Dream Travel 100% premiera

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
k.

#41 Post autor: k. »

isildur pisze: @Carrion
Design mogę wymyślić samemu, chodziło mi bardziej o to, że co dwie głowy to nie jedna. Oczywiście Skull też jest zajebistym designerem, a Wegi łyka takie rzeczy ostatnio jak bułkę z masłem.
No wasze Trio to teraz najpłodniejsza demo grupa w Polsce, jeszcze raz gratuluje długiego pobytu na TOP 10 CSDB :)

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#42 Post autor: wegi »

Ej Seba - tzn. że z góry zakładasz że walisz gnioty, stawiasz je koło roboty carriona i Twoje grafiki trzeba poprawiać? A nie możesz sam ich "poprawić"?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#43 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

wegi pisze:Ej Seba - tzn. że z góry zakładasz że walisz gnioty, stawiasz je koło roboty carriona i Twoje grafiki trzeba poprawiać?
To nie jest watek o mojej grafice. Nabijam sie z Isildura, ktory zaklada ze nie bedzie niczego rysowal tylko wrzuca pewnie teraz haslo circus do google image, bo potrzebna grafika "do zobaczenia w cyrku". Potem sobie konwertuje grafike i poprawia dodajac cos od siebie, a jak ktos mu zwraca uwage to odpierdala Kisiela.
wegi pisze:A nie możesz sam ich "poprawić"?
Takie pytanie mozesz zadac autorom originalnych prac, ktore Isildur konwertowal do Dream Travel. Po co sam poprawial ich grafiki, zamiast tego mogl sie do nich zglosic zeby narysowali wam do dema grafiki juz w komodorowskiej rozdzielczosci i kolorach.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#44 Post autor: isildur »

@Wegi, przy każdej wypowiedzi tego kmiota, w prawym górnym rogu jest taki przycisk "IGNORE" wystarczy nacisnąć raz. Świetna sprawa.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#45 Post autor: carrion »

@sebaloz
daj se już spokój sebastian. jesteś beznadziejny, twoje grafiki są chujowe, a przechwalanie się na ilu to party nie byłeś i ilu gostków znasz do nas już nie przemawia... zrób w końcu coś normalnego/scenowego i wtedy zacznij się tu wypowiadać.
sam osobiście przekonywałem zieloka żeby kolejne demko było bez ciebie (i będzie bez ciebie) bo totalnie, ale to kurwa totalnie zaniżyłeś klimat w naszym demie. wieżyłem do tej pory że w sumie dobrze że każdy kto robi na c64 wart jest uwagi, ale kurwa nie .... jak ktoś się zachowuje tak jak ty to kurka łapy opadają i traci się resztki dobrych chęci...

nabijasz się z isildura? sebastian - serio, ale nie jesteś normalny.

to będzie już mój drugi ignor na tym forum.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#46 Post autor: wegi »

Seba się czepiasz i bierzesz fakty jak Ci wygodnie - Carriona grafy robiły wrażenie już na starej scenie był legendą - ja nie jestem znawcą ale mi się podobały, Isildura grafy mi się podobają nie ważne czy jest to "odtwórcze" czy nie - dla mnie wyglądają extra, dalej Jodasa grafy te koła zębate - arcydzieło - zrobiło wrażenie jak i reszta grafy w Apparatusie i nie mówiłem że Twoja słaba czy cokolwiek takiego - teraz uczepię się Twojej "nieodtwórczości" - nie chodzi o jakość czy dobrze retuszowany czy nie czy repixelowany ale chodzi o to że te dwa neptuny monitory w creditach to raczej ich nie "stworzyłeś" ani z pamięci ich nie rysowałeś :P

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#47 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

wegi pisze:dwa neptuny monitory w creditach to raczej ich nie "stworzyłeś" ani z pamięci ich nie rysowałeś :P
Neptunes to nie kopia wiec tym bardziej nie moze byc konwersja. Monitorki sa inspirowane neptunem, poczatkowo mialy wygladac jak referencja dostarczona przez Carriona, ktory mial to narysowac. Za referencje dziekuje bo dzieki temu nauczylem sie jak ma odbijac sie swiatlo od szkla. Jak juz mialem narysowac monitor, to musialem to narysowac po swojemu. Zwroc uwage na inny ksztalt monitorkow, kat ustawienia, szczegoly np na panelu, tlo. Grafiki konkurencji sprawdzam przez www.tineye.com, przy moich neptunes oczywiscie wyskakuje 0 results.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#48 Post autor: wegi »

