X'2012

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#261 Post autor: brush »

carrion pisze:oxy rulez, ale co do reszty dem to:
1. Brusz widziałeś u Hitmanów to co chcieliśmy zorbić? mamy chyba i tak IMO lepiej? (tzn będizemy mieli ;) )
Bedziemy miec inne :)
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#262 Post autor: kotrobot »

Kilka osób miało kamery, już nie wspomnę o tych z telefonami.
A i pewnie jakieś mp3 z kabla od organizatorów się pojawi.
Dajcie ludziom dojść do siebie! ;)

A Tela ktoś nagrywał? :P
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

psycho8580
Posty: 11
Rejestracja: 30 lis 2010, 21:49

#263 Post autor: psycho8580 »

Chłopaki ostro się wozili po party..... :)
Załączniki
IMAG0419.jpg
IMAG0419.jpg (32.71 KiB) Przejrzano 5919 razy

psycho8580
Posty: 11
Rejestracja: 30 lis 2010, 21:49

#264 Post autor: psycho8580 »

:)
Załączniki
IMAG0422.jpg
IMAG0422.jpg (35.4 KiB) Przejrzano 5917 razy

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#265 Post autor: booker »

Wyniki music compo ;D
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#266 Post autor: randall »

obejrzałem na spoko, posłuchałem i takie mam wstępne wrażenia.

demo compo okiem kompletnego laika:
- wygrywają dema ładne, kolorowe, szybkie i spójne (w tej kolejności) i to by tłumaczyło niskie miejsce Arise; Biba 3 to jest prawdopodobnie świetne demo do obejrzenia i analizy w domu, ale na bigscreenie wyglądało (i brzmiało) EKSCENTRYCZNIE
- Artphosis podobało mi się najbardziej, bo jest w pytę przemyślane, oryginalne, ma najlepszy soundtrack i nawet (fakt, śladowe) przesłanie
- Coma Light to z kolei partydemo bez drugiego dna, ale w swojej klasie nie do jebnięcia, EoD wysiada
- reszta dem daleeeeeeeko za tymi dwoma, bez wyróżnień

graphics compo okiem zupełnego amatora:
- zwycięzca = sympatyczne przedszkole
- drugie miejsce = oczojebna maź, nie wiem, dla mnie to jest ohydne
- trzecie = twoja babcia; fajne
- czwarte = zajebiste
- piąte = już gdzieś widziałem takie trójkącikowe wypełnienie (helm, ptoing etc.)
- louie64 fajne kolory - jakby monitor amber, duce tradycyjnie zabił, frost ciekawy, almighty god chyba skan?, carrion izometria i elegancja, redcrab wreszcie TOTALNIE WYGRAŁ jak dla mnie (ale ja jestem infantylny i się łatwo wzruszam)
- resztę obejrzę później

music compo okiem frustrata:
- zajebiste, że odwrócona tabela wyników odzwierciedlałaby całkiem dobrze moje typy
- moi faworyci z party, czyli Soundemon i Zzap69, także po sprawdzeniu w domu okazali się jedynymi żyjącymi w roku 2012 (kolegów z grupy pomijam)
- pierwszą trójkę od biedy uzupełniłbym o zak Britelite'a, bo jest oryginalny i naprawdę nieźle jak na COMMODORE-METAL zrobiony, może nawet najlepszy w skromnie małym obrębie gatunku ;)
- mnóstwo trudnych do odróżnienia od siebie oldschoolowych produkcyjniaków: jedynymi przejawiającymi jakiś czysto muzyczny content są te Pettersena i Evalda - natomiast numery Tela, Stainlessa, Flexa, Qdora czy Factor6 to są kurwa jakieś smutne wydmuszki
- pierwszego miejsca nie chce mi się nawet komentować

