C64 FUN

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

C64 FUN

#1 Post autor: Steffan »

Cześć.
Właśnie wróciliśmy z Retro Party w Kwidzynie. Impreza bardzo udana. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Liczymy na kontynuację imprezy w następnych latach. Wspominam o tym, gdyż na w/w spotkaniu udało nam się powołać zalążek redakcji serwisu traktującego szeroko o C64.

C64.FUN

Strona tymczasowo jest w budowie, ale już możemy zaprosić Was do zapoznania się z katalogiem Polskich Gier C64, którego autorem jest Rebok. Katalog znajdował się wcześniej na c64portal.pl. Nadal trwają prace nad jego usprawnieniem (wyszukiwarka itd.), ale już można z niego korzystać. Zależało nam, aby jak najszybciej wrócił do internetu.
pgc64.png
pgc64.png (174.84 KiB) Przejrzano 1730 razy

Zapraszamy Was do współpracy przy tworzeniu tej strony.


Korzystając z okazji informuję, że Sachy dołączył do grupy Boom! jako organizator. Od samego początku był (jest) bardzo zaangażowany w organizację TB Party, które jak wiecie jest dzieckiem naszej grupy. Sachy witaj na pokładzie. Cytując samego Sachego: Pieniądze te same, robota ta sama, nic się nie zmieniło.

pozdrawiam
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: C64 FUN

#2 Post autor: Katon »

Już niebawem obszerna relacja z Retro party w Kwidzynie. Tak nigdy bym nie pomyślał że będzie tak czadowo zabawa do białego rana wszyscy goście poprostu mega cudowni ludzie !

Awatar użytkownika
sachy
Posty: 109
Rejestracja: 10 gru 2014, 10:25
Kontakt:

Re: C64 FUN

#3 Post autor: sachy »

Niebawem też więcej info o zapowiadanym release z imprezy w Kwidzynie (obrabiamy news i CSDB). Niektórzy mieli już szansę potestować ;)

Jeszcze raz dzięki dla Organizatorów i Uczestników - było super!

https://ibb.co/pz1B42M

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: C64 FUN

#4 Post autor: Katon »

Niektórzy mieli już szansę potestować ;)

Zgadza się Clara tak wciągnęła się w grę że sam byłem pełen podziwu zabawa była pyszna ;-)

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: C64 FUN

#5 Post autor: kenji »

Super informacje !!!!
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: C64 FUN

#6 Post autor: carrion »

Steffan, Rebok - Gratulacje! W końcu... ;) chciało by się powiedzieć, ale tak na poważnie...

Cieszę się, że praca Reboka nie poszła na marne i że ma teraz tak profesjonalnie zrobioną stronę. Wygląda super i jest świetnym zaczynem do dalszych prac nad "serwisem tematycznym".

Trzymam bardzo mocno kciuki i dopinguję z całego serca bo takie rzeczy jak strony o C64 są potrzebne. Jeśli jest coś co mógłbym zrobić, albo pomóc to walcie śmiało. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy aby jakoś Wam pomóc, choć czasu mało.
Chciałbym też, jeśli nie macie nic przeciwko, umieścić link do Was na C64portal.pl. Trzeba się wspierać i promować dobre pomysły i dobrze wykonaną pracę ku chwale C64 :)
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: C64 FUN

#7 Post autor: Steffan »

@Carrion
Dziękujemy za miłe słowa. Baner C64PORTAL dodany. Oczywiście miło będzie jak wstawisz link do c64.fun na portalu.

pozdrawiamy
C64 FUN
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Gordian
Posty: 234
Rejestracja: 14 cze 2021, 13:32

Re: C64 FUN

#8 Post autor: Gordian »

Cześć Steffan,
fajnie, że ruszyliście. Znając Twój i Twoich kolegów zapał, strona będzie się rozwijać dosyć dynamicznie.

Czy katalog gier jest aktualny?
Pamiętam, że do Reboka wysyłałem info na temat mojej gry i to info zamieścił w katalogu. Obecnie nie widzę. Być może jest więcej braków.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: C64 FUN

#9 Post autor: Steffan »

Gordian pisze:
25 kwie 2023, 07:30
Znając Twój i Twoich kolegów zapał, strona będzie się rozwijać dosyć dynamicznie.
Dziękuje, to bardzo miłe. Tak jak napisałeś: koledzy, to oni są najważniejsi, sprawiają, że chce się pracować. Redakcje zaprezentujemy po uruchomieniu strony, ale korzystając z okazji: wspaniali ludzie bez których nie byłoby projektu (redakcja):

-Catya
-Hairdog
-Katon
-Kenji
-Rebok
-Sachy


Mam nadzieję, że będzie nas więcej!
Gordian pisze:
25 kwie 2023, 07:30
Czy katalog gier jest aktualny?
Pamiętam, że do Reboka wysyłałem info na temat mojej gry i to info zamieścił w katalogu. Obecnie nie widzę. Być może jest więcej braków.
Nie koniecznie jest aktualny. Dumpa xml z wordpresa zrobiliśmy 8 stycznia (jeśli dobrze pamiętam). Katalog stał jeszcze u Carriona jakiś czas. W weekend siadam do danych i robię korektę baz. Potem Rebok zaktualizuje wszystko. Proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

