Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#101 Post autor: Katon »

Witam społeczność po prośbie naszego muzyka Gregfeela poniżej umieszczam link do materiału który stworzył miłego oglądania cudowne wspomnienia ;-)

https://youtu.be/4iMyu02Rs6o

Awatar użytkownika
grey/msb
Posty: 72
Rejestracja: 23 lis 2012, 16:23
Grupa: mystic bytes
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#102 Post autor: grey/msb »

super relacje z zajebistego party :) jeszcze raz dzięki!

Awatar użytkownika
RetroHCLab
Posty: 7
Rejestracja: 02 mar 2021, 10:42
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#103 Post autor: RetroHCLab »

Katon pisze:
03 sie 2022, 20:15
Niesamowita relacja Steffan się ucieszy. A joystickiem dziergam po dzień dzisiejszy naprawdę bardzo fajnie napisane I super się czyta :-)
Dzięki! :D
Joysticki rządzą! Ostatnio pokazałem synowi coś jeszcze bardziej dla niego egzotycznego, a mianowicie Paddle i Pong'a, zaskakująco dla mnie załapał temat i nawet kilka niezłych sesji rozegraliśmy. Wszystko bez akceleratorów 3D, RT, setek Hz w obrazie, czekania na załadowanie update'u z sieci itp. :)

Awatar użytkownika
RetroHCLab
Posty: 7
Rejestracja: 02 mar 2021, 10:42
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#104 Post autor: RetroHCLab »

drygol pisze:
03 sie 2022, 23:00
RetroHCLab pisze:
03 sie 2022, 18:50
Jeżeli ktoś nie był to polecam świeżutką relację z Teddy Beer party.
Rewelacja materiał. Fajne robisz te wstępy do postów! Czytam od niedawna twoje wpisy i są super :)

Na szczęście mój piruet-żebrołamacz (na 10 pkt u Wodeckiego) nie załapał się na fotach ani na streamie :D
Z doświadczenia ze Starego piernika wiem że potrójny axel po pijaku jest zupelnie nie szkodliwy aaaale na trzeźwo jest śmiertelną figurą. No i tutaj mogłem się przekonać że wywałka na trzeźwo (no dobra, po 3-4 piwach) jest bolesna w cholere :D
Dzięki serdeczne! :D
Ja myślę, że parkiet, znaczy ubita ziemia była trochę krzywa, taka krzywizna Ziemi w mikroskali, to dlatego niektóre piruety testowały twardość żeber :)
Co do wstępów, to kiedyś wpadłem na pomysł jak przekonać ludzi całkowicie nietechnicznych do przeczytania albo chociaż przeskrolowania części technicznej i stad pojawiły się wstępniaki. Mam znajomą, filolożkę, która czyta zazwyczaj tylko wstęp i sprawdza czy zdjęcie mojego psa znalazło się we wpisie, po czym otrzymuje SMSa "jest" albo "no, nie ma psa", ale mimo wszystko wiem że temat retro komputerów jest dla niej coraz bliższy. :)

Awatar użytkownika
RetroHCLab
Posty: 7
Rejestracja: 02 mar 2021, 10:42
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#105 Post autor: RetroHCLab »

Cobra pisze:
04 sie 2022, 07:04

Widać, że relacja została dokładnie przygotowana.
Świetny tekst, który dobrze się czytało.
Dziękuję i pozdrawiam.
Dzięki! :)

Obiecałem Steffanowi relację jeszcze przed imprezą. Blog jest skromny i to co mogłem dać od siebie to po prostu artykuł o imprezie. Jak się na niej pojawiłem i zobaczyłem ogrom poświęcenia organizatorów i atmosferę tam panującą to stwierdziłem, że post musi być jak mawiał kpt. Mamert Stankiewicz, słynny "Znaczy Kapitan" - "porządny" - "bo jak coś jest nieporządne to znaczy ten co to robił jest nie w porządku..." :)

Super impreza, wielkie podziękowania i pozdrowienia dla Steffana i Ekipy!