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#267 Post autor: wackee »

wegi pisze:Niedocenione arajsowe demo. Part luka w kieliszku totalny hit. Wektor liniowy aalias rewelacja, raytrace hit. Idealnie zdesignowane miasto Wacka - bimber po prostu rewelka. Co do Wacka - widać różnicę jak pojawia się jeden fajny part animki a nie jest oparte na tym całe demo. Dalej Wacki jak się podjąłeś linkingu to zobaczyłeś jak trudno połączyć designerskie pomysły z kodem co nie? :P
Tak Wegi, masz racje, mając niespełna dwa miesiące na złożenie pierwszego w życiu całodyskowego (2-stronnego) dema zobaczyłem wiele rzeczy po raz pierwszy :)

Podobał się raytrace?
Pamiętasz jak rozmawialiśmy o nim na pierniku? O tym że tam jest kod od $0400 do $FFFF z jedną dziurą na $d0 bajtów? I że nic się nie da zrobić?

Odnotowałeś że tam jest zak? Notabene też pierwszy player jaki zakodowałem w życiu, z patternami i w ogóle ;) Wszystko razem (init, play, songdata) ma $c2 bajty :) Kiepsko?
Zrypka za szarpnięcia i za static empty screeny (to co właśnie wacki zachwalałeś w EOD nie ma tam przestojów).
Na pewno byłoby lepiej, gdybyśmy mieli trochę więcej czasu. I linkującego który po prostu to robi, a nie wszystkiego się uczy :) Łącznie z przesiadką z kodowania z poziomu monitora na crossassembler :)

PS. Dodam że pewnych wyborów dokonywałem świadomie. Na przykład, żeby w całym demie nie było ani jednego loadera z plazmą :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

psycho8580
Posty: 11
Rejestracja: 30 lis 2010, 21:49

#268 Post autor: psycho8580 »

Randall, no to pojechałeś po mnie kurwa.....

A na party mowiles co innego. Teraz to nawet Britellite mnie rozpierdala (z coverem). Przegiecie :)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#269 Post autor: wackee »

psycho8580 pisze:- Wacek, za pojechanie moich słuchawek (żuj gnój :))
Nie no autentycznie, wymień je na jakieś lepsze bo wstyd :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 470
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#270 Post autor: kmeg »

wackee pisze:
psycho8580 pisze:- Wacek, za pojechanie moich słuchawek (żuj gnój :))
Nie no autentycznie, wymień je na jakieś lepsze bo wstyd :)
Proszę nie słuchać Wacka, który twierdzi, że głośniczki z MM za 9.99 zł nie mogą dobrze grać ;)

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#271 Post autor: carrion »

wackee pisze: Na pewno byłoby lepiej, gdybyśmy mieli trochę więcej czasu. I linkującego który po prostu to robi, a nie wszystkiego się uczy :) Łącznie z przesiadką z kodowania z poziomu monitora na crossassembler :)
PS. Dodam że pewnych wyborów dokonywałem świadomie. Na przykład, żeby w całym demie nie było ani jednego loadera z plazmą :)
Wacku
szacun szacun doceniamy... ja przynajmniej doceniam.... mi to się nawet ten hiresowy, dmuchawcowy, pijaczkowy design podobał - bo był spójny...
graficznie, jak dla mnie to takie sobie (mam dość specyficzne wymagania do pixel artu a to u was to był taki bardziej c64-hires-art), ale kody,spójny design, i muza zasługuje na #3

choć nie ukrywam że #3 daję za Polskie koneksje... (tak bym zresztą głosował na party) bo sprawiedliwość sprawiedliwością a prawda musi być po naszej stronie....
bo umówmy się:
- Arsenic zrobił takie Oxy left-overs... napisałem im tak zresztą na CSDB - ale demko, krótkie zwięzłe i niezłe.
- Dekadence to tacy comodorowcy jak ze mnie Amigowiec - choć logo Beer (to co na skrinszocie) jest w pytę... Takie Amigowe w stylu... to gdyby to było Silesia Party albo LCP wygrało by w cuglach.
- Wonderland i Offence - nie zachwyca - zwłaszcza Offence nie zachywa - ale to są dema na party - nie mają zachwycać a się podobać pijanej publiczności...
- Glance - szkoda że nie dokończyli bo tancerz i te wzory animowane w 3D wyglądały naprawdę fajnie.... slowo klucz - "wyglądały i trzymały spójny klimat z resztą dema"
- Hitman - choć to dzieło Groepaza'a - to muszę powiedzieć że zwyczajnie po niemiecku jest dopracowane i spójne... wygląda na całkiem niezłe i pewnie wygrało by na innych parties.

