X2010 w Holandii (1-3 pazdziernika 2010)

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
jammer
Posty: 266
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#61 Post autor: jammer »

no ja postanowiłem się zaprzeć i udac tam choćby nie wiem kurwa co :D moja opcja to wizzair z pyrzowic. anyone? ;)

DJ Gruby

#62 Post autor: DJ Gruby »

Na dziś dzień najkorzystniejszą opcją wydaje się być przelot WizzAirem na trasie Katowice <-> Eindhoven (310 PLN gdyby dzisiaj rezerwować, ale warto chyba poczekać na jakąś promocję?). Przy czym ja najchętniej zachaczyłbym jeszcze jeden dzień po party o jakiś Amsterdam. ;]

jammer
Posty: 266
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#63 Post autor: jammer »

DJ Gruby/Oxyron pisze:Na dziś dzień najkorzystniejszą opcją wydaje się być przelot WizzAirem na trasie Katowice <-> Eindhoven (310 PLN gdyby dzisiaj rezerwować, ale warto chyba poczekać na jakąś promocję?). Przy czym ja najchętniej zachaczyłbym jeszcze jeden dzień po party o jakiś Amsterdam. ;]
no mi wizzair wyliczył 210 zł za rezerwację tam i z powrotem. ile za opłaty dodatkowe nie mam pojęcia, ponieważ w życiu nie leciałem samolotem XD

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#64 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:w hotelu Sebaloz ;P "czy" gwiazdki na niebie;)
Na tym party bede mogl zaoferowac naprawde luksusowe warunki noclegowe o podwyzszonym standardzie w Hostelu Sebaloz. Oferuje nocleg w lozku, z poduszka, kocem i sniadaniem do lozka. Fraktal na scianie gratis. Cena bez zmian, tak jak na kazdym party. W cenie 10 euro sa 2 noclegi, czyli wychodzi po 4 euro za nocleg. Za kazdy nocleg pobieram jeszcze 1 euro haraczu. Zapraszam :)

Statisticts
Countries

69 - Germany
47 - Netherlands
22 - Sweden
16 - Norway
16 - Denmark
14 - Finland
13 - Poland
05 - UK
05 - Turkey
04 - Switzerland
04 - Australia
03 - Belgium
01 - Hungary
01 - USA
01 - Malaysia
01 - Spain

Expected Compo Entries

035 - Demo
024 - Graphics
026 - Music

Demo kompo nie skonczy sie przed ranem :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 90
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

#65 Post autor: KILLER »

Lecimy z Provvem z Wrocka. Jeżeli któś chce się zabrać ze mną z śląska samochodem na lotnisko, proszę o kontakt.
Who You Are

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#66 Post autor: leming »

KILLER pisze:Lecimy z Provvem z Wrocka. Jeżeli któś chce się zabrać ze mną z śląska samochodem na lotnisko, proszę o kontakt.
ZUOOOOO :) za wami sie wpisal jakis Reyn Ouwehand, ciekawe.. to od was?? ;P
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#67 Post autor: elban »

a my (Arise Party Posse) organizujemy najazd samochodami - jednym, moze dwoma, moze wiecej.

mamy tez pomysl na pewne uswietnienie samego party ale poniewaz Brunery to czytaja to albo Nitro zalozy tajny pokoj na forum albo puscimy to jakims tajnym kanalem.
was twenty, is five, my friend...

k.

#68 Post autor: k. »

możesz pisać idiomami

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#69 Post autor: Nitro »

Tajny pokój jest pisać w temacie kto chce dostęp, tylko niech to będą tylko i wyłącznie posty o tej treści, potem je wywalę. Ekipa arise aktywna na forum uprawnienia dostała.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#70 Post autor: SUDi »

No, bilet lotniczy zabookowany (dzięki Provee), oczekujcie na X'ie wielką trójkę w składzie Proov, Killer i jo :) Oj, bydzie sie działo, oj bydzie...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#71 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SUDi pisze:No, bilet lotniczy zabookowany (dzięki Provee), oczekujcie na X'ie wielką trójkę w składzie Proov, Killer i jo :) Oj, bydzie sie działo, oj bydzie...
Piszcie do jakiego miasta lecicie z Wrocławia, jakie linie lotnicze i ile kosztowal bilet, informacja moze sie przydac niezdecydowanym.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#72 Post autor: k. »

JA BYM PROSIŁ O KIERUNKI Z GDAŃSKA LUB WARSZWY !

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#73 Post autor: booker »

NA ZACHUT!
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#74 Post autor: kotrobot »

Kisiel masz Wizza z Gdańska do Eindhoven.
Tylko ew. powrót po party dzień później (pozwiedzasz sobie).
Na dzisiaj rano cena była 60 PLN, więc się nie zastanawiaj nawet.
Z Warszawy drogo.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

k.

#75 Post autor: k. »

a leci ktoś z gdańska jeszcze? V12 kasiore masz?

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#76 Post autor: elban »

raz a dobrze:

www.skyscanner.net
www.kayak.com

szukac, rezerwowac, latac.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#77 Post autor: SUDi »

jeszcze tylko trza kogoś posłać do "tego pod ziemią" pogadać z nim żeby uspokoił na ten czas wulkan islandzki. Proponuje tam wysłać Cactusa :)

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#78 Post autor: provee »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
SUDi pisze:No, bilet lotniczy zabookowany (dzięki Provee), oczekujcie na X'ie wielką trójkę w składzie Proov, Killer i jo :) Oj, bydzie sie działo, oj bydzie...
Piszcie do jakiego miasta lecicie z Wrocławia, jakie linie lotnicze i ile kosztowal bilet, informacja moze sie przydac niezdecydowanym.
Z Wrocławia w dwie strony 60 PLN, jesli przelew, a jeśli karta to 84 chyba. Tanio jak barszcz. Minus jedynie taki, że powrót w poniedziałek, wiec trzeba zarezerwować hostel. A najtańszy kosztuje 25 euro.
Wizzair, lot do Eindhoven

k.

#79 Post autor: k. »

no widzę że będę w podobnej sytuacji (wynajęcie pokoju w hoteliku) tylko jeszcze kombatanta do odlotu by było raźniej. Do wrocka troszkę daleko.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#80 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Zapraszam na lotnisko do Katowic. Niezle polaczenie dobrych terminow i w miare przystepnej ceny.

1.10.2010 (piatek) Katowice (11.00) - Eindhoven (12.50) 179 PLN
3.10.2010 (niedziela) Eindhoven (13.20) - Katowice (15.00) 69 PLN

platnosc przelewem: 270 PLN

Na party place jakos sie dotrze, ale gorzej bedzie z powrotem. Kompa skoncza sie nad ranem, fajnie ze natychmiast oglaszaja wyniki i rozdaja nagrody, ale zaraz po godzinie 12 trzeba bedzie zjawic sie na lotnisku na odprawe.

Niestety w Someren nie ma stacji kolejowej, wiec trzeba udac sie do Geldrop ktore jest 15 km od party place. Organizatorzy na pewno jak zwykle zapewnia transport samochodowy miedzy stacja a party place, ale nie wiem czy tak wczesnie rano znajdzie sie trzezwy kierowca. Pociagi jezdza co godzine, z Geldrop o 10.20 odjezdza pociag za 2,20 euro do centrum Eindhoven (6-8 minut), potem trzeba poszukac autobus 401, ktory zawiezie za 2 euro na lotnisko.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