Awatar użytkownika
.johny.
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2022, 14:39
Grupa: Lamers

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#106 Post autor: .johny. »

Katon pisze:
04 sie 2022, 14:48
Witam społeczność po prośbie naszego muzyka Gregfeela poniżej umieszczam link do materiału który stworzył miłego oglądania cudowne wspomnienia ;-)

https://youtu.be/4iMyu02Rs6o
Super. Fajny zak pod slideshow. Znakomita ilustracja imprezy. Bardzo udanej. Dołączam się do podziękowań :)

Awatar użytkownika
RetroHCLab
Posty: 7
Rejestracja: 02 mar 2021, 10:42
Kontakt:

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#107 Post autor: RetroHCLab »

Katon pisze:
04 sie 2022, 14:48
Witam społeczność po prośbie naszego muzyka Gregfeela poniżej umieszczam link do materiału który stworzył miłego oglądania cudowne wspomnienia ;-)

https://youtu.be/4iMyu02Rs6o
Gregfeel super slideshow! To już wiem dlaczego przez całą imprezę dzwigałeś lustrzankę, a do lekkich nie należała, szacun! :D

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#108 Post autor: Cobra »

Na niedzielnych poprawinach Gregfeel wyjął cały sprzęt muzyczny z bagażnika - lustrzanka przy tym to pikuś 😏
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#109 Post autor: Katon »

Jest Lepszy ;-)

Awatar użytkownika
rime.
Posty: 156
Rejestracja: 24 sty 2019, 02:52
Grupa: Fancy Rats

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#110 Post autor: rime. »

Ktokolwiek na compo wygrał nagrodę ode mnie tj. XUM1541 lub DrawBridge i potrzebuje instrukcji/porad w uruchomieniu wspomnianych, to śmiało pomogę.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#111 Post autor: Steffan »

Wróciliśmy do Tucholi!
Wstawiam link do prac wild compo. Lepiej późno niż wcale :P
https://drive.google.com/file/d/1cATFuv ... sp=sharing

Odezwę się jutro.
Pa
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#112 Post autor: Steffan »

Cześć.
W poniedziałek wróciliśmy do Tucholi. Przez ostatni tydzień polataliśmy troszeczkę po górkach. Telefon wyłączony, odcięcie od neta. Dobrze nam to zrobiło. Nadrobiłem wpisy na forum.
Dziękuję Wszystkim za miłe słowa. Specjalne podziękowania lecą do:

-CatYa
kasia.png
kasia.png (22.26 KiB) Przejrzano 1742 razy
Nie miałem nic pisać, ale sam bym tego nie wymyślił i nie zrealizował.

-Rebok
rebok.png
rebok.png (6.86 KiB) Przejrzano 1742 razy
Dziękuję za ogromne zaangażowanie w przygotowanie oraz obsługę imprezy. Wiem, że nie było łatwo. Nie zjadłeś, nie wypiłeś, niby na imprezie, ale poza nią. Było dużo nerwów, ale dałeś kolego z siebie 110%. Wiedziałem, że można na Ciebie liczyć. Kłaniam się nisko!

-Hairdog
hairdog.png
hairdog.png (12.77 KiB) Przejrzano 1742 razy
Na Krzysia zawsze można liczyć. Na miejsce, na czas, na pewno. Tak jak powiedział tak zrobił. To on ostatni się kładł i pierwszy wstawał. W każdej chwili gotowy do pomocy. Dzięki Krzychu!

-Sachy
sachy.png
sachy.png (24.8 KiB) Przejrzano 1742 razy
Człowiek miliona talentów. Widać o razu, że to nie jego pierwsza impreza w której maczał palce. Konferansjerkę ma w małym palcu. Sypie tekstami jak z rękawa. Odpowiedzialny za kształt imprezy, to właśnie z nim konsultowałem wiele tematów. Zawsze chętny do pomocy. Pomógł mi bardzo! Sachy dzięki!

-Łukasz
lukasz.png
lukasz.png (25.79 KiB) Przejrzano 1742 razy
Człowiek od wszystkiego. Sami widzieliście, że brał udział w każdym aspekcie imprezy. To on ogarniał tematy logistyczne. Wiem, że impreza bardzo go stresowała, ale stanął na wysokości zadania. Dziękuje!

-BroneCk
Przybył się bawić, a skończył ratując imprezę. Stary dziękuję Ci bardzo i ściskam ciepło!