CL13 by Oxy po 5 obejrzeniu nadal uważam że jest top of the top!
i rozumiem argumenty przytaczane na csdb albo na #c-64, ale tak dobrze użytej grafiki w demie nie widziałem od czasów Dutch Breeze - a ta zrobione przez Veto (i grubasa Yazoo) fajnie pasuje - ba - idealnie pasuje

Arise - prosimy o więcej... my na LCP wsytawiamy nasze ESM Elyta demo!
- prawda BRSH?
- prawda DGGR?

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#272 Post autor: carrion »

kmeg pisze: Proszę nie słuchać Wacka, który twierdzi, że głośniczki z MM za 9.99 zł nie mogą dobrze grać ;)
kurna... przepłaciłem w Selgrosie... dałem 11.99 PLN

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#273 Post autor: kotrobot »

Właśnie sobie uświadomiłem, że przespałem na compo 1/3 dema Offence.
Udało im się to po raz drugi - wcześniej na LCP. ;)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#274 Post autor: carrion »

niewiele straciłeś!....

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#275 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#276 Post autor: randall »

psycho8580 pisze:Randall, no to pojechałeś po mnie kurwa.....
A na party mowiles co innego. Teraz to nawet Britellite mnie rozpierdala (z coverem). Przegiecie :)
Marcin, na smsa już Ci odpisałem, to teraz publicznie, żeby nie było że jestem aż tak zakłamanym chujem: w moim poście figuruje fraza "KOLEGÓW Z GRUPY POMIJAM" :D

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#277 Post autor: randall »

kotrobot pisze:Michał, daj jakąś zgrywkę ze swojego sprzętu. Jestem ciekaw.
nie bardzo mam możliwość technicznie. zresztą żaden z tych C64 o których piszę nie był moim (mój się zesrał), na realmaszynie sprawdzałem dopiero na miejscu, za to intensywnie.
zresztą w sumie nawet ten stream nie brzmi daleko ideału, jeśli się obniży pasmo wyżej 4kHz o 6dB - co daje pewne pojęcie o tym, jak był ustawiony korektor góry na compo (full rozkręcony - na czym grubo ucierpiał także zak Soundemona).
ale werbel i tak się odpala za słabo, kurwa jego mać.
więcej nie będę i kij mi w zęby, tak SKONKLUDUJĘ :)

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#278 Post autor: kenji »

Na zdjęciu Sebaloz i jego 1kg Kebab. Tak, On to zjadł.
Jak to mówił sprzedawca Abdul: dużo mięsa, mało ostro, marchewka, kapusta itd itp.

Obrazek


a tutaj "pasza", która emulowała obiad drugiego dnia. Niektórzy twierdzili, że jest to dobry obiad :/ Na zdjęciu brak 3szt sajgonek (przydziałowe)


Obrazek
. : dream : .
Boom!

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#279 Post autor: kotrobot »

Dwa lata temu było jeszcze gorzej. Bo (chyba) pierwszego dnia były te mięsne gówienka na patyku z brązowym sosie - serwowane w torebce, do tego zupa z proszku. W tym roku był full wypas. ;)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#280 Post autor: jericho »

Kreshu a mówiłeś że chujowe:) Ja wciągnąłem tej paszy 2 talerze ale nikt mi kurwa o sajgonkach nie powiedział!
Bee boozed together in Comaland!!!

ODPOWIEDZ