Silesia Party 3

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#321 Post autor: Nitro »

pierdolisz nitro dla mnie demka z innych platformersów były zajebiste
Chodziło mi o krejzole.
8-bit dema, jak się publika nie obrazi z chęcią będę puszczał.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#322 Post autor: wackee »

8bitowe dema jak najbardziej.
dla mnie to był jeden z hajlajtów :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

barman_ze_sceny
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:17

#323 Post autor: barman_ze_sceny »

skull pisze:pfff sfastyka?? ludzieee
jakbyście nawet im wpierdolili to byłoby lepiej, który to taki mądry ?
Przeciez pisalem, ze ja - czytac umi?

Podniecanie sie w stylu:
- I normalnie oni wtedy Niemcom swastyke namalowali, serio , nie zartuje!
- Ja cie, ale skandal! Normalnie skandaliczny skandal!

To juz nie tylko maksymalnie idiotyczne, ale po prostu dziecinne. Sugeruje adres kontakt@tvn24.pl i bedziecie mieli czerwony pasek: "Neonazistowski atak na Slasku!" . A pozniej caly tydzien pompowania tematu przez medrcow i wywody, ze oto "owoce Farfalowe".

Moze po prostu niech ktos zaprosi tego hitlera tutaj, to mu wytlumacze po chrzescijansku o co chodzi i ze ma po prostu mnie przeprosic.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#324 Post autor: splatterpunk »

barman_ze_sceny pisze: Moze po prostu niech ktos zaprosi tego hitlera tutaj, to mu wytlumacze po chrzescijansku o co chodzi i ze ma po prostu mnie przeprosic.
Cóż, po tym tekście zapowiada się jednak na długi ciąg dalszy.
Mnie już ręce opadają.

moog
Posty: 153
Rejestracja: 26 wrz 2008, 17:41
Grupa: Agony

#325 Post autor: moog »

splatter: dokladnie to samo odczucie mam :)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#326 Post autor: Raf »

a moze barman i pimpol napisza cos pod wlasnymi nickami?

generalnie nie bylo jeszcze slowa podsumowania od organizatorow ;) wiec zaczne drobne przed-podsumowanie.

Ja osobosice w tym party malo uczestniczylem, choc bylem w samym srodku :) po prostu za duzo sie dzialo aby byc nieustannie tam, gdzie partyzanci, pogadac, powspominac ;)

Ciesze sie, ze frekwencja dopisala, i ze z Volcano nie musimy doplacac do party - nie przeprowadizlsmy dokladnych rozliczen, ale wysliszmy ciut nad zerem.

Milo tez slyszec bardzo pochlebne opinie w temacie samego party - z pewnoscia bylo kilka niedociagniec, jak chociazby rzutnik (rzutnik sredniej klasy + plus punkt montowania nie do konca optymalny - aczkolwiek tego ze ktos bedzie spac w okoliach rzutnika i ze piwo bedzie wylane w odleglosci 1-1.5m sie nie spodziewalem ;) - nastepny raz tam bedzie barykada).

PS. udostepnijcie wiecej fotek ;)

pimpol
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2009, 01:56

#327 Post autor: pimpol »

Raf pisze:a moze barman i pimpol napisza cos pod wlasnymi nickami?
W kwestii mojego nicka
http://www.c64scene.pl/viewtopic.php?t=247
żeby nie było niedomówień - żart z malunkiem był słabej jakości. napinka z tym związana także.

Awatar użytkownika
Stg
Posty: 84
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:09
Grupa: Albion Crew

#328 Post autor: Stg »

Moze po prostu niech ktos zaprosi tego hitlera tutaj, to mu wytlumacze po chrzescijansku o co chodzi i ze ma po prostu mnie przeprosic.
Niezłe, ale pomijając wszystko inne to Hitler był Austriakiem, no chyba, że Austriak to prawie Niemiec. :-P
Stg/Albion Crew

pimpol
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2009, 01:56

#329 Post autor: pimpol »

splatterpunk pisze: Mnie chodziło jeno o odwracanie kota ogonem. Zielone świątki i "materiały" amigowe to jedno a malowanie swastyk na samochodzie Niemca to drugie. Przyznaję, że ciśnienie skoczyło...
Zresztą, Provee to już wszystko ładnie podsumował.
Poza tym nie było mnie, niewiem kto z kim i dlaczego. EOT.
Nie byłeś - nie widziałeś.
Mnie bardziej żenuje przedstawienie dla dzieci pod tytułem "Z kamerą wśród zwierząt" niż słabej jakości żart z Niemca.
Co ciekawe sprawa puchnie - już mamy kilka swastyk. Kiedy się okaże, że Niemiec został pobity?

Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#330 Post autor: prezes »

Nitro pisze:to bardzo ciekawe, że chyba najbardziej wśród 8bit "rozbrykana" scena(biorę obraz z raportów) słabo przyjmuje unikalny Polski produkt scenowy jakim są crazy dema, innym scenom tj. Atari i ZX Spectrum się podobały, ale nic, o gustach się nie dyskutuje tak więc ten eksperyment znika z mojej ramówki na naszych parties.
Ile można się cieszyć z rzygania i założenia monitora na głowę? Film z zielonej nocy byłby lepszy. Za to na Riverwash kątem oka widziałem crazy-demo o trafnym przesłaniu: Czy pokażesz to swoim dzieciom i co im powiesz kiedy obejrzą?

Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#331 Post autor: prezes »

Obrazek

k.

#332 Post autor: k. »

super :) ja czekam na kwit kompo RW 2010 :)

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#333 Post autor: leming »

niewiem czy juz ktos wklejal, tu sa zdjecia zeroxa:

http://oms.wmhost.com/silesia3/
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#334 Post autor: Nitro »

Heh, już wiem, w jaki sposób moja kurtka została upaprana w paście :)

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#335 Post autor: leming »

Nitro pisze:Heh, już wiem, w jaki sposób moja kurtka została upaprana w paście :)
no byles taki nawalony ze zamiast myc zeby to kurtke szorowales. pamietaj kurtke sie pierze w pralce a nie w pascie do zebów!
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#336 Post autor: carrion »

prezes pisze:
booker pisze:Myślę, że jeżeli dostaną oficjalne przeprosiny na następnej Silesji to będzie ok. Nie wiem, czy Zerox przyjedzie, ale Veto, Yago, Nada i Bugjam... raczej tak.
A kto będzie przepraszał i w czyim imieniu? Jedwabne 2?
Troche zaspałem ostatnio i dopiero teraz odpowiadam.

Powiem tak. Jak nie będzie chętnego to ja przeproszę. A pojeb, który to zrobił zostanie pojebem. Zresztą już Veto na IRCu przepraszałem za polską scene, więc mogę to zrobić jeszcze raz.

Poza tym party OK :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#337 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Z Veto bedzie okazja spotkac sie na Breakpoint. Eunuch ma lojalnych kolegow trzymajacych mordy na klodke, wiec moze spac spokojnie, nikt nigdy sie nie dowie kto namalowal sfastyke.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

barman_ze_sceny
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:17

#338 Post autor: barman_ze_sceny »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Z Veto bedzie okazja spotkac sie na Breakpoint. Eunuch ma lojalnych kolegow trzymajacych mordy na klodke, wiec moze spac spokojnie, nikt nigdy sie nie dowie kto namalowal sfastyke.
Nie chce mi sie juz trollowac, mialem sobie odpuscic, ale...

Jak to jest mozliwe, ze takie posmiewisko jak Ty ma w ogole czelnosc cokolwiek pisac o kimkolwiek w stylu 'eunuch i koledzy co trzymaja morde na klodke'!?

Opisz lepiej swoje podboje erotyczne, najlepiej te z Kolobrzegu lub Mielna, Panie Tulipan.
Goger je

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#339 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

barman_ze_sceny pisze:Jak to jest mozliwe, ze takie posmiewisko jak Ty ma w ogole czelnosc cokolwiek pisac o kimkolwiek w stylu 'eunuch i koledzy co trzymaja morde na klodke'!?
Na scenie mam status boga (g.o.d.), tacy ludzi jak ja moga robic co chca i nie przejmuja sie tym co sobie pomysla tacy jak ty. Ty na scenie jestes znany z tego ze jestes nieznany :)
barman_ze_sceny pisze:Opisz lepiej swoje podboje erotyczne, najlepiej te z Kolobrzegu lub Mielna, Panie Tulipan.
Chcialbys o tym poczytac, ale ja niestety nic nie pamietam :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#340 Post autor: Nitro »

Zbanowałem Cię barman - przeginasz na całej linii, szerząc swoje ksenofobiczne poglądy, tutaj na takie coś miejsca nie ma.
Nie zbanowałem IP, chcesz napisać coś sensownego, wykorzystaj drugie konto, dalsze trollowanie ukrócę banem na IP.

ODPOWIEDZ