-Basia, Irek, CatYa, Julia
basia.png
basia.png (27.68 KiB) Przejrzano 1742 razy
irek.png
irek.png (31.38 KiB) Przejrzano 1742 razy
Odpowiedzialni z część kulinarną imprezy. Myślę, że nikt nie chodził głodny. Wszystko pyszne, pięknie przygotowane i podane. Irka jajecznica wymiatała. No i ktoś musiał jeszcze posprzątać. Dzięki ekipo!

-Quos i Gali
quos.png
quos.png (29.68 KiB) Przejrzano 1742 razy
gali.png
gali.png (24.14 KiB) Przejrzano 1742 razy
Tych dwóch to pozali wszyscy. Strumienie złotego napitku płynęły przez całą imprezę. Za uwarzenie piwka odpowiedzialny Gali i Łukasz. Dziękuje Panowie!

-Wacek
Dał niesamowite szoł w piątek przy ognisku. Secik przygotowany specjalnie na party. Dziękuję! Tak skakał, że aż mi dźwięk w lajwie urywało. Widać było, że się dobrze bawiliście!

-Katod
Gwiazda sobotniego wieczoru. Koncert prima! Bisom nie było końca. Nawet udało mi się wskoczyć na koniec i trochę sobie poskakać. Mariusz dziękuję Ci bardzo za piękne szoł!

-Yugorin, Borys, Grasshopper
To między innymi na sprzęcie tych Panów poleciało całe party. Nie musieli dać, a dali! Dziękuje Panowie!

-Gregfeel, Wingman
Fantastyczne relacje z imprezy. Dzięki Wam zobaczyłem co tam się działo, bo z samego party uciekło mi wiele fajnych momentów. Taki los organizatora. Dobra robota Panowie!

-Katon, Silver Dream!, Yugorin
Za przeprowadzenie bardzo ciekawych prezentacji. Ubolewam do teraz, że nie mogłem być na tej części imprezy. Dziękuję bardzo!

-Carrion, Katon, Psych858o
Za przygotowanie wspólnej invitki MSD i TB Party. Dziękuję!

-dziękuję sponsorom nagród za sypnięcie złotem, platynom i żelazem 8) : Drygol, Raf, Rime, Wacek, Grey, Silly Venture, Retro Venture, K&A Plus Team. Dzięki!

Man nadzieję, że Pixel dorzuci obiecane książki, które oczywiście przekażemy dalej w Wasze ręce.

Dziękuję Wam za prace które uświetniły kompoty.
Adri, Psych858o, Katon, Sebaloz, Kenji, Hairdog, BroneCk, dm, Kreator, Eco, Sachy, Maze, Grey, Wacek, 4-Mat, Rime, Dusza Artysty, Ediman, MCH, SuperNoise, Raf, Carrion, Facet, Almighty God, Cobra, Maciaszczyk, Pshemsky, Innuendo, CoaXCable, Tomxx, V-12, Simonking, Vasco, SV Team & Friends, Silver Dream!, Jemasoft, Gregfeel
Panie i Panowi dzięki!

A teraz lecą podziękowania do Wszystkich, którzy odwiedzili nas w Tucholi:
Rebok, CatYa, Hairdog, Grasshopper, Sachy, Kasia, Basia, Irek, Julia, Łukasz, Quos, Magda, Gali, Wacek, Drygol, Sebaloz, Yugorin, Asia, BroneCk, Olusza, Argasek, Katon, Szef Katona, Cobra, Wezorek, Krzysiek, Sylwietta, Grey, Johny, Błażej N., Ajcek, Rime, Dalthon, sIMONkING, Tomxx, Agata, Luke, Katod, Sylwia, SuperNoise, Fei, Kenji, Provee, Raf, V-12, Moongirl, Pinks, Jemasoft, Kropka, eLBan, Resistance, Phyton, MCH, Gazela, Silver Dream !, Groobozhnik, Nightrider, Ilona, Melania, Weronika, Wingman, Dusza Artysty, AutoMateusz, Galy, Robinhud, Pshemski, Tyson, Kiero, Nemo, Ania, Damian, Klaudia, Gregfeel, Vasco, Piter, Kaz, Renia, Jarek, Hanys, Magda, Foxic, Rodney, Wera, Jesionen

Bez Was nie było by Teddy Beer C=64 Party 2022. DZIĘKUJĘ!!!

