Silesia Party 3

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
k.

#341 Post autor: k. »

a wracając do prac. porażka że ghost story tak nisko. Technicznie praca zajebista.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#342 Post autor: Nitro »

Projektor był niestety słabej jakości więc hires, który wymaga dobrego blendingu itd. wypadł słabo..

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#343 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Przy wyswietlaniu mojego obrazka w hiresie zauwazylem ze zolty kolor jest jasniejszy od bialego, Veto tez zwrocil uwage na ten zolty, moze projektor da sie jakos ustawic zeby normalnie wyswietlal kolory.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#344 Post autor: booker »

Na dłuższy czas przed kompotami zgarnąłem Carriona i razem z Wackiem ustawiliśmy projektor jak tylko dało się najlepiej. Pomarańczowy był nieco czerwienny, ale żółty na pewno nie jaśniejszy niż biały. Więc raczej później ktoś musiał przy nim grzebać. :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#345 Post autor: wackee »

zadziałała znana wszystkim zasada SISO (shit in, shit out). nie spodziewajmy się cudów po podłączeniu po composite.

niniejszym chciałbym zareklamować na przyszłość swoje usługi w zakresie podłączania komody do projektora tak, żeby to wyglądało jak należy (czyt. przywiozę ten zasrany kabel svideo, tylko pamiętajcie żeby mnie o to poprosić wcześniej, do cholery) :) cena do negocjacji :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#346 Post autor: booker »

Mały zonk: ten projektor nie miał svideo (chyba).

Wacek: obczaj PW
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#347 Post autor: k. »

jak dobrze pamiętam to kabelek był svideo bo raf zrobił zaskoczona mordkę jak mu powiedziałem ze mój komcio nie ma gniazda svideo.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#348 Post autor: wackee »

jak piszę "kabelek svideo" to jest to skrót myślowy - kabelek z jednej strony gniazdo svideo, z drugiej wtyczka do monitorowego w komciu.

gniazdo svideo w komie jest zbędne.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#349 Post autor: wackee »

booker pisze:Mały zonk: ten projektor nie miał svideo (chyba).
Musiał mieć.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 407
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#350 Post autor: kordiaukis »

banowałem Cię barman - przeginasz na całej linii, szerząc swoje ksenofobiczne poglądy, tutaj na takie coś miejsca nie ma.
Nie zbanowałem IP, chcesz napisać coś sensownego, wykorzystaj drugie konto, dalsze trollowanie ukrócę banem na IP.
to juz jest kurwa przegiecie..ja protestuje..

DJ Gruby

#351 Post autor: DJ Gruby »

kordiaukis pisze:
banowałem Cię barman - przeginasz na całej linii, szerząc swoje ksenofobiczne poglądy, tutaj na takie coś miejsca nie ma.
Nie zbanowałem IP, chcesz napisać coś sensownego, wykorzystaj drugie konto, dalsze trollowanie ukrócę banem na IP.
to juz jest kurwa przegiecie..ja protestuje..
Precz z cenzurą! Dołączam się do protestu!

Nitro - przeginasz na całej linii, szerząc swoje autorytarne rządy. :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#352 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Protestuje przeciwko protestom!
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#353 Post autor: k. »

ja też protestuje przeciw protestom. Jak kolo jest taki odważny to niech wpisze komentarze na swoim drugim koncie a nie zakłada kolejne konto aby sobie pierdoły popisać.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#354 Post autor: Raf »

booker pisze:Mały zonk: ten projektor nie miał svideo (chyba).

