X'2014

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#261 Post autor: kotrobot »

@wackee - Przekazuję swoją działkę na piernikowy fundusz.


@booker - WTF?! Okienko transferowe po Xie. ;)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#262 Post autor: brush »

wackee pisze:UWAGA!!

Lista szczęśliwców:
Roody, Jericho, Provee, Cresh, Brush (reszta to erajzowcy więc z nimi skontaktuję się osobiście) ;)


Szczegółowe rozliczenie dostępne na żądanie ;)
Wypij za moje zdrowie!

Dzięki za pomoc z transportem - uratowałeś nas :)

A przy okazji: świetne party. Podobnie jak paru innych po poprzednim miałem mieszane uczucia ale i tak postanowiłem pojechać (w końcu to takie scenowe święto i choćby dlatego, że ludzie się spinają i robią genialne produkcje to potrzebują publiczności, która to doceni. :) ).
I było o wiele lepiej niż się spodziwałem. Do tego stopnia, że po raz pierwszy od paru lat, jak zadzwonił budzik w poniedziałek, przypomniałem sobie jaki mam sajgon w robocie to jednocześnie uświadomiłem sobie, że zupełnie o tym nie myślałem od piątku. I o to chodzi! :)
Dzięki dla Żywiciela (który ma tak samo krótkie palce jak ja), dla Wacka za transport i wieczną gotowość do posiadania odmiennego zdania, Randalla dyskusje i generalnie dla wszystkich za "bycie" :)
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#263 Post autor: wackee »

brush pisze:za wieczną gotowość do posiadania odmiennego zdania
Haha, to ładne! Zapisałem sobie do CV:
"Jedną z moich mocnych stron jest wieczna gotowość do posiadania odmiennego zdania" :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Roody
Posty: 168
Rejestracja: 26 sie 2009, 18:14
Grupa: sabat

#264 Post autor: Roody »

Dzięki Wacek za wszystko i nie wygłupiaj się z tą nadpłatą, powinniśmy ci jeszcze dopłacać za to co zrobiłeś!

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#265 Post autor: elban »

Co do piernika na x to był dokładnie taki jaki miał być. Był taki jak się chciało uczestnikom i organizatorom. W dziada chwilę pożegnaliśmy rano na compa nikt nic nie wystawił a o kapslach zapomniałem.

Nic na siłę, szczególnie, ze wszyscy wyglądali na zadowolonych.
was twenty, is five, my friend...

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#266 Post autor: provee »

Dzięki wszystkim za fajne party. Compo urwało mózg. Szczególne podziękowania dla Wacka za transport - przyłączam się do chóru tych, którzy mówią żebyś dał spokój z tą nadpłatą ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#267 Post autor: booker »

wackee pisze:
brush pisze:za wieczną gotowość do posiadania odmiennego zdania
Haha, to ładne! Zapisałem sobie do CV:
"Jedną z moich mocnych stron jest wieczna gotowość do posiadania odmiennego zdania" :)
Ledwo na csdb wrocilem juz mnie podkurwili :) (pamietasz rozmowy na forum pod moim nickiem, to sie lekko rozwinello :]).

W miedzyczasie jestem scigany przez Jammera za funfle na sample Randalla I synteze mowy Linusa :D Dane mnie bedzie scigal jak poczyta komenty za lata nudy z jego stylizacja dzwiekowa (nastepny VN, pewnie wszyscy dostaliscie zapytanie od Jazzcata na PW CSDb :) ) kurwa gdzie sie schowac :D
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#268 Post autor: carrion »

@booker
właśnie czytałem dizsiaj rano forum na csdb i nie bardzo wiem o co chodzi, ale jak widze dramaty trwają - może to i dobrze ;)

na party nie byłem wiec pozwolę sobie je ocenić ;)
tak serio to sprawy prywatne mnie zatrzymały, ale zazdroszczę wam jak cholera. tym bardziej, że jak słyszę towarzysko było spoko no i te produkcje ...

IMO Booze lepszy od CensOxyronów. Grafika Mirage'a choć najlepsza jakąkiedykolwiek zrobił nie ratuje dema. Tym bardziej że w demie są naprawdę słabe grafiki Bitbreakera i chyba Creepera. Yazoo taki sobie IMO. Veto z tego co umiem rozpoznać to chyba tylko grafikę do end-parta robił (?!?)
W Booze grafika też nie powala - choć szacun za XFLI. Ale te konwertowane grafiki Dane'a,m a zwłaszcza Snowden z flagą USA z okładki WIRED - lama! Ale edmo przynajmniej spójne.

