Polski noter

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MCN
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2020, 18:18

Polski noter

#1 Post autor: MCN »

Cześć,
Poleca ktoś jakiś noter z polskimi znaczkami? Ogrom noterów mnie przerósł, ale z polskimi znalazłem tylko coś od Samaru (Big Noter).
I wiem... każdy szanujący się człowiek pisze własny noter... pewno dlatego jest ich teraz tak wiele do wyboru :lol:
Pozdrawiam
MCN
MCN

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Polski noter

#2 Post autor: Steffan »

MCN pisze:
05 gru 2020, 22:38
Cześć,
Poleca ktoś jakiś noter z polskimi znaczkami? Ogrom noterów mnie przerósł, ale z polskimi znalazłem tylko coś od Samaru (Big Noter).
Przekopałem się ostatnio przez miliony noterów. Po kilku stopniowej selekcji z wspomnianych milonów wybrałem kilkansście. Zrobiłem nawet obszerne zestawienie opcji / możliwości jakie dają. Tydzień nad tym przesiedziałem. Sprawdziłem wszystkie jakie udało mi się zdobyć. Ponad 300 sztuk. Nie było łatwo. Finaliści zostali poddani obszernym testom, pod kontem działania w komodzie, vice itd. Ale do rzeczy bo zanudzam. Jeden z nich obsługuje pl znaki (niestety nie wszystkie, wbija się je ch..wo, ale stabilnie :) Mowa o Pulse-noterze v.1.0
Co umożliwia:
text kolor: tak
font: 1x1
własny zak: tak
zmiana kolorów: tak
justowanie: nie
test notki: tak
odpala z basica (bez sysowania): tak
vice friendly: nie
notka load/save: nie
paker: tak
zapis: edytor+notka
dobra nie będę pisał więcej sam zobacz.
MCN pisze:
05 gru 2020, 22:38
I wiem... każdy szanujący się człowiek pisze własny noter... pewno dlatego jest ich teraz tak wiele do wyboru :lol:
Pozdrawiam
No nie k...a musiałeś. Nie dobijaj leżącego.

Pozdro
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
MCN
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2020, 18:18

Re: Polski noter

#3 Post autor: MCN »

Wielkie dzięki!
PulseNoter to jest to czego szukałem :D
Może jedynie brakuje mu opcji zapisu notki bez edytora, ale to piko-drobiazg.
A może jakiś artykuł powstanie z tych Twoich testów? Szkoda by było tyle pary zmarnować :wink:
MCN

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Polski noter

#4 Post autor: Steffan »

MCN pisze:
06 gru 2020, 11:40
Wielkie dzięki!
PulseNoter to jest to czego szukałem :D
Może jedynie brakuje mu opcji zapisu notki bez edytora, ale to piko-drobiazg.
A może jakiś artykuł powstanie z tych Twoich testów? Szkoda by było tyle pary zmarnować :wink:
Normalnie bym się zgodził. Ale teraz mam wrażenie, że za dużo na łeb sobie nawaliłem robót. Muszę poukładać wszystko pod kątem ważności i pokończyć najważniejsze tematy. Może potem. Zresztą kogo to by interesowało. Na pewno są ciekawsze tematy. Włąśnie oddałem V-12 relacje z LP2020 która ukaże się w następnym jubileuszowym HotStyle. Zapraszam do lektury.

Pozdro
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

ODPOWIEDZ