Wacek: obczaj PW
mial svideo, ale nie mialem kabla do c64 ;) nie jest problemem taki kabel zrobic, ale na sp2 (inny) projektor byl w tym samym miejscu na kablu composite i nikt nie narzekal, mysle ze jakosc rzutnika byla niska.

nie uzywam c64 z svideo, na specjalne okazje sobie taki dluuugi kabel najwyzej zrobie ;)

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 335
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#355 Post autor: pajda »

skull pisze:pfff sfastyka?? ludzieee
jakbyście nawet im wpierdolili to byłoby lepiej, który to taki mądry ?
Skalp mu trzeba było zdjąc - instrukcja w nowym Tarantino :)
Była ciemna, burzliwa noc.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#356 Post autor: splatterpunk »

kordiaukis pisze:
banowałem Cię barman - przeginasz na całej linii, szerząc swoje ksenofobiczne poglądy, tutaj na takie coś miejsca nie ma.
Nie zbanowałem IP, chcesz napisać coś sensownego, wykorzystaj drugie konto, dalsze trollowanie ukrócę banem na IP.
to juz jest kurwa przegiecie..ja protestuje..
Kordee, coś niemrawo protestujesz, może jakieś uzasadnienie?

Jak dla mnie Nitro postąpił słusznie.

bimber
Posty: 814
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#357 Post autor: bimber »

troche szkoda, chcialem barmanowi_ze_sceny zadac 2 pytanka kontrolne, bo podejrzewam ze to marna podrobka oryginalu.


zmieniajac temat: na terenie party place znaleziono mape wojewodztwa wrocławskiego (wyd. Wojskowe Zaklady Kartograficzne, 1994). zdolowany wlasciciel moze zglosic sie na prv celem ustalenia znaleznego :lol:

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#358 Post autor: splatterpunk »

bimber pisze:troche szkoda, chcialem barmanowi_ze_sceny zadac 2 pytanka kontrolne, bo podejrzewam ze to marna podrobka oryginalu.
Podejrzenia są uzasadnione.
Przecież Barmana nie było na tym party (był?), o czym wszyscy którzy byli na party (albo w miejscu zdarzenia) powinni wiedzieć. Jeśli zaś Barmana nie było na party to mój zmysł Sherlocka Holmesa podpowiada, że nie mógł on namalować tych cholernych swastyk.

Podszywanie się pod kogoś w tych okolicznościach jest już podwójną chujnią. Jak mawiał Papa Smerf, kto sobie dołki kopie ten sam w nie smerfnie...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#359 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Silesia Party 3
18-20.9.2009, Czeladź

Trzecia edycja komodorowskiego Silesia Party tak jak poprzednio odbyla sie w Czeladzi w Centrum Rozrywki i Kultury, zwanym Traffic. W piatek o 16 Psycho8580 przyslal muzyke zsynchronizowana pod demo w kooperacji grup Lepsi.De oraz Miracles, ktore zakodowal Zielok, dwie grafiki narysowal Carrion, a ja dwa logosy i obrazek w hiresie. Tymczasem spokojnie wrocilem z pracy, o 18 przyjechal po mnie Zielok i pojechalismy na party. Na parkingu przed party place stalo juz kilka samochodow, przy jednym z nich krecil sie Grabba z Kisielem, a obok Moog rozmawial z Bugjamem z Niemiec. Przywitalismy sie ze wszystkimi, a Bugjam to sympatyczny koles ktory zawsze jezdzi z komputerem na party i pozwalal mi godzinami konczyc grafike na kompa. W srodku bylo juz kilkanascie osob, w tym kolejny gosc z zagranicy Zer0-X z Finlandii.

Organizacja party zajmowali sie Raf i Volcano, a dzwiek i oswietlenie zapewnial Warlock. Traffik to skatepark z antresolka, pietrem ze stolikami, a wychodzac z glownej sali przechodzimy przez korytarz z toaletami zeby trafic do baru z wszelkimi napojami i daniami. Z butelka pepsi wyszedlem przed party place gdzie tez toczyly sie rozmowy przy papierosie i bez niego, Stilgar, Killer, Questor, Nitro, Miras. Przyjechali Londynczycy Booker i Leming, z ktorymi zabral sie rodowity wyspiarz Maestro. Zaraz przyjechala tez grupa ze stolicy. Przez mikrofon zlozylem Proviemu zyczenia, wszystkiego najlepszego, dzis wszystko na koszt Proviego, po czym zostalem zaproszony na gore gdzie na stoliku zostal przygotowany maly poczestunek. Niestety nie moglem zostac dluzej, bo musialem jechac z Zielokiem konczyc demo i grafike na kompo.

