Silesia party 5 aka Sile5ia

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
DJ Gruby

#361 Post autor: DJ Gruby »

Nie mogę wpisać, że przyjeżdżam na 666%, więc się nie rejestruję.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#362 Post autor: booker »

elban pisze:
booker pisze:elban ale o co Ci chodzi - kto chce to sie przebookuje a kto nie, to nie.
odebralem ze sie nad nimi rozczulasz ;)
nie spie juz po nocach.

fajnie jest, po prostu, jak sie ktos zjawia z zagranicy, a nie tylko widzi sie ciagle te same polskie mordy :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#363 Post autor: wackee »

booker pisze:a nie tylko widzi sie ciagle te same polskie mordy :)
Wypchaj się, my jesteśmy skazani na oglądanie twojego polskiego bęca i jakoś nikt nie narzeka.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#364 Post autor: leming »

mnie raczej nie bedzie. wkurwilem sie z deka bo wyczekiwalem silesji od ostatniego razu a tu taki klops. no chuj no, bawcie sie dobrze...
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

k.

#365 Post autor: k. »

leming ty lepiej powiedź prawdę że ciebie baba nie chce puścić.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#366 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

DJ Gruby/Oxyron pisze:Nie mogę wpisać, że przyjeżdżam na 666%, więc się nie rejestruję.
Wejsciowka: 50 zl
Wejsciowka dla osob niezarejestrowanych: 100 zl :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#367 Post autor: Raf »

leming pisze:mnie raczej nie bedzie. wkurwilem sie z deka bo wyczekiwalem silesji od ostatniego razu a tu taki klops. no chuj no, bawcie sie dobrze...
wiecej sielsii nie bedzie, ja bym sie dobrze zastanowil...

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#368 Post autor: zielok »

ale jak to nie będzie więcej Silesii?

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#369 Post autor: leming »

Raf pisze:wiecej sielsii nie bedzie, ja bym sie dobrze zastanowil...
taa. zabookuje bilet i potem znowu zmienicie termin. nie dziekuje.

aa i jak juz macie potwierdzone to kufa zmiencie na glownej stronie silesii ze zmieniliscie date. majla jakiegos wyslijcie ludziom bo nie kazdy wchodzi na strone albo forum.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#370 Post autor: Raf »

po prostu: z Volcano podjelismy decyzje, ze to ostatnia silesia.

Leming: pewnie bardziej bylbys usatysfakcjonowany gdybysmy party odwolali... gdyby nie Warlock to nawet nie mielibysmy alternatywnej miejscowki... caly czas "widze" las rak ludzi do pomocy, niemal w kazdym aspekcie upcoming eventu...

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#371 Post autor: leming »

nie no ja nic takiego nie powiedzialem. silesia party to jedna z lepszych imprez, wybralem silesie over lcp. a tera termin mi nie pasuje i jestem wkurwiony bo se nigdzie nie pojade. no i tyle. zdarza sie. chwala wam za to ze sie wam chce. a jak sie juz wam wiecej nie chce robic to zrozumiem.
tak nawiasem mowiac to moze w koncu sebaloz zorganizuje jakies party. na tylu byl ze napewno byloby najlepsze ze wszystkich ever.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#372 Post autor: Cobra »

Raf pisze:po prostu: z Volcano podjelismy decyzje, ze to ostatnia silesia.
:cry: :cry: :cry:

Wydaje mi się, że niepotrzebne są niektóre zgrzyty i teksty. To jest jedyna impreza w Polsce dla C64. Ciągle wymagania i nie wiadomo co. Szkoda, ale doskonale rozumiem organizatorów: mają dość pewnych wywodów na forum osób, które tylko gadać potrafią i to nie dotyczy tylko tej edycji party.
Prosty przykład: sponsoring: w zeszłym roku narzekania, że za późno podano. W tym roku już od kilku miesięcy można przelewać kwotę i co? jakieś trzysta z groszami. Panowie i Panie: za portfele i pokażmy, że zależy nam na tej imprezie. Nie muszą to być jakieś ogromne sumy. Oczywiście forsa nie czyni cudów, więc rzeczywiście konkretne deklaracje (nie koniecznie na forum) w sprawie pomocy przy party też już powinny być.
8 bit rulez:)

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#373 Post autor: Volcano »

leming pisze:taa. zabookuje bilet i potem znowu zmienicie termin. nie dziekuje.
Chcesz - przyjedź, nie chcesz - nie przyjeżdżaj. Siłą nikogo zaciągać nie będziemy. Nowy termin został ustalony i nie ulegnie zmianie. Chyba że odwołamy imprezę, a na to na razie się nie zanosi. Chyba że usłyszymy więcej takich głosów "zachęty".
leming pisze:aa i jak juz macie potwierdzone to kufa zmiencie na glownej stronie silesii ze zmieniliscie date. majla jakiegos wyslijcie ludziom bo nie kazdy wchodzi na strone albo forum.
Informacje na stronie zostały już dawno zaktualizowane. Konkretnie - wczoraj rano. Przedwczoraj w nocy byłem już tak zjebany i ledwo patrzyłem na oczy, że po napisaniu postu na forum nie chciało mi się dłubać jeszcze w stronie. Za niedługo poinformujemy innymi kanałami, że termin party został przesunięty. Nie musisz się o to martwić. Poradzimy sobie.
Bardziej interesuje nas konkretne wsparcie imprezy, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i finansowym. Jest narzekanie i sporo postaw roszczeniowych, m.in. że jak nie zrobimy czegoś, to ktoś się nie zjawi, itp. śpiewki. Dziecinada... Czekamy na równie odważnych, którzy - zamiast marudzić - zadeklarują się i zaoferują jakąś konkretną pomoc.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#374 Post autor: splatterpunk »

