Promocja Silesia Party 5.0

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#21 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

ktos pytal o slogan Silesia Party 5, proponuje HIGH FIVE
\o/
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#22 Post autor: booker »

HIGH FIVE mnie się podoba.

Zło (evil) może i my rozumiemy, ale kto na zachodzie? ;)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#23 Post autor: Nitro »

Popieram świetne hasło, evil już nudny trochę i niezrozumiały dla obcokrajowców.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#24 Post autor: carrion »

high five
się właściwie przyjęło niejako już na Xie
ja tak promowałem party i tak jak już pisałem kilka osób powiedziało mi na koniec - see ya at X! mam dobre nadzieje że pare krzyżaków przyjedzie.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#25 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Promocje Silesii na X uwazam za udana, duzo osob dowiedzialo sie o party rozmawiajac z polska delegacja, spozywajac polskie napoje i jadlo. Podczas obleganego demo kompo w naszym Portalu pokazaly sie dwie zajawki - plakat ze niby Vandalism News pisze na pierwszej stronie o Silesii September 2011 i na ostatnim ekranie z napisem the end gdzie sprajem ktos napisal na wagonie Silesia sept 2011. Jesli ktos w ogole nie slyszal jeszcze o Silesii to znaczy ze nie byl obecny na X. Tylko zeby nie bylo jak na North 5, gdzie 1/3 partyzantow to byli goscie z zagranicy a na kompo bylo jedno demo.

Mysmy juz z Zielokiem oglosili ze zrobimy nowe demo na Silesie. Namowilem Bimbra zeby Arise wzielo tez udzial w demo kompo na Silesii, mam nadzieje ze Randall dostanie szanse zrobienia w koncu jakiegos soundtracka do dema. W tym momencie w demach rzadzi Skandynawia: Szwecja i Norwegia. W nastepne wakacje bedzie LCP w Szwecji, gdzie na pewno bedzie kilka produkcji na wysokim poziomie. Oni beda robic dema na swoje party, ale mysle ze warto z rozmawiac z czlonkami Resource+TheDreams, Glance i Plush, namawiac na zrobienie dema na Silesie. Z Arsenic chyba nie warto rozmawiac, nadal chca wydac nowe demo na Forever. Poza tym licze na pozostale polskie grupy, ktore robily, robia czy chca zrobic demo. Albion, Black Sun, Exon, Samar, Vulture, Tropyx. Macie rok czasu na realizacje, jesli nie za rok to kiedy?

Deklarujcie swoj udzial w demo kompo, bedzie mozna to oglosic swiatu ze warto do nas przyjechac na party zeby obejrzec dema na bigscreenie.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

bimber
Posty: 814
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#26 Post autor: bimber »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Namowilem Bimbra zeby Arise wzielo tez udzial w demo kompo na Silesii
gdyby to zalezalo tylko ode mnie... ;)
moge napisac, ze wczesniej na X mielismy burzliwa dyskusje wewnetrzna i doszlismy do konkluzji ze albo Silesia albo wcale. zatem Panie i Panowie trzymajcie kciuki zeby starczylo nam wolnego czasu, bo o wene sie nie martwie.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#27 Post autor: kotrobot »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Namowilem Bimbra zeby Arise wzielo tez udzial w demo kompo na Silesii, mam nadzieje ze Randall dostanie szanse zrobienia w koncu jakiegos soundtracka do dema.
Chyba już dostał w 2006:

http://hvsc.perff.dk/MUSICIANS/R/Randal ... ection.sid
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#28 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Racja, zawsze myslalem ze to zak Jammera a tu sie okazuje ze kooperacja.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Stg
Posty: 84
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:09
Grupa: Albion Crew

#29 Post autor: Stg »

Sebaloz/Lepsi.De pisze: Deklarujcie swoj udzial w demo kompo, bedzie mozna to oglosic swiatu ze warto do nas przyjechac na party zeby obejrzec dema na bigscreenie.
Zgłaszm tradycyjne 4kb, z jakims większym demem może być problem, ale dentro jest prawdopodobne.
Stg/Albion Crew

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#30 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Stg pisze:Zgłaszm tradycyjne 4kb, z jakims większym demem może być problem, ale dentro jest prawdopodobne.
Robcie dentro, Joodas fajne grafiki rysuje, zmobilizuj Kmega i Questora, a muze Wacek zrobi po starej znajomosci.

ps. i nie zapominajmy o Crimsonie, swietny designer i grafik, zreszta moj wychowanek z Lepsi, chociaz na profilu sie nie przyznaje do czlonkowstwa :)
Ostatnio zmieniony 08 paź 2010, 23:46 przez Sebaloz/Lepsi.De, łącznie zmieniany 2 razy.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#31 Post autor: booker »

Namawialem Krill'a na 4KB. Fajnie by bylo, jakby +ze dali ognia.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

ODPOWIEDZ