Teddy Beer C=64 Party + Amiga 500

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.

Czy uważasz, że dobrym pomysłem jest stworzenie łączonego party?

Tak
9
75%
Nie
3
25%
 
Liczba głosów: 12

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
rebok
Posty: 227
Rejestracja: 30 sty 2018, 09:32
Grupa: BooM!

Teddy Beer C=64 Party + Amiga 500

#1 Post autor: rebok »

Witam.
Na ostatnim Silly Venture, pojawiło się sporo głosów od osób związanych ze scena Amigi, o chęci dołączenia do planowanego Teddy Beer Party. Platforma C64 pozostała by w dalszym ciągu platformą główną, a prace z Amigi dopuszczone były by wyłącznie na model A500.
Bardzo proszę o wyrażenie swojej opinii. Pragniemy tylko wybadać ogólne nastroje. Wynik ankiety w żadnym razie nie będzie determinował naszej decyzji.
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Teddy Beer C=64 Party + Amiga 500

#2 Post autor: Steffan »

Ja dopiszę tylko tak dla jasności, że platformy nie byłyby łączone. Osobne kompoty dla obu platform. Tak jak wspomniał Rebok, C64 pozostaje platformą główną. Za stronę Amigową odpowiedzialny byłby Sachy, który jest na pewno Wam znany. Miałem przyjemność poznać go osobiście i wiem, że można na niego liczyć. Dajcie znać co i jak w temacie. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz w tym temacie.

Pozdro
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Teddy Beer C=64 Party + Amiga 500

#3 Post autor: Katon »

Ja nie widzę przeszkód ! Tym bardziej, że jak czytam np. O SV lub Lost Party które są głównie dla Atari a Commodorowcy są na tych imprezach miłe widziani i również produkcje z C64 biorą udział w konkursach jestem jak najbardziej na tak :-)

Awatar użytkownika
drygol
Posty: 209
Rejestracja: 14 kwie 2015, 13:35
Grupa: Lamers
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party + Amiga 500

#4 Post autor: drygol »

Heh, w koncu ludki są w takim wieku że zaczynają sobie zdawać sprawe z tego ze jest nas co raz mniej ;)

ODPOWIEDZ