Grafics compo - słabe. Na pewno słabsze niż rok temu i niż w 2010, keidy to IMO było najlepsze GFX compo EVER (nie nie dla tego że ja startowałem ;) ). 2010 był rokiem NUFLI i kilku powrotów np SIT.
W tym roku IMO Prowler i RedCrab mnie osobiście rozczarowali. Reszta średnia. A #1? Hmmmm
http://retronavigator.com/post/10133694 ... mmm-oh-and

Music Compo
Linuz #2
Randal #1 (robie żonie prezent na urodziny i idziemy na concert AfroCo. nie zawiedź mnie!)
reszta - irrelevant
od czasów Evolvera i X-Jazz żadne compo się dla mnie nie liczy...
c64portal.pl, retronavigator.com

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#269 Post autor: kotrobot »

15:09 - Yazoo:
welcome to oxyron: linus and elko!
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

jammer
Posty: 266
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#270 Post autor: jammer »

carrion pisze:Veto z tego co umiem rozpoznać to chyba tylko grafikę do end-parta robił (?!?)
Veto bankowo robił do partu Oxyronu z pszczołą. Sprite jest jego i obracająca się wyspa z drzewami.
booker pisze:W miedzyczasie jestem scigany przez Jammera za funfle na sample Randalla I synteze mowy Linusa.
Chłopie, masz już kryzys wieku średniego i jakiś spisek wszędzie wietrzysz :P :D Pozostaje tylko czytać i myśleć 'to Booker napisał, na pewno ma rację, a poza tym to jego punkt widzenia, więc posiedzę sobie cicho w kąciku' :P Wiem, że często idę w autorytatywny styl argumentowania, ale to wciąż tylko dyskusja, a nie bicz po Twoich plerach, żeby Ci wmusić to, co ja myślę, a już na pewno nie krytykuję Cię za to, że myślisz inaczej :D I bardzo zajebiście, że się ze mną nie zgadzasz na dany temat i polemizujesz w komentach, bo to zawsze okazja do rozwijania się w twórczej dyskusji. Tylko bez ścigania mi tutaj - nikt Cię nie ściga, a ja na pewno nie - chyba, że z miłości :P

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#271 Post autor: booker »

@carrion, pan Archmage Cie bardzo poszukiwal na party, chcial z Toba wypic i poruchac (ja mu chyba nie podszedlem do gustu).

@jammer, spoko ziomal luzna guma w pidzamie. Chujowo jest ze przez czytanie nie daje sie zawsze odczytac jakby prawda nastawienia do odbiorcow. Kamil - troche sie wyglupiam, trzeba zwrocic na siebie jakos uwage co nie, uoh kurwa. No a miedzy nami jest jak bylo. Robimy kompo na synteze I chuj. Aczkolwiek jakby taki temat zapodac Algorithmowi to i tak by wszystko z tego na wejsciu pozabijal ;)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

jammer
Posty: 266
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#272 Post autor: jammer »

No Algorithm i Cyberbrain już swoje jednoramkowe sample zapodali. Nie ma raczej szans w temacie, ale główkuję, czy da się chociaż w małym stopniu odtworzyć to w GT - już mi świta, że $11 na pierwszym kanale i $17 na pozostałych ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#273 Post autor: booker »

Nie wiem czy pamietasz jak powstawal kawalek do inwitki na ktorastam Silesje (animacje zieloka, coop z Czarnuchem, zanim go popsulem). ja tam jeszcze wroce bo on juz dobrze mowil, tylko ze nie w tym jezyku :)

Algorytm dodatkowo jakies szybkie transformaty fouriera opierdala na generatorach fal takze jeszcze uslyszymy :)
Ostatnio zmieniony 30 paź 2014, 21:15 przez booker, łącznie zmieniany 1 raz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#274 Post autor: kotrobot »

Dezert, dawaj fotosy. :)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

jammer
Posty: 266
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

#275 Post autor: jammer »

kotrobot pisze:Dezert, dawaj fotosy. :)
Są już dawno na stronie Successów ;)

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#276 Post autor: splatterpunk »

Występ Dane'a na X'2014 jak dla mnie to była totalnie epicka miazga.
Nagranie jest chaotyczne ze względu na stan w jakim się wtedy znajdowałem. Warto było być.

http://youtu.be/m-W_O5TdPfc

Z tego co zapowiadali ludzie z Booze nagranie w sensownej jakości
całego Dejnowego występu ma być wkrótce dostępne na Vimeo.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#277 Post autor: booker »

jammer pisze:
kotrobot pisze:Dezert, dawaj fotosy. :)
Są już dawno na stronie Successów ;)
nein
splatterpunk pisze:Występ Dane'a na X'2014 jak dla mnie to była totalnie epicka miazga.
Nagranie jest chaotyczne ze względu na stan w jakim się wtedy znajdowałem. Warto było być.

http://youtu.be/m-W_O5TdPfc

Z tego co zapowiadali ludzie z Booze nagranie w sensownej jakości
całego Dejnowego występu ma być wkrótce dostępne na Vimeo.
mp3 jest na soundcloudzie
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#278 Post autor: randall »

@kmeg - właśnie Xiny wrzucił wszystkie kawałki pozgrywane z real sprżętu.

https://soundcloud.com/dees-productions/sets/x-2014

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#279 Post autor: booker »

ni chu nie działa ten link
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#280 Post autor: kotrobot »

@Jammer, z tegorocznej edycji fotek Dezerta niet.

http://www.scs-trc.net/parties/index.php?list=81

Są fotki Lolity. Kto z nią nie ma słitfoci, przegrał życie! :* :)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

ODPOWIEDZ