Wieczorem niestety nic mi nie wyszlo, ale z samego rana udalo mi sie poprawnie przerelokowac muzyke z $1000 do $e800, bo pod takim adresem miala znajdowac sie w demie. Sprawdzilem cale demo i zrobilem tez calego dirmastera z creditsami do dema. Ktos watpil czy posiadam jeszcze takie umiejetnosci. Zadowolony wyslalem maila z demem do pozostalej trojki z naszej fantastycznej czworki. Potem jeszcze okolo 12 Zielok poprawil synchronizacje muzyki. A ja tymczasem konczylem w domu swoja grafike na kompo, juz dawno zapowiedzialem ze bedzie to hires, bo na party zapowiedzial przyjazd niemiecki krol hiresu Veto/Oxyron, a rowniez z hiresow jest znanych kilku innych grafikow deklarujacych wystawienie pracy na gfx kompo. Skonczylem rysowac 16.30, a deadline byl o 17. Nie przejmowalem sie tym, ze nie zdaze dojechac przed deadline, bo i tak zlamalem tez zakaz podpisywania grafiki umieszczajac na niej znak wodny, a poza tym grafika bylo pare razy przekonwertowana na grzybie. Hiresy rysuje na project one z ustawionymi ograniczeniami hiresowymi, zapisuje w formacie png, konwertuje na 24-bitowe bmp, potem w Gangbang Edzie konwertuje na hires i pod vice przygotowuje plik wykonywalny na kompo.

W drodze na party przejezdzalem obok katowickiego Spodka, gdzie odbywaly sie finaly Mistrzostw Europy w koszykowce mezczyzn, niestety musialem zrezygnowac z propozycji spedzenia weekendu z innymi fanami, a zreszta wszystkie kebabownie byly opanowane przez turystow z Turcji. Tymczasem na boisku obok party place rozgrywany byly mecz pilki noznej miedzy kawalerami a zonatymi. Wygrali kawalerowie w skladzie Provee, Elban, Prezes, Nightrider i Miras. Przegrany sklad tworzyli Wacek, Maestro, Bimber, Gorzalek Ochlalek i Randall. Elban zostal na boisku osmieszony przez Wacka. Na party mozna bylo zjesc darmowa pizze, dla wielu byl to jedyny posilek w ciagu dnia. W koncu udalo mi sie dotrzec na party, przywitalem sie z czlonkami grupy Arise z Wackiem i Bimbrem oraz najbardziej oczekiwana osoba czyli Carrion z grupy Crest. Konczylo sie karaoke sid kompo, ktore prowadzila Lolita. Podklad lecial z C64 a na bigscreenie wyswietlaly sie slowa piosenek, ktore spiewali Nitro, Druid i Kisiel. Natomiast Sabrine zaspiewali wspolnie dwaj boysi Krill z Niemiec oraz Randy. Warto obejrzec filmiki z karaoke nakrecone przez Lolite i Pardona.

Zglosilem sie zaplacic 40 zl za wejsciowke, zdziwilem sie ze mimo wszystko zostala przyjeta moja grafike na kompo. Dostalem identyfikator i przejrzalem tez liste gosci W pierwszy dzien na party bylo ponad 30 osob, a teraz zobaczylem dwa razy wiecej ludzi. Na Silesia Party jest taka tradycja, ze nikt nie sprawdza czy zaplaciles za wejsciowke, nie ma tez ochrony. Jesli chcesz to podchodzisz i placisz. Jesli nie masz kasy albo chcesz wydac ja na cos innego to nie ma sprawy. Przed party byla zrobiona zrzutka i udalo sie zebrac przelewy na ponad tysiac zlotych. Tak to sie robi na komodore.