Re: C64 FUN

#10 Post autor: pajda »

Steffan pisze:
23 kwie 2023, 14:37
C64.FUN

Strona tymczasowo jest w budowie, ale już możemy zaprosić Was do zapoznania się z katalogiem Polskich Gier C64, którego autorem jest Rebok. Katalog znajdował się wcześniej na c64portal.pl. Nadal trwają prace nad jego usprawnieniem (wyszukiwarka itd.), ale już można z niego korzystać. Zależało nam, aby jak najszybciej wrócił do internetu.

pgc64.png


pozdrawiam
Steffan
Nieskończone się liczą? ;)

[url=https://www.gamesthatwerent.com/gtw64/hangman/[/url]
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: C64 FUN

#11 Post autor: Steffan »

pajda pisze:
25 kwie 2023, 15:59
Nieskończone się liczą? ;)

[url=https://www.gamesthatwerent.com/gtw64/hangman/[/url]
Tak liczą się!
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

MAVER
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2023, 20:28

Re: C64 FUN

#12 Post autor: MAVER »

Bardzo się cieszę, że impreza wypaliła. Sam nadal jestem w lekkim szoku. Dziękuję bardzo za to, że byliście i nadal jesteście .

Gordian
Posty: 234
Rejestracja: 14 cze 2021, 13:32

Re: C64 FUN

#13 Post autor: Gordian »

Steffan pisze:
25 kwie 2023, 09:38
Dumpa xml z wordpresa zrobiliśmy 8 stycznia (jeśli dobrze pamiętam). Katalog stał jeszcze u Carriona jakiś czas.
Możliwe, że coś jednak poszło nie tak. Z maja 2022 jest wpis związany z moją grą, również z grą, o której wspomina Pajda (jako, że w WebArchive nie działa katalog gier, to wklejam wycinki HTML):

Brainstorm
Kamil B... (Gordian) Robert W... (Ksin)
Omen
1994
Gra

Hangman Preview
Marcin G...(Pajda) Jakub H... (Talbot) Wojciech W... (Praiser)
Faith Design
Eagleware Int. Prod.
1995
Preview

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: C64 FUN

#14 Post autor: Steffan »

Gordian pisze:
25 kwie 2023, 19:10
Steffan pisze:
25 kwie 2023, 09:38
Dumpa xml z wordpresa zrobiliśmy 8 stycznia (jeśli dobrze pamiętam). Katalog stał jeszcze u Carriona jakiś czas.
Możliwe, że coś jednak poszło nie tak. Z maja 2022 jest wpis związany z moją grą, również z grą, o której wspomina Pajda (jako, że w WebArchive nie działa katalog gier, to wklejam wycinki HTML):

Brainstorm
Kamil B... (Gordian) Robert W... (Ksin)
Omen
1994
Gra

Hangman Preview
Marcin G...(Pajda) Jakub H... (Talbot) Wojciech W... (Praiser)
Faith Design
Eagleware Int. Prod.
1995
Preview
Sprawdziłem plik który wypluł wordpres. Wpisów brak. Dzięki za informacje. Będziemy mieli to na uwadze i dodamy jak tylko będzie to możliwe. Na razie muszę dorobić Rebokowi panel do zarządzania.
dziękuję i pozdrawiam
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: C64 FUN

#15 Post autor: Steffan »

B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
sachy
Posty: 109
Rejestracja: 10 gru 2014, 10:25
Kontakt:

Re: C64 FUN

#16 Post autor: sachy »

Na stronce http://C64.fun pojawiły się ostatnio 2 nowe artykuły o tematyce scenowej.

Zapraszamy!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: C64 FUN

#17 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Do dzis nie wiedzialem o istnieniu MVG. Przy artykulach przydalaby sie data publikacji i autor/autorzy (na poczatku byli).
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: C64 FUN

#18 Post autor: Katon »

Mega sprawa z materiałem MVG też o istnieniu tego kanału nie wiedziałem teraz oczywiście będę subskrybował;-)

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: C64 FUN

#19 Post autor: Steffan »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
11 maja 2023, 21:52
Do dzis nie wiedzialem o istnieniu MVG. Przy artykulach przydalaby sie data publikacji i autor/autorzy (na poczatku byli).
Dzięki za uwagi. Informacje te pojawią się w nowym (docelowym) lajałcie strony.
Pozdro!
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Froyd
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2009, 08:48
Grupa: Amorphis

Re: C64 FUN

#20 Post autor: Froyd »

Ha, to ja też się "pochwalę" swoim nieskończonym hangmanem - "Gallows" , za dzieciaka używaliśmy nazwy 'szubienica' stąd teź taki tytuł gry :wink: . Plan był taki żeby poprawić oprawę graficzną, muzyczną, i dopiero gdzieś próbować to wydać . Skończyło się na tym co 'widać' na filmiku 8) . Chyba dołączyłem 'to to' do któregoś Amorphis packa , hm.. nie chce mi się teraz sprawdzać

https://youtu.be/OMNp-EvqecQ

ODPOWIEDZ