Spamerzy na forum

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Spamerzy na forum

#1 Post autor: Nitro »

Forum w sumie od dawna boryka się z owym problemem, ostatnio problem przybiera na silę - realni ludzie piszący śmieciowe posty.
Myślę, że mamy na pokładzie paru bardziej doświadczonych ode mnie webmasterów, czy mógłby się ktoś na priv odezwać w temacie nietypowych sposobów na tępienie owego robactwa?
Pytania przy rejestracji, nawet te dotyczące sceny, czy też najnowsza ReCaptcha nic nie dają.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#2 Post autor: elban »

zamknieta rejestracja.
was twenty, is five, my friend...

joodas
Posty: 321
Rejestracja: 05 wrz 2009, 11:42
Grupa: Albion Crew

#3 Post autor: joodas »

Kasowanie wątków, albo śmieciowych postów.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#4 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Nowe konta aktywne po potwierdzeniu dorobku scenowego. Weryfikacja tozsamosci przez podanie telefonu lub fejsa - widoczne tylko dla moderatorow i dla mnie. Nowy moze napisac tylko jeden post do czasu zweryfikowania. Nowym wycinac linki z postow i stopek.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

pijaczyna
Posty: 29
Rejestracja: 05 wrz 2016, 20:08

#5 Post autor: pijaczyna »

@Nitro: Wszystko to świadczy o tym, że to forum zyskuje na popularności. Zaczyna być pop-kulturowe, a nie niszowe, jak scena ogólnie pojęta. Trzeba wykorzystać moment i powrzucać banery z reklamami. Będzie nie tylko na "zrzutkę" na domenę, ale może i wystarczy na kilka kratek browarów dla admina lub/i najstarszych aktywnych forumowiczów !!! :D
spirytusik najrektyfikowaniuchniejszy

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#6 Post autor: comankh »

w zasadzie najbardziej irytujące są akcje (jak ostatnio):
- pierwszy post (ofc bez przywitania) z oferta sprzedaży
- pierwszy post (ofc bez przywitania) z zapytaniem jak zrobić jakąś podstawową czynność (wczytać grę, wpiąć kabel etc)

jesli ktoś nie potrafi na wstępie napisać o sobie kilku słów może spokojnie wypierdalać.



:D

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#7 Post autor: Nitro »

Okej, spam uprzątnięty, analizując ruchy przeciwnika dołożyłem kolejne coś, myślę, że będzie dobrze.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#8 Post autor: Nitro »

Mkay, dwa dni - 38 ataków odpartych, myślę, że przez najbliższy czas będziemy mieli spokój. Jeśli jakieś aktywne konta prowadzą spam przez prywatne wiadomości dajcie znać - sam nie podglądam PM'ów w imię zasad.

ODPOWIEDZ