Silesia party 5 aka Sile5ia

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#341 Post autor: elban »

ciemnica jak w Trafficu. Wyglada dobrze, warunki rozsadne.

Mi zmiana terminu nie przeszkadza. Bardzo bym chcial przyjechac na cale party, ale musi zgrac sie kilka faktow - bede wiedzial wiecej za jakis czas - jak sie nie uda zrobie wszystko aby dotrzec chociaz na noc.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#342 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Wspolczuje zagraniczniakom, jesli ktos mial rezerwacje biletu lotniczego.
Z drugiej strony jak komus pierwszy termin nie pasowal to moze drugi bedzie lepszy.
No i 3 tygodnie wiecej czasu na produkcje, kiedys w 3 tygodnie zostal zrobiony caly Illmatic.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#343 Post autor: kotrobot »

Zmiana terminu nie ma dla mnie znaczenia.
Miejscówka OK.
Tylko może być już zimno... ;)

Chłopaki z UK przylecą do ojczyzny najwyżej 2x
Kupicie fajki to się bilet zwróci! ;]
Ostatnio zmieniony 18 sie 2011, 08:02 przez kotrobot, łącznie zmieniany 1 raz.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#344 Post autor: zielok »

Zmiana terminu na dzień dzisiejszy jest dla mnie ok. Więc mam nadzieje, że wszystko się Wam uda.
ps. Volcano gratulacje.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#345 Post autor: Cobra »

Miejscówka i termin mnie też pasuje.
Klimacik fajny :?
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#346 Post autor: Nitro »

Mi również zmiana terminu odpowiada, nawet bardzo - prawdopodobnie na Silesii w poprzednim terminie bym się nie zjawił.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#347 Post autor: randall »

u mnie nic to nie zmienia, na 99,9% jestem. nawet lepiej, więcej zdążę zrobić ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

Re: Nowe miejsce dla Silesia Party 5

#348 Post autor: booker »

Volcano pisze: Silesia Party 5 jest planowane na 21-23 października 2011 r. w Galerii Muzycznej "Parapet Bum Bum" przy ul. Czeladzkiej 7 w Będzinie.

Na tę chwilę najistotniejsze jest dla nas to, jaki będzie odzew z Waszej strony. Mam nadzieję, że nas nie zawiedziecie.
Dajcie to na sajta i na forum CSDB bo kilka osob juz zabukowalo bilety lotnicze na poprzedni termin.

Najlepiej chyba tez tym osobom ktore rejestrujac sie na stronie podaly maila wyslac info.

Mnie tam termin raczej pasuje.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#349 Post autor: booker »

Finowie (ktorzy juz kupili bilety lotnicze) nie przylaca bo na ten termin maja Alt Party i jakos koncert Jarre'a.

Generalnie zmienianie terminow party w warunkach polskich to jest pikus, ale dla gosci z poza Polski to jest znaczny bol w dupie.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2011, 11:28 przez booker, łącznie zmieniany 2 razy.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#350 Post autor: skull »

w sumie oprócz tego że będzie zimniej to same plusy, mam nadzieję że też przyjadę.
Bo pecet to zwykły banan...

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#351 Post autor: Raf »

booker pisze: Dajcie to na sajta i na forum CSDB bo kilka osob juz zabukowalo bilety lotnicze na poprzedni termin.

Najlepiej chyba tez tym osobom ktore rejestrujac sie na stronie podaly maila wyslac info.

Generalnie zmienianie terminow party w warunkach polskich to jest pikus, ale dla gosci z poza Polski to jest znaczny bol w dupie.
info zostanie podane jak najszybciej do publiki (najpierw chcielismy wiedziec czy nam urwiecie dupy za zmiane terminu!). jest nam niezmienie przykro ze tak sie stalo ale niestety jedynym alternatywnym wyjsciem bylo by odwolanie party.

przede wszystkim potrzebujemy wiedziec ile osob bedzie na 100% bo o to tez prosil szef lokalu. na miejscu bedzie tez istniala mozliwosc zjedzenia czegos ale jakas liste dan/specjalow musicie zaproponowac i okreslic ile tego bedzie potrzeba - abysmy zapotrzebowanie rozsadnie wczesniej przekazali szefostwu.

ps. rejestrujcie sie koniecznie na stronie, bez marudzenia pokroju "nie moge wpisac 666% ze przyjade to sie nie rejestruje" ;)

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#352 Post autor: Corwin »

Oooo szanse na moją obecność wzrosły z 0% do 60%.
Gdybym miał decydować o żarciu to koniecznie zupa,.. żurek ?

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#353 Post autor: elban »

booker - pierdolenie - na wybrany weekend (dokladne daty) z UK mozna przyleciec za 400 pln, z Finlandii za 70, ze Szwecji 300, z Niemiec za 300.

Ile to dla nich jest - pol dnia pracy?

no, chyba ze Skyscanner.net klamie.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#354 Post autor: booker »

elban ale o co Ci chodzi - kto chce to sie przebookuje a kto nie, to nie.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#355 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

elban pisze:na wybrany weekend (dokladne daty) z UK mozna przyleciec za 400 pln
To jest polowa zasilku w UK. W terminie party jest rajan za 350 zl w dwie strony z Londynu do Katowic. A tak w ogole to Edhellon sie przeprowadzil do Cambridge.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#356 Post autor: k. »

ok jak foreny dadzą radę to ja będę na 80%. Sorki ale ustawiłem wszystko w firmię aby mieć ten 30-ty wolny, teraz nie wiem co będzie, zależy od dostawy części do robotów.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#357 Post autor: Cobra »

Raf pisze: na miejscu bedzie tez istniala mozliwosc zjedzenia czegos ale jakas liste dan/specjalow musicie zaproponowac i okreslic ile tego bedzie potrzeba - abysmy zapotrzebowanie rozsadnie wczesniej

SMACZNIE i TANIO, a będzie COOL :lol:
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#358 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Cobra pisze:SMACZNIE i TANIO, a będzie COOL :lol:
Smacznie i tanio to bogracz z trafika :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#359 Post autor: k. »

zaczyna to przypominać wiadomości radio ma wryja.. kurde bogracz z gąbką za 8 zyla?

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#360 Post autor: elban »

booker pisze:elban ale o co Ci chodzi - kto chce to sie przebookuje a kto nie, to nie.
odebralem ze sie nad nimi rozczulasz ;)
was twenty, is five, my friend...

ODPOWIEDZ