Przywitalem sie z ludzimi ktorzy przyjechali na drugi dzien party, a ciagle zjezdzaly sie nowe osoby. Stalismy z Zielokiem przy samochodach gdy slowacki emigrant Sudi przyniosl mi piwo, pojawil sie tez Nemo z dziewczyna. Zaraz Elban przyniosl jakas kartke z dwoma zdjecia z pustymi dymkami, w ktorych trzeba bylo dopisac kwestie ktore mogliby wypowiedziec prowadzacy teleturniej i nie kto inny jak ja. Na kompo zgloszonych bylo kilka prac, najlepsza byla produkcja Crestu a pozostale texty byly na poziomie Karola Strasburgera i smieszyly tylko autorow. Cresh wkurzyl sie, ze nie podoba mi jego glupi text, wiec zniszczyl kartke Crestu.

W srodku przed big screenem siedziala ekipa spod granicy Lotus, Sage i Pasthor. Na party bylo co najmniej 10 komputerow, wiekszosc przywieziona przez gosci z zagranicy. Veto siedzial w kacie i rysowal grafike w hiresie na kompo. Wygladala swietnie na jego tablecie. Z Niemiec przyjechali tez Zed Yago ze swoja partnerka Nada i konczyli demo na kompo. Natomiast Ramos przyjechal ze swoim partnerem Mr.Matem, od roku jezdza razem na party. Pogadalem z Moogiem i moim bylym szefem Grove z Keen Acid. Byl koncert muzyki z gameboya w wykonaniu steal4ram, a takze turniej Bombermanii na 4 joysticki. Nitro zrobil pokaz dem z innych platform 8-bitowych oraz puscil kilka amigowskich wildow, ktore zszokowaly publike. Wspominajac siemanko, dalem Voyagerowi moj numer telefonu, bo go nie mial, wiec jesli ktos chce to niech sie zglosi do niego. Przyjechal tez Comankh, a takze inne prostokaty z Agony czyli Druid z Hornetem (pamietna lepszosc do kwadratu).

Rozpoczelo sie jajeczko kompo. Na laweczce usiedli Nitro, Comankh i Moog. Juz myslalem ze nikt mnie nie zaprosi, ale dla mnie byla przewidziana rola mistrza. Odwrocony stanalem z boku, w tym czasie Provi nalozyl wszystkim czapeczki zrobione z papierowej gazetki wyborczej. Jedna osoba mial pod czapeczka ukryte jajko, a ja mialem je rozwalic. Jesli nie zgadlbym to wtedy sam bym usiadl z jajkiem na glowie. Jak tylko sie odwrocilem to Nitro nie wytrzymal i zrzucil swoje jajko na podloge. Znowu sie odwrocilem, a tym razem jajko trafilo pod czapke Mooga. Wiedzialem, ze nie innej mozliwosci, bo Nitro znowu by rozwali swoje jajko a na lysej glowie Comancha jajko by sie dlugo nie utrzymalo. Zamarkowalem ruch reka i juz spokojnie walnalem Mooga w glowe. Jajeczko eksplodowalo, Moog poszedl sie umyc, a reszta uczestnikow uciekla. Zaprosilem Cresha do udzialu w konkursie, kogokolwiek, ale w ogole nie bylo juz nikogo chetnego. Zawiedziony poszedlem po piwo.

Zajalem miejsce obok Nemo i sluchalismy music kompo, obok siedzial Krill i Odyn. Zgloszonych bylo 12 kawalkow, fajnie sie sluchalo dzwiekow z sida. Wygral Rambones czyli Jan Harries przed Jammerem i Bookerem. Na kompo muzyczne na 2 sidy skomponowany byl tylko jeden kawalek. Carrion zaprezentowal na big screenie swoja kolekcje graficzna wydana przez Crest pod tytulem Carrion's OLDSCHOOL Pixels 75%, kodowana przez S.E.S.a z muzyka Dane. Mozna bylo zobaczyc kilka niepublikowanych obrazkow dokonczonych w tym roku. W wersji 100% maja byc jeszcze 3 grafiki. Pomyslowe jest tytulowe logo, a zwlaszcza slowo Oldschool w stylu starych logosow oraz Pixels zlozone z duzych pixeli. Na party podobno wyszla jeszcze kolekcja JSLa, ale oprocz jelonka nikt tego nie widzial. Za to odbyla sie prezentacja intra do nowego numeru Vandalism News w ktorym ukazal sie wywiad z Carrionem - polecam.

