Ban i skasowanie konta kisiela

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#21 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

zasugerowalbym dodanie Wielkiego Postu (tego od Jezusa), ale chyba sie nie zmiesci :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#22 Post autor: kotrobot »

comp.sys.cbm to dopiero wyzwanie! :wink:
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

k.

#23 Post autor: k. »

leming pisze:raf zlodzieju...
Jestem z programu I'm sorry... czy przymnie Pani kwiaty ode mnie?

Kurde ludzie uczcie się kochać ludzi tak szybko ... jesteście starzy.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#24 Post autor: leming »

ty no to ze ja jestem lama to juz chuj ale zeby krasc czyjes posty zeby sobie forum powiekszac? :) moje tez tam sa a ja sie tam nie rejestrowalem... panie Raf i spólka naprawde takiej polityki nie czaje. chcecie wojny panie to bedziecie mieli...
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#25 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Mielismy swietowac Kisiela, a robi sie temat zastepczy, wiec proponuje ban dla Rafa na c64scene.pl, a kto chce skasowac swoje posty z c64power niech pisze do admina mariusz.mlynek@gmail.com http://c64power.com/index.php/kontakt
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#26 Post autor: leming »

a co ja mam swietowac, dzieki kisielowi troche sie to tu ruszalo.
do nikogo nie bede pisal, moje posty byly tutaj i tu zostaja a nie mi ktos je kopuluje na inne bez mojej zgody. ta zniewaga krwi wymaga!
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#27 Post autor: elban »

ej, a moze zamiast kasowac posty Kisiela to je podmienic na jakas taka laurke typu:

"Tu znajdowal sie post Kisiela of Icon - najwiekszego trolla scenowego XXI wieku, ktory odchodzac z forum chcial aby skasowac jego konto i wypociny. Oto probka jego talentu:"

do tekstu laurki kazdy moglby zaproponowac swoj ulubiony cytat z Kisiela.

No i mam nadzieje, ze Kisiel otrzymuje od nas "One way ticket"

http://www.youtube.com/watch?v=7DYA1raD-YY
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#28 Post autor: booker »

Zaczynacie chlopcy, przypominać klub komputerowy :D
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#29 Post autor: k. »

elban pisze:ej, a moze zamiast kasowac posty Kisiela to je podmienic na jakas taka laurke typu:

"Tu znajdowal sie post Kisiela of Icon - najwiekszego trolla scenowego XXI wieku,
Super jestem za, nawet Nitro dostał gratis skrypt sprawdzony na jego BB, do podmianki na taki tekst.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#30 Post autor: booker »

leming pisze:ty no to ze ja jestem lama to juz chuj ale zeby krasc czyjes posty zeby sobie forum powiekszac? :)
Ale to zeby jeszcze było podforum, że to są kopiowane posty z c64scene, to nie. Po prostu wygląda to tak, jakby posty były pisane na c64power.

Ale jaja :lol:
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#31 Post autor: elban »

Raf cwanie wycina nasze sygnaturki z postow. Pojawia sie tresc, wiec niestety nie widac naszych pozdrowien.

Coz, dostep do forum ma kazdy, a Raf ma prawo do agregowania tresci. i chuj.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#32 Post autor: Nitro »

Okej, sprawa zakończona, zamykam.

Zablokowany