retroportal.org

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

retroportal.org

#1 Post autor: Steffan »

Jako, że Yugorin człek skromny (moim zdaniem aż za skromny 8) ) i nie ogłosił tu swojego najnowszego dziecka jakim jest https://retroportal.org. Projekt młodziutki, ale już pojawiają się artykuły. Ostatnio np. wywiad Leszka aka. Darth Skalmar z samym sobą. :shock: Jak to?!? Tak można?!? Jak widać można 8) 8) 8) https://retroportal.org/retroportal-org ... th-skalmar. Yugorin zaprasza wszystkich do współpracy, a ja zapraszam do odwiedzin retro portalu.

Podsumowując, na horyzoncie obok https://c64portal.pl/ pojawił się nowy projekt: https://retroportal.org. Oczywiście gorąco kibicuję obu projektom.

Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: retroportal.org

#2 Post autor: kenji »

Ja też kibicuję obu projektom, ale hmmmm coś mi tu śmierdzi jakimś konfliktem czy innym bagienkiem. Szkoda. Przykre to.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Katon
Posty: 312
Rejestracja: 04 mar 2018, 21:04
Grupa: Lepsi De

Re: retroportal.org

#3 Post autor: Katon »

Czytam obie strony. Gratuluję Yugorinowi tylko coś nie można komentarzy wpisywać TZN można wpisać ale ich nie widać chyba jakieś techniczne sprawy jeszcze się dopicowują :-)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: retroportal.org

#4 Post autor: elban »

Znacie mnie, wiecie jakie mam podejście do życia. Szacunek dla człowieka to podstawa. Dlatego też szanujemy Was nowi i starzy czytelnicy. Dzięki za wszytkie mejle, smsy i telefony ze słowami wsparcia. Tak tutaj będzie - traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
racja Kenji, smierdzi jak nic.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: retroportal.org

#5 Post autor: Steffan »

@Kenji
@Elban
Oj tam oj tam. Się nie interesujta bo kociej mordki dostanieta. :shock: :lol:
kocia mordka.png
kocia mordka.png (511.23 KiB) Przejrzano 1464 razy
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: retroportal.org

#6 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Backupy trzyma sie u siebie, a nie u kolegi. Bo kolege mozna stracic.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: retroportal.org

#7 Post autor: Nitro »

Życzę powodzenia ale imo to nie ma szans. Każda platforma ma swój dedykowany portal, porywanie się na trzy(został jeszcze egzystujący w PL Amstrad i MSX) platformy może się nie udać.
Ale każdy artykuł przybliżający nam mroki dziejów to plus dla naszej społeczności.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: retroportal.org

#8 Post autor: kenji »

elban pisze:
29 cze 2021, 11:00
Znacie mnie, wiecie jakie mam podejście do życia. Szacunek dla człowieka to podstawa. Dlatego też szanujemy Was nowi i starzy czytelnicy. Dzięki za wszytkie mejle, smsy i telefony ze słowami wsparcia. Tak tutaj będzie - traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
racja Kenji, smierdzi jak nic.
Jeżeli powodem kłótni była różnica zdań odnośnie szczepień to brak mi słów.

Tak patrzą po tamtej dyskusji z knajpy, to można było odnieść wrażenie, że najbardziej agresywni w dyskusji i -nomen omen- nietolerancyjni dla innych byli Ci, co najbardziej nawoływali do poszanowania wolności. Coś jak złodziej krzyczący "łapać złodzieja!". Chorych czasów dożyliśmy, jeśli to jest normalność.
Żeby nie było nie piję tutaj do Yugorina.
Nitro pisze:
29 cze 2021, 13:54
Życzę powodzenia ale imo to nie ma szans. Każda platforma ma swój dedykowany portal, porywanie się na trzy(został jeszcze egzystujący w PL Amstrad i MSX) platformy może się nie udać.
Ale każdy artykuł przybliżający nam mroki dziejów to plus dla naszej społeczności.
Patrząc po poziomie materiałów jakie się ukazują na c64portal, mogę się tylko domyślać ile czasu zabiera przygotowanie tego.
Przykro, że wielki zapał i energia dwóch osób zostaną rozdzielone na dwa osobne portale. To na dłuższą metę nie może się udać. Oczywiście kibicuję i ile mogę to wesprę.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: retroportal.org

#9 Post autor: Nitro »

No wiecie, byłoby takie salomonowe rozwiązanie i publikowanie artów na dwóch portalach jednocześnie.
Publicznie nie chce prać brudów i reszcie też to polecam, już wystarczająco złej energii przewinęło się przez to forum ostatnio. Uszanujmy carrion'a i yugorina, którzy zrobili mnóstwo dobrej roboty.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: retroportal.org

#10 Post autor: Steffan »

Nitro pisze:
29 cze 2021, 18:15
No wiecie, byłoby takie salomonowe rozwiązanie i publikowanie artów na dwóch portalach jednocześnie.
Publicznie nie chce prać brudów i reszcie też to polecam, już wystarczająco złej energii przewinęło się przez to forum ostatnio. Uszanujmy carrion'a i yugorina, którzy zrobili mnóstwo dobrej roboty.
Dobrze gada.
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
KB777reborn
Posty: 207
Rejestracja: 12 lut 2020, 08:30
Grupa: 1100°Crew
Kontakt:

Re: retroportal.org

#11 Post autor: KB777reborn »

https://retroportal.org/search?q=Xenium
"Nie znaleziono żadnych wyników dla wyrażenia: Xenium."

Coincidence? I think NOT!
1100°C

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: retroportal.org

#12 Post autor: Nitro »

Jeszcze raz, proszę o wstrzymanie się od wojenek, choćby aby uczcić zmarłego TMC/Role który dostarczał materiały video nawet wieki temu, jedyny zapis live naszego dema pochodzi właśnie od niego. DJ Gruby filmował ale się nie podzielił.

ODPOWIEDZ