... to chyba dobrze jest i znaczy się że postarałeś sie :) Czas robić next prody nowe demosy a nie gadać !!! SP5 to już historia :) trzeba tworzyć nową przyszłość

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#49 Post autor: isildur »

tak na szybko w 0,5h, bo nie chce mi sie za bardzo wczuwac.
nic nie jest wykonczone itp, chodzi o pomysl.
Obiekty w tle sa wymodelowane i wyrenderowane przeze mnie w LW.
Tak byśmy to zrobili z Wegim i Skullem ;p
Załączniki
pic.zip
(8.27 KiB) Pobrany 260 razy
pic copy.gif
pic copy.gif (14.29 KiB) Przejrzano 7892 razy

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#50 Post autor: zielok »

Isuldur mnie się to nie podoba.

Poza tym nasze credisty tez nie wyglądały jak miały wyglądać (po prostu nie zdążyliśmy a raczej ja nie zdążyłem - i to nie tylko z tym) bo m.in. ja byłem przeciwny wydawaniu nieskończonego dema i wolałem zrobić coś mniej efektownego ale wystawić skończoną produkcję.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#51 Post autor: carrion »

hehe. dobrze że dema Miracles robi jednak Miracles a nie Samar
mnie się to też nie podoba.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#52 Post autor: isildur »

@Zielok, Carrion

Źle zrozumieliście, moją intencją nie było pouczanie Was, tylko pokazanie Sebalozowi, że można to zrobić (według mnie) ciekawiej i tak jak napisałem to tylko 0,5h roboty - chodziło mi o bardziej kreatywne podejście. Nie interpretujcie tego w sposób dosłowny ;P

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#53 Post autor: carrion »

spoko, spoko. nikt się nie obraża.
a że sebaloz mógł to zrobić lepiej to wiemy.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#54 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

isildur pisze:tak na szybko w 0,5h, bo nie chce mi sie za bardzo wczuwac.
nic nie jest wykonczone itp, chodzi o pomysl.
Tylko 30 minut? Wyglada na pol dnia roboty. Jakbys takie fajne rzeczy zrobil do Dream Travel albo do I love cube to Apparatus zajalby trzecie miejsce na Silesii. Wg mnie grafika to najslabszy punkt w ostatnich demkach Samaru, ale jak widac masz wielki talent i czekam z niecierpliwoscia na realizacje tych zajebistych pomyslow.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#55 Post autor: brush »

Za starych dobrych czasów to jak się chciało okazać komuś na scenie wyższość to się robiło lepsze demo, lepszą grafę albo puszczało kawałek p.t. "Listen & Learn".

Ale ja się pewnie nie znam.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#56 Post autor: zielok »

brush pisze:Za starych dobrych czasów to jak się chciało okazać komuś na scenie wyższość to się robiło lepsze demo, lepszą grafę albo puszczało kawałek p.t. "Listen & Learn".
Dokładnie :)

ps. Isildur mnie się właśnie pomysł nie podobał. Czasem proste rzeczy naprawdę są fajniejsze niż przekombinowane (tak jak w tym przypadku).

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#57 Post autor: isildur »

zielok pisze: ps. Isildur mnie się właśnie pomysł nie podobał. Czasem proste rzeczy naprawdę są fajniejsze niż przekombinowane (tak jak w tym przypadku).
Rozumiem Cię oczywiście, ale jak byś zobaczył coś takiego wykończone w 100% z pływającymi napisami po skosie Miracles, Apparatus byłby to naprawdę ciekawy efekt i może w bardziej strawnej wersji:
Załączniki
pic2.gif
pic2.gif (6.63 KiB) Przejrzano 7765 razy

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#58 Post autor: wegi »

http://noname.c64.org/csdb/release/?id=50575

Dla tych co narzekają na muze w DT :shock:

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#59 Post autor: Nitro »

Muza w Sharpie jest idealna, doskonale pasuje i komponuje się z treścią dema.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#60 Post autor: wegi »

Idealnie bolą mnie uszy jak jej słucham i mam ciarki - innymi słowy nie dorosłem do zamysłu autora

ODPOWIEDZ