Wrzesień czy październik, dla mnie bez różnicy.

Volcano, nie spinaj się niepotrzebnie. Wszyscy doceniają to co robicie. Historia polskiej sceny o Was nie zapomni :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#375 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

W Katowicach juz bylo kilka lat temu party w mojej starej szkole, ale nie wszyscy sie potrafili zachowac, wiec miejscowka spalona i mi wstyd sie tam pokazac jako absolwent. Rok temu Nitro sie deklarowal ze zrobi party w swoich rodzinnych stronach, a i cos tam warszawiacy mowili o party w Warszawie jesli Silesie nie bedzie. W Lodzi jeszcze nie bylo party, a Arise maja doswiadczenie w pierniku.

Co do Silesii to sie za duzo zaangazowalem zarowno w sponsoring, dwie invitki i zalatwianie dem na kompo. Jesli bedzie demo Arise to pewnie dzieki mojej umowie z Bimbrem na lotnisku w Pyrzowicach. Chcialem zeby to bylo "best party ever" stad propozycje do regulaminow kompotow, naciski na szybkie ustalenie konkretnego terminu party i zarezerwowanie miejscowki. Po prostu za pozno zrozumialem ze przeciez nie jest to moje party i organizatorzy moga robic co chca, to co uwazaja za najlepsze.

Sam lokal jest fajny, mozna zrobic parapetówe :)

Nie mam nic wiecej do dodania, wiec zrobie sobie odpoczynek od forum.

Jesli bede mial cos na kompo to na pewno przyjade na party :)

ps. jesli zmieni sie cos w sprawie party to prosze o wyslanie info na maila podanego przeze mnie przy rejestracji.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#376 Post autor: SUDi »

Jo przyjada prawie na pewno, nawet podniosłem o parę % moje szanse na przyjazd. Jedyna wada w stosunku do poprzedniego terminu to to że już bydzie piździeć i już nie bydzie się tak komfortowo sączyć piwko na zewnątrz.
@Leming : Kujwa, jak nie przyjedziesz to wpadniemy ekipą elytą na wyspy i zrobimy burdel jak ten co tam ostatnio mieliście.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#377 Post autor: wackee »

Ruszyło mnie po apelu Cobry, takoż:
* zapdejtowałem datę i miejsce eventu na csdb
* dodałem wszystkie osoby które planują wpaść - teraz to trochę wygląda ;)
* każda osoba z zagranicy która się zadeklarowała dostała ode mnie PMa na csdb z info o zmianie daty i zapytaniem czy pomimo zmiany dadzą radę
* poszedł przelew

Na stronie głównej csdb w newsach oraz na forum csdb nic nie pisałem ponieważ to już powinno wyjść od orgów ;) albo dajcie znać co napisać, to się przetłumaczy i napisze.

Co myślicie o tym żeby trochę zastanowić się nad tym jak zagraniczniakom pomóc w dotarciu na party? Załóżmy że przylecą do Katowic samolotem, i co dalej? Napiszcie info jak dojechać dalej pociągiem czy autobusem, zresztą będzie sporo ludzi z samochodami, jak będzie kontakt telefoniczny do organizatora to przecież można w razie czego podskoczyć, to aż 20km :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#378 Post autor: SUDi »

No to ja też dołączam do kółeczka wsparcia SP5 i deklaruje swoje autko jako podwózka dla dewizowych gości (świetny pomysł Wackee), oprócz tego poszedł przelew z dwoma zerami.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#379 Post autor: zielok »

Ja oczywiście także planuje być i z racji, że nie pije alkoholu również mogę po kogoś podjechać.
Ale mam taką kwestie do rozważenia czy nie warto podnieść wejściówki np. do 80 złoty tak aby 30 złoty było do przeznaczenia w barze w formie bonów czy czegoś tam (czy to na alkohol czy na jedzenie). Załatwiamy (przynajmniej w jakimś stopniu) kwestie zakupów w barze a to chyba w miarę ważne było.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#380 Post autor: SUDi »

Nie wiem czy to najlepszy pomysł z tymi bonami, uszczęśliwimy tym tylko właściciela baru, a poszkodowanymi będą osoby którym albo nie będzie pasować żarcie tam serwowane, albo są abstynentami (są takowi? :) albo przyjadą przeziębieni i nie będą mieli ochoty ani na jedno ani na drugie.

ODPOWIEDZ