twój problem. Dziecko z gimnazjum czy nawet podstawówki znalazło by je wujkiem google, ale ty przecież wydałeś polecenie...


2. Jak poprosić wegiego żeby go zasponsorował nie mówiąc o tym wprost, tylko usiłując być cwańszym od niego i zrobić z niego głupka. Gdybyś napisał "wegi nie mam na chleb daj mi PCB bo 7 dych plus wysyłka za wypolerowany cart to dla mnie kosmos", to pewnie bym ci dał nawet całego FC3.

Postawmy się z drugiej strony i gdybym napisał ci kup no na szybko płytki do FC3 i trzymaj je dla mnie. Tak tak wiem, że masz je po 2 złote (wysyłki nie liczę) i znaj moją dobroć gdy raz do roku będę potrzebował PCB to dam ci 5 zyla od płytki i czekaj jak piesek na moje kolejne zamówienie PCB za 5zł 1 szt. kiedy będzie mi potrzebna. I zamawiaj DHLem pilnie żeby były na stanie.

Więc gdybym to ci zaproponował - czyż nie uznałbyś tego za szczyt bezczelności i chamstwa?

Tak ja ci sprzedam płytkę za 5 zyla, a jak ja będę potrzebował to se zamówię DHLem, ale będę miał w świadomości, że przysłużyłem się Van Gandalfowi oh...

3. Twój 3ci problem podobny do pierwszego - dziecko z podstawówki znalazłoby wątki o paczkach z grami, uploadami na tym forum i nie tylko za pomocą wujka gogla, no ale ty wielki VAN wydajesz polecenia.

I tak do przemyślenia:

Forum to nie jest "zrób to za mnie bo mi się nie chce", tylko "pomóż mi jak możesz" plus magiczne słowo "proszę".

edit:

Dzięki o Panie że łaskawie nam poleciłeś problemy do rozwiązania i jako jeden z twoich kundli składam głęboką samokrytykę że nie wykonałem twojego polecenia.
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

Van_Gandalf
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2020, 19:59

Re: Paczki gier c64

#4 Post autor: Van_Gandalf »

Proszę o usunięcie konta. Nie widzę takiej opcji w ustawieniach.
Pozdrawiam serdecznie van.

Nameless
Posty: 285
Rejestracja: 04 lis 2013, 11:23

Re: Paczki gier c64

#5 Post autor: Nameless »

Paczki są np. na chomiku :-)

Awatar użytkownika
juntek
Posty: 210
Rejestracja: 23 wrz 2018, 20:17

Re: Paczki gier c64

#6 Post autor: juntek »

Van_Gandalf pisze:
21 sty 2021, 20:28
Trochę się rozczarowałem tym forum. Wszystkie problemy polecone wam rozwiązałem sam.
I bardzo słusznie bo to nie jest forum do rozwiązywania problemów Jaśnie Pana.
Van_Gandalf pisze:
21 sty 2021, 20:28
Znacie stronki lub downloady gdzie mozna ściągnąć większe paczki gier i programów do c64?
Znamy. Linki do odpowiednich repozytoriów znajdują się na tym forum, ale będziesz musiał ruszyć 4 litery.
Van_Gandalf pisze:
21 sty 2021, 21:51
Proszę o usunięcie konta. Nie widzę takiej opcji w ustawieniach.
Żegnam :mrgreen:
READY.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Paczki gier c64

#7 Post autor: Steffan »

Van_Gandalf pisze:
21 sty 2021, 20:28
Trochę się rozczarowałem tym forum. Wszystkie problemy polecone wam rozwiązałem sam.
Użytkownik Van_Gandalf dał mi do myślenia.

Skąd może brać się rozczarowanie (tak ogólnie, nie tylko do „tego forum”)?
Hmmm. Wydaje mi się, że bierze się to z oczekiwania czegoś od osoby (grupy osób). Nierzadko od osób, które nie mają w obowiązku nam pomóc. Jeśli tej pomocy nie otrzymujemy (osoba nie sprostała naszym oczekiwaniom) jesteśmy zawiedzeni / rozczarowani. Jak zwał tak zwał.

Wydaję mi się, że postawa taka jest jak najbardziej słuszna w stosunku do osób, którym płacimy za wykonanie dla nas pracy (usługi). Płacimy, oczekujemy efektów. Pomoc w ramach forum realizowana jest dobrowolnie i nieodpłatnie. Więc nie ma mowy o oczekiwaniu czegoś. Więc krótko: nie będzie oczekiwań – nie będzie rozczarowania.

BTW
@Van_Gandalf.
Ostatnią rzeczą, którą bym zrobił zanim kogoś poproszę o pomoc, oświadczyłbym mu że się na nim zawiodłem/ rozczarowałem.

Pozdrawiam
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

ODPOWIEDZ