kooperacja

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#41 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

V-12 pisze:Tylko po to, by mieć znany label przy xywce jak to for example Cactus zrobił dawno temu?
Cactus jest w Oxyronie na stazu, ktory niedlugo mu sie skonczy :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

axel
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2009, 16:24
Grupa: Samar

#42 Post autor: axel »

Grupa pomogla mi na ile mogla, dzialalem bez grupy ale teraz jest o wiele lepiej

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#43 Post autor: skull »

kutfa to czemu ja nic nie wiem, dawaj te party efekty przejsc to jeszcze porobie.
Bo pecet to zwykły banan...

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#44 Post autor: pajda »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
V-12 pisze:Tylko po to, by mieć znany label przy xywce jak to for example Cactus zrobił dawno temu?
Cactus jest w Oxyronie na stazu, ktory niedlugo mu sie skonczy :)
Robi kawę i piszę na maszynie? ;)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#45 Post autor: V-12 »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
V-12 pisze:Zmień grupę :P
Murdock, jestes malo przekonujacy, ale zebrales juz ekipe 17 aktywnych czlonkow na csdb i tez budujesz swoja potege Tropyxu - najwieksza polska grupa :)
Nie chodzi o ilość (patrz - Samar, Role), lecz o friendship, dobry klimat i współpracę, pomoc itp. Dzięki temu wszystkiemu nie musimy prosić się o kooperacje, ale chętnie od czasu do czasu z kimś współpracujemy :).

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
axel pisze:Nie planuje zmiany grupy. Ale moglbym te niewykorzystane efekty dorzucic do tego wspolnego demka
Nie trzeba zmieniac grupy zeby wspolpracowac z ciekawymi ludzmi. Chetnie zobacze jakiego rodzaju efekty zrobiles, mozesz je podeslac przez PW.
Oczywiście, że nie trzeba, ale tu bardziej chodziło o sytuację, w której jest ktoś w grupie, a za bardzo nie ma na kogo tam liczyć jeżeli chodzi o pomoc w złożeniu czegoś do kupy, więc bycie w takiej grupie kojarzy mi się tylko z posiadaniem jakiegoś statusu, "bo jestem w Samar".
skull pisze:kutfa to czemu ja nic nie wiem, dawaj te party efekty przejsc to jeszcze porobie.
Grupa, w której nikt nie wie, co się dzieje? :D
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

k.

#46 Post autor: k. »

wielki zgolony wąs zajmuje się CA. Piętą achillesową każdego większego projektu jest pozycja koordynatora. Jego brak powoduje całkowity paraliż mimo dobrego pomysłu i wkładu pracy poszczególnych osób. widać to też na przykładzie xu1541.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#47 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

pajda pisze:Robi kawę i piszę na maszynie? ;)
Musialbys pogadac z jego kolegami z grupy, ja gadalem i nic nie powiem :)

Cactus oficjalnie jest w Oxyronie jako redaktor magazynu nieistniejacego od 4 lat, ale dla Oxyron wygral Wild Demo Competition na ostatnim Forever pokazujac preview dawno zapowiadanej gry czolgi. Jesli nie widziales tej prezentacji to przegrales rZycie. A kiedy ostatnio Oxyron wygral demo compo albo wild demo compo? W 2000 roku. Cactus wnosi mentalnosc zwyciezcy, oficjalnie koduje i rysuje dla Arsenic, poza tym kazdy pamieta jego poprzednie demo, ktorym dla Padua wygralo demo kompo na Symphony 2005. A kiedy Padua wczesniej wygrala demo kompo? Chyba jeszcze za czasow Polonusa :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#48 Post autor: Raf »

to kto zaklada POLISH DEMOSCENE UNITED?

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#49 Post autor: Nitro »

Demoscene United Poland Association ciekawiej może brzmieć :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#50 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Jest juz LEGIA COMMODORE :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

LOTUS
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 20:04
Grupa: Skylight

Re:

#51 Post autor: LOTUS »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
09 paź 2009, 22:23
bimber pisze:chyba jakies wieksze megademo z okolic '94 (nie pamietam czyje i czy wyszlo oficjalnie).
Muisyle by Charged and Inflexion Development and Skylight Designs (1992)

http://noname.c64.org/csdb/release/?id=76731
Ten twór (one file demo) to wspólne dzieło członków Charged, Inflexion, Skylight - montowane w godzinach nocnych w hotelowym pokoju, w czasie trwania Atheist party 1992. Pozdrawiam: Compod, Cronos, D-Tect, Dain, Dezert, Mekong, Santran, Wozio, Zephyr

ODPOWIEDZ