Nastepnie bylo dlugo oczekiwane gfx kompo z 19 pracami z tego 4 grafiki narysowane przez scenowe dziewczyny Mermaid, Nada, DonKa i Lolita. Szkoda ze nie doszla grafika Cobry. Najlepsza praca przyszla od szwedzkiego grafika Joe/Crest z ktorym pilem ostatnio na LCP w Szwecji. Grafika narysowana byla w technice hatchingu w multi. Drugie miejsce zajal Carrion z nowym diteringiem w nufli, a trzeci byl Bimber z nufli przedstawiajacym morswiny. Takie same widzialem chyba na plazy w Mielnie. Czwarte miejsce zajela dziewczyna z Norwegii czyli Mermaid. Poziom byl naprawde wysoki, ale projektor nie byl zbyt dobrej jakosci, wiec grafiki w hiresie kiepsko wygladaly a do tego kolor zolty byl jasniejszy od bialego. Tak wiec hiresy Veto i moj wygladaly tragicznie. Podobaly mi jeszcze grafiki Mirasa i Odyna. Veto zajal dopiero 14 miejsce a byla to jedna z najlepszych grafik na kompo. Do autostwa swojej grafiki nie chcialem sie przyznac.

Po chwili przerwy na piwo i papierosa, polecialo 4kb intro z czterema pracami. Wygralo swietne intro Stilgara, fajnie bylo tez widziec nowe intra Wacka oraz intro przyslane z Hiszpanii. Nastepnie odbylo sie demo kompo. Na poczatek polecialo demo niemieckiej grupy K2, a potem nasze demo BSOD w kooperacji Lepsi+Miracles zrobione przez kilka wakacyjnych tygodni przez ekipe w skladzie Zielok, Carrion, Psycho8580 i ja. Fajnie bylo obejrzec je na big screenie. Chyba nikt nie byl zawiedzony nasza mala produkcja, w swiat poszla wiesc ze w Polsce tez sie jeszcze robi dema mimo kilkuletniego zastoju. Za pol roku jedziemy na niemiecki Breakpoint z wiekszym demem. Nitro rowniez chce uczestniczyc w tym konkursie, wiec zapowiada sie ciekawa rywalizacja.

Po kompach ludzie zaczeli sie powoli zbierac do domow, zwlaszcza ze duzo ludzi przyjechalo samochodami az zabraklo miejsca na parkingu przed party place. Elban zaprosil mnie do baru, ale bylo smiesznie, bo zamowil kolejke i kazal sie skladac na nia. Wysmialem go i zaplacilem za 5 lufek oraz kilka nastepnych kolejek. Barmanki mialy fajne cycki. Niestety Cresh i Provi mieli juz dosc, bo zaczeli pic piecdziesiatki na dwa razy (!). Prezes tez chcial sie ze mna napic, ktos przyniosl mu kieliszek, a dla mnie postawil Leming - dzieki, wybaczam handlowanie mc replayem na party i zarabianie na kolegach. A na glownej sali odbylo sie sid beatbox compo. Brali w nim udzial Lemig, Randy, Carrion, Randall, Kisiel, Meastro i Warlock. Fajne bylo komando w wykonaniu Carriona i Randalla, ktory na co dzien udziela sie jak frontman Afrokolektywu.