Grupa BOOM! dała rade!

Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#113 Post autor: Katon »

Steffan i cała ekipa do zobaczenia na kolejnej edycji TB czy za rok czy za dwa na pewno przyjedziemy :D

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#114 Post autor: Cobra »

Katon pisze:
10 sie 2022, 22:21
Steffan i cała ekipa do zobaczenia na kolejnej edycji TB czy za rok czy za dwa na pewno przyjedziemy :D
Tak. Nieważne kiedy - przyjedziemy.
Jeszcze raz dziękujemy Wam
Cobra, Wezorek i Krzysiek.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
.johny.
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2022, 14:39
Grupa: Lamers

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#115 Post autor: .johny. »

Dzięki jeszcze raz. Bardzo udane party. Oczywiście piszę się kolejną edycję. Wszystkiego dobrego dla Was.

Awatar użytkownika
Pshemsky
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2020, 00:09

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#116 Post autor: Pshemsky »

To już prawie miesiąc, ale tak to jest jak człowiek wraca z urlopu i sam nie wie w co ma najpierw ręce włożyć :D
Po pierwsze to chciałem mocno i z całego serca podziękować organizatorom i wszystkim uczestnikom, na których udało mi się "nadziać" podczas tego weekendu. Jestem w trakcje klecenia drobnego wpisu odnośnie Teddy Beer, więc więcej pochwał poleci przy okazji wklejenia go stronkę.

Przy tej drobnej okazji chciałem się zapytać czy ktoś ma kontakt do Gregfeel'a? Na YT udostępnił linka do swoich zdjęć, ale wygląda na to że już wygasł. Chętnie okrasiłbym wpis dodatkowymi zdjęciami więc jeśli ktoś jest w stanie się z nim skontaktować lub posiada udostępnione przez niego zdjęcia to proszę o kontakt.

Dzięki.
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
H. S. Thompson

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#117 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Pshemsky pisze:
22 sie 2022, 19:11
Gregfeel'a? Na YT udostępnił linka do swoich zdjęć, ale wygląda na to że już wygasł.
Nie wygasł. Caly czas mozna pobrac. Musisz drugi raz kliknac DOWNLOAD na zippyshare, bo za pierwszym razem tylko otwiera reklame co moze wprowadzac w blad.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#118 Post autor: Steffan »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
22 sie 2022, 21:50
Pshemsky pisze:
22 sie 2022, 19:11
Gregfeel'a? Na YT udostępnił linka do swoich zdjęć, ale wygląda na to że już wygasł.
Nie wygasł. Caly czas mozna pobrac. Musisz drugi raz kliknac DOWNLOAD na zippyshare, bo za pierwszym razem tylko otwiera reklame co moze wprowadzac w blad.
Sebaloz dobrze gada. Klikajcie ponownie. Hasło mam. Podam na pm.
pozdro
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Pshemsky
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2020, 00:09

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#119 Post autor: Pshemsky »

Niestety ale u mnie wyświetla (w obu przeglądarkach) błąd 403 wielkim napisem "forbidden". Myślałem że może to kwestia adblocka, lecz wygląda na to że ten serwis albo ma problem z moim dostawcą internetowym albo z adresem ip pochodzącym z UK. Chyba bardziej to drugie, bo z sieci komórkowej też nie wpuszcza na stronę ani na link z YT ani nawet na stronę główną (www81.zippyshare.com) :?

Jeśli ktoś ma te zdjęcia na własnym dysku to byłbym wdzięczny za udostępnienie lub przesłanie do tego folderu na moim google drive: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Podziękował 8)
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
H. S. Thompson

Awatar użytkownika
Pshemsky
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2020, 00:09

Re: Teddy Beer C=64 Party 2022 (29-31 Lipiec)

#120 Post autor: Pshemsky »

Dziękuje dobroczyńczy za zdjęcia.
Już sobie poradziłem ze swoimi, także te od Gregfella zachowam dla siebie. 8)

Jeśli ktoś ma chwilę luźnego czasu i chcę przeczytać kilka moich myśli to zapraszam do siebie:

https://pshemsky.blogspot.com/

Jeszcze raz dziękuje za świetnie spędzony czas i oby do następnego! :wink:
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
H. S. Thompson

ODPOWIEDZ