Stary Piernik 5.0 raport na żywo

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
k.

#21 Post autor: k. »

w love to ja zapamiętałem ten super tunel na kwadratach... boski

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#22 Post autor: blight »

kisiel pisze:w love to ja zapamiętałem ten super tunel na kwadratach... boski
AAA!! Juz kojarzę. Ten druciak, ktory zaczol sie rozpadac :lol:
No Druid to by się czerwony zrobil, jak by go zobaczył ;)
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#23 Post autor: booker »

No panowie, dawać to demo. Słyszałem, że EOD się chowa. 8)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#24 Post autor: k. »

jechowa...nie masz co prosić tak nie dadzą

bimber
Posty: 814
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#25 Post autor: bimber »

kisiel pisze:szkoda że bimbrowi nie podstawiłem nogi.. uratowałbym to demo.. ehh ;)
bałem się że będą próby przechwycenia dyskietki dlatego pobiłem życiówkę na 20m :lol: żeby było ciekawiej - opisana dyskietka z demem leżała niepilnowana koło komodorka, na samym wierzchu i bez koperty, przez 5 godzin. 8)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#26 Post autor: wackee »

Hehehe po komentarzach patrząc - warto było :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#27 Post autor: V-12 »

Commenty potwierdzają bucowatość niektórych osób oraz ich ogólne podejście do sceny, która dla nich ma być tylko źródłem stuffu. Nie ważna jest dla nich historia, ludzie, tylko PLIKI. Dla mnie jest to żal.pl i polewam z ludzi, którzy próbują rządzić sceną na CSDB. Największą bekę mam z tych, co chcą usunąć Pro Memorię III z bazy tylko dlatego, że nie ma dodanego tam pliku do ściągnięcia :).
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#28 Post autor: randall »

gówno tam. gdyby pokazać, spalić, ale potem tego nie rozgłaszać, to byłby zajebisty happening. a tak, to "miałem kolejkę elektryczną i była mistrzowska, ale ją sterminowałem bo się nie chciałem z wami nią bawić" :)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#29 Post autor: wackee »

V-12 pisze:Nie ważna jest dla nich historia, ludzie, tylko PLIKI.
Obrazek
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#30 Post autor: wackee »

randall pisze:"miałem kolejkę elektryczną i była mistrzowska, ale ją sterminowałem bo się nie chciałem z wami nią bawić"
Ale kto mówił że była zajebista, to była kolejka-trashcan :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#31 Post autor: elban »

dobra - mozemy zrobic tak ze wypuscimy efekty, kto zlozy je w sposob najblizszy orginalowi bedzie mogl spalic kolejna czesc na nastepnym pierniku.

trzeba bylo przyjechac. ;)
was twenty, is five, my friend...

irwin
Posty: 54
Rejestracja: 12 wrz 2009, 19:47

#32 Post autor: irwin »

V-12 pisze:Dla mnie jest to żal.pl i polewam z ludzi, którzy próbują rządzić sceną na CSDB. Największą bekę mam z tych, co chcą usunąć Pro Memorię III z bazy tylko dlatego, że nie ma dodanego tam pliku do ściągnięcia :).
Może dlatego że takie tam przyjeli zasady. Np nie zamieszcza się tam najnowszych zdjęć Dody, nie zamieszcza się tam poradników jak naprawić wartburga itd. Są pewne zasady, które ten portal przyjął jak:
cytuje z dokumentacji strony:
"the first thing when adding a Release is uploading the file, or providing a download link. nothing is worse than an old lost release entry with all info but no file."

Tak więc jak ktoś wie jak przerobić młynek do mięsa na motolotnie to nie pisze tego na Csdb bo to narusza zasady portalu, są ku temu inne miejsca. Podobnie jak z dodawaniem dem których nie ma bo to również jest sprzeczne z zasadami które jak powyżej widać są jasno określone.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#33 Post autor: wackee »

Te jasno określone zasady wcale nie są tak jasno określone. Na csdb jest od groma wpisów bez plików, i jeszcze z 10x więcej wpisów ze zwalonymi plikami, które są dla mnie tożsame. I co? I nic. W momencie kiedy pisana była ta dokumentacja którą cytujesz baza miała na celu coś innego, a teraz ma coś innego. Wtedy była tylko bazą plików, a teraz jest platformą dla społeczności. Tylko dokumentacja jest out of date :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

irwin
Posty: 54
Rejestracja: 12 wrz 2009, 19:47

#34 Post autor: irwin »

Aa chyba że tak. Wtedy racja. Tylko musicie w takim razie wziąść pod uwagę że są róźni ludzie, róźne zdania i niektórzy widzą pod pojęciem sceny, csdb coś zgoła innego niż kolejną odsłonę facebooka czy naszej-klasy. I stąd takie a nie inne komentarze na csdb.