Nastepnie odbylo sie ogloszenie wynikow i rozdanie nagrod. Demo kompo wygralo BSOD wydane przez Lepsi+Miracles, kod Zielok, grafika Carrion i Sebaloz, muzyka Psycho8580. W nagrode dostalismy kabelek XU1541, koszulke, licencja na jakis program oraz nalewke dla zwyciezcow konkursow, ktora wypilem z Jammerem i Bookerem, bo zwyciezcow gfx i music kompo nie bylo na party. Wszyscy szukali Carriona, ktory podobno mial spac pod schodami, ale byl tam ktos inny. Nikt nie skojarzyl, ze na party place schody sa w dwoch miejscach. Szczescia nie mieli za to inni spiacy rycerze, zwlaszcza Niemcy i Maestro,
ktorzy zostali wysmarowani pasta przez Elbana. Zero-x wkurzyl sie, bo myslal ze Elban zabral mu buty, a to byla tylko zamiana z butami Black Lighta. Prezes rzucil rolka papieru toaletowego w sprzet naglasniajacy Warlocka, ktos rozjebal tez swietlowki na gorze.

Zaczelo robic sie malo zabawnie, chlopcy przeniesli sie na parking gdzie bujali samochodami w ktorych spali kierowcy. Samochod Killera mial napisane chuj na masce, a Niemiec Veto mial namalowane swastyki na swoim aucie. Jakie to dziecinne, anonimowo obsmarowac komus samochod sfastykami. Trzeba bylo to zrobic w dzien przy Niemcach, byloby zabawniej. Oczywiscie praca byla wystawiona w nocy bez podpisu. Ciekawe czy autor bedzie mial jaja zeby sie przyznac do tego, ale eunuch ma lojalnych kolegow trzymajacych mordy na klodke, wiec moze spac spokojnie, nikt nigdy sie nie dowie kto namalowal sfastyki. Ze swastykami kojarzony jest Elban, ale twierdzi ze tylko stal obok, nie udalo sie jednej rzeczy przypilnowac i wyszlo jak wyszlo. Tak sie bawi komodore.

Najsmieszniejsze, ze Elban smarowal wszystkich przez cala noc a rano sam obudzil sie obsmarowany, z ujajana koszulka, zniszczonym spiworem i jajkami porozbijanymi wokol glowy, a teraz zastanawia sie kto mial jaja zeby to zrobic, bo moze jednak Sebalozowi nikt nie zajebal tych jajek. Na pamiatke zrobilem zdjecie, ale troche niewyrazne, bo ciemno bylo. Premiera za rok w Warszawie na Riverwash 2010 Kwit Kompo.

Jak sie rano obudzilem to spotkalem skacowanego Randalla, ktory zaraz poszedl na autobus. Odwiedzilem pobliska biedoronke, gdzie mozna bylo zaopatrzyc sie w tanie napoje i jedzenie. Ludzie powoli zbierali sie do domu, reszta siedziala w barze, zamawiajac jedzenie. Goscie z zagranicy zjedli sniadanie i pojechali, a bylo w sumie 7 zagraniczniakow na party. W koncu i ja zdecydowalem sie wracac do Katowice. W sumie party bylo zajebiste, podziekowania organizatorom, spotkalem duzo znajomych, byla spora frekwencja w liczbie okolo 70 osob i specyficzny komodorowski klimat.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#360 Post autor: kotrobot »

Sebaloz/Lepsi.De pisze: Zaraz Elban przyniosl jakas kartke z dwoma zdjecia z pustymi dymkami, w ktorych trzeba bylo dopisac kwestie ktore mogliby wypowiedziec prowadzacy teleturniej i nie kto inny jak ja. Na kompo zgloszonych bylo kilka prac, najlepsza byla produkcja Crestu a pozostale texty byly na poziomie Karola Strasburgera i smieszyly tylko autorow. Cresh wkurzyl sie, ze nie podoba mi jego glupi text, wiec zniszczyl kartke Crestu.
Który tekst był mój, Sebastianie?
Praca Carriona została zdyskwalifikowana, gdyż była kompletnie na temat.

Od siebie do wspomnień z party (oprócz oczywiście pobicia Niemców i zniszczenia ich Trabantów przez scenowych, ukrytych nacjonalistów) dodałbym:

1. Bardzo sympatycznego Katalończyka z Bielska - Darksoft/Hokuto F.

2. Rodzinkę z Poznania, czy Krakowa, którzy przyjechali z dzieciakiem zafascynowanym starymi komputerami.

ODPOWIEDZ