Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#1 Post autor: yugorin »

Scenowiczki i Scenowicze, Sympatycy i Przyjaciele!

Pragnę rozwiać wątpliwości i pogłoski. Cytując Marka Twaina - "Wiadomość o mojej śmierci była przesadzona".

Otóż - party pod nazwą "Moonshine Dragons" od zawsze organizuje (i decyduje o wszystkim) grupa SAMAR i stowarzyszenie SMOK. Pomysłodawcą jestem ja, Yugorin a wspierają mnie mój brat BroneCk i przyjaciele z Samaru (czyli grupy do której należę). To MY i tylko my decydujemy czy party się odbędzie i co na party będzie.

Ogłaszam wszem i wobec, że pracujemy nad tym, aby party się odbyło normalnie (koniec maja 2022). Jedynym warunkiem jest po prostu partyplace i możliwość jego wynajęcia w czasie tych cudów, które dzieją się z dnia na dzień w związku z obostrzeniami i limitami (w ostateczności zrobimy spotkanie kultu Wyznawców Słońca i będzie to spotkanie religijne :).

Szansa na party jest spora, bo bierzemy pod uwagę 3 miejsca które będą mogły Was przyjąć. Szczegóły już w styczniu 2022.

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#2 Post autor: Steffan »

yugorin pisze:
12 gru 2021, 20:52
Pragnę rozwiać wątpliwości i pogłoski. Cytując Marka Twaina - "Wiadomość o mojej śmierci była przesadzona".
Potwierdzam. Yugorin żyje! Widziałem go dzisiaj.
My będziemy nawet jeśli będziesz musiał zorganizować party lesie.

Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#3 Post autor: SuperNoise »

Witam.
Pytanie jak data spotkania?
Przypuszczam, że tym razem będzie ciężko ze spaniem na party place, więc trzeba by zacząć rezerwować jakiś nocleg.

Pozdrawiam,
SNoise

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#4 Post autor: yugorin »

Cześć!!!

Info sprzed chwili.

Mamy to. Jestem po rozmowie z Działkowcem. 27-29 maja 2022 odbędzie się MD 2022 :)

Zasady jak w 2019. Mamy cały obiekt przez 24h od piątku do niedzieli :) Spanie na partyplace możliwe.

Jutro powinna się pojawić strona z rejestracją.

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#5 Post autor: kenji »

Yes! Yes! Yes! :)
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#6 Post autor: Steffan »

Bardzo dobry njus.
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#7 Post autor: carrion »

👍
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#8 Post autor: yugorin »

Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#9 Post autor: kmeg »

yugorin pisze:
09 lut 2022, 22:22
Rejestracja gotowa

https://2022.moonshinedragons.party/
Fajnie bo dawno na żadnym party nie byłem :)

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#10 Post autor: carrion »

niespodzianka dla organizatorów i dla wszystkich scenowców
https://csdb.dk/release/index.php?id=214452

https://youtu.be/weWRFR-5Wzw
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#11 Post autor: kenji »

Wow! Brawo! Elegancka robota :)

Tak btw będzie demo Bonzai na MD ?
. : dream : .
Boom!

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#12 Post autor: SuperNoise »

Bardzo dobra wiadomość.
Widzimy się na party :).

Pozdrawiam,
SNoise

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#13 Post autor: yugorin »

carrion pisze:
16 lut 2022, 19:54
niespodzianka dla organizatorów i dla wszystkich scenowców
https://csdb.dk/release/index.php?id=214452

https://youtu.be/weWRFR-5Wzw
Bardzo bardzo dziękuję. To wspaniały gest. Jestem wdzięnością! A wzruszenie.. nie pozwala mi ściskać Was za gardło :)

Carrion - bardzo bardzo dziękuję. Katon, psych858o bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że zobaczymy się na naszych party!

Wszystkiego dobrego, namaste!
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#14 Post autor: Katon »

Yougorin jestem z natury furiatem ale równie wrażliwym jak Ty cieszę się że produkcja przypadła Ci do gustu zrobiliśmy w trójkę myślę ciekawą reklamę obu imprez napewno spotkamy się wyściskamy, wzruszymy i przechylimy raduj się będzie na pewno udana impreza i w Opolu i w Tucholi ;-)

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#15 Post autor: jammer »

Ekselent! Będę w chuj!

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#16 Post autor: wackee »

Zbankrutowane do cna Arise oczywiście będzie.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#17 Post autor: pajda »

Zaszczycę obecnością ;)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#18 Post autor: yugorin »

Hej hej,

Party coraz bliżej. Aktualizacja się przyda. Otóż... połapane jest już właściwie wszystko. Czyli sala jak w 2019. Sprzęt w postaci rzutników, ekranów, mikserów itd jest. Sprzęt nagłośnieniowy jest zamówiony. Jedzenie w postaci świni i innych dóbr - ogarnięte. Tym razem, jeśli ktoś jest WEGE też będzie miał co jeść. Zmieniłem dostawcę papu WEGE na bardziej odpowiedzialnego i konkretnego, niż ten ostatnio który mnie zignorował totalnie. Wczoraj udało mi się pogadać z browarem opolskim (https://browaropolski.pl/) i będzie piwko od nich. Keg plus maszyna do nalewania i butelki/puszki. Nie wiem ile dadzą, ale minimum to 60 litrów w kegach i 4 skrzynki butelek. :) Więcej szczegółów dopiero na party, jak wszystko przyjedzie. Nagrody w tym roku będą nieco inne. Bardziej symboliczne, prezentowo-gadżetowe (to co udało mi się zgromadzić na edycję 2021, która z wiadomych względów się nie odbyła). Pojawi się jednak kategoria nagród "nagrody publiczności". Na rodzaj i ilość tych nagród nie mam wpływu, więc i dla mnie to będzie niespodzianka. Jednak głosów jest na tyle dużo, że nie sposób przejść obojętnie wobec takiej woli przekazania fantów na nagrody (za co jestem z całego serca wdzięczny tym, którzy robią to "bo tak" :)

Zaszczyci nas także ponowna współpraca i techniczna opieka nad przebiegiem compo i streamingiem ogarnięta przez Borysa i Supernoisa. "Reżyserem" za pulpitem laptopa będzie zapewne slajerek.

W planach będzie wycieczka do smoczego muzeum (dla chętnych oczywiście). Gość specjalny, jeśli dojdzie do siebie zdrowotnie - przyjedzie Klaudiusz Dybowski. Klaudiusza nie trzeba przedstawiać, człowiek orkiestra, wspaniale opowiada historie ze swojego życia. Mógłby obdzielić nim wiele osób :) Jeśli macie swoje pomysły na jakieś aktywności (prelekcje/warsztaty) dajcie znać.

Jeśli sytuacja pozwoli, to część Quartetu znów nas odwiedzi, część będzie z nami tylko duchem, bo ciała będą jechać na motorach :))

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#19 Post autor: isildur »

Yugorin chyba nie wspominał, ale tematem przewodnim party jest "Psychedelic" i ciekawie byłoby zobaczyć/usłyszeć, co artyści tworzący na C64 rozumieją pod tym pojęciem :D

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons #2 (maj 2022)

#20 Post autor: yugorin »

Ermm... to znaczy nie wspominałem tutaj, ale na stronie party jest napisane... Ale tak, taki jest temat przewodni. Zresztą tak było od początku, gdy party miało być rok temu :) Wyszliśmy z założenia, że może ktoś coś już przygotowywał na 2021. Poza tym po co zmieniać, skoro temat jest ciekawy :)

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

ODPOWIEDZ