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#35 Post autor: blight »

pierwsza czesc jest juz na allegro! moze pojawi sie 3cia?

http://www.allegro.pl/item1007584460_pr ... _2004.html
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

snerg
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 20:00

#36 Post autor: snerg »

CSDB ma byc niby archiwizatorem dzialalnosci sceny lecz przeistoczyl sie troche w spolecznosciowy portal. Pozwolono ludziom glosowac, jest forum itp. chce sie miec wszystko w jednym to tez czego bylo sie spodziewac?! Nie ma co sie strzelac o tego typu wpisy jak PM3, to tez juz jest historia sceny w tym momencie.
Kurde dla mnie jest to zajebisty smaczek to demko i jestem za nim calym sercem skoro juz szlag je trafil :) szmaciarstwem bylo by wypuszczenie tego teraz. Na poczatku myslalem ze was rowno pogielo z ta dziecinada ale jesli faktycznie nikt juz nigdy tego nie zobaczy.. (V-12 gamoniu pokaz te zdjecia ;))
Dodam tylko ze ja sam cipa jestem ze po tylu latach skoro juz mnie na to stac nie bylem na party jeszcze i takie rzeczy mnie omijaja.. pije do Ciebie Nitro bos mi na ambicje mailem wjechal lol.

Na csdb jest od groma wpisów bez plików, i jeszcze z 10x więcej wpisów ze zwalonymi plikami, które są dla mnie tożsame. I co?
To akurat chybiony argument bo te wpisy z zasady maja zostac kiedys wypelnione (i tak sie dzieje powoli). Poza tym te produkcje byly wypuszczane oficjalnie i publicznie dla ogolu braci scenowej zazwyczaj a te ktore nie byly kiedys teraz sa pokazywane. Wasza natomiast nie bedzie nigdy right? i oby!wam jaj nie zabraklo.
C64 bylo ok lecz jest "milion" spraw wazniejszych ponad to... a zycie za krotkie.

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#37 Post autor: V-12 »

Te zasady na csdb wymyślił sobie ktoś pokroju CBA, który chce mieć WSZYSTKO, co zostało wydane na scenie. A jak się mu czegoś nie udostępni, to potrafi wybluzgać od najgorszych. Wcześniej takich zasad nie było. Podążając takim tropem powinniśmy kasować entry ludzi, którzy np. nie mają żadnych kredytów...

Baza danych powinna spełniać przede wszystkim funkcję informacyjną, historyczną, dokumentalną, a nie być miejscem dla lansu dla niespełnionych emocjonalnie ludzi, którzy aktywność na scenie mierzą ilością komentarzy pod produkcjami.

Największymi bucami okazują się teraz nie tylko Ci, którzy są za usunięciem entry z bazy, lecz także i Ci, co votują, a nie widzieli tej produkcji na oczy. To jest właśnie korzystanie z bazy wbrew jej założeniom. Nawet nie umiem znaleźć terminu psychologicznego na te zjawisko. A na koniec powtórzę słowa eLBAN'a - trzeba było przyjechać :P. Po commentach można stwierdzić teraz że słusznie, że dema już nie ma.
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

irwin
Posty: 54
Rejestracja: 12 wrz 2009, 19:47

#38 Post autor: irwin »

V-12 pisze:Największymi bucami okazują się teraz nie tylko Ci, którzy są za usunięciem entry z bazy, lecz także i Ci, co votują, a nie widzieli tej produkcji na oczy.
heheh :D

Ci co śmią mieć inne zdanie niż V-12 i wyrażają je na csdb przy tym "demku" (sic!) - to buce
Ci co dla kawalu wystawiają demo którego nie ma - to są ok.
Ci co dla kawalu głosują na owe demo - to buce

A może wszyscy poza rzecz jasna V-12 i paroma których V-12 akceptuje to są buce?

Masz chłopie niezłe podejście do innych, do ich zdania, nie ma co. Pogratulować klapek na oczach.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 03:30 przez irwin, łącznie zmieniany 1 raz.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#39 Post autor: randall »

'ludziom pokroju cba' to raczej powinieneś być wdzięczny za to, że chce im się archiwizować absolutnie wszystko.
a tak nawiasem, dobre było demo? ale tak już bez emocji i w oderwaniu od LEGENDY?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#40 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

hej, dajemy wszyscy po 10 i zobaczymy co bedzie sie dzialo w top demos :)

http://noname.c64.org/csdb/voteview.php ... e&id=91033
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