X'2014

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#21 Post autor: kotrobot »

Swoją drogą, wynajem busa na trasie (powiedzmy) WWA, ŁDZ, PZN, X, to jest jakaś opcja. Ale pewnie przy (załóżmy) 10-15 os. wyjdzie tyle samo co samolot.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

comankh
Posty: 1629
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#22 Post autor: comankh »

x to troche odlegly termin. powiedzmy ze dziś jest szansa 20% ze pojadę, wtedy wziąłbym swojego żuka. jakies 8-9h jazdy z wrocka przy założeniu że zsynchronizuje się pęcherze :D.

co do kosztów wynajmu to nie wiem jak jest z centusiami w warszawie, ale strzelam 1,6pln/km z kierowcą (fuel included).

bez kierowcy - kaucja 1k-x k pln w zaleznosci od standardu auta lub poreczenie majatkowe (np. zostawiasz swoj samochod z papierami w wypozyczalni (byle nie malucha).

wyjazd za granice to czesto dodatkowe $ i nie kazdy cie pusci.
biorąc auto przeważnie jest jakas kilometrowka za free (np.100km), wszystko ponad placisz (np 0.3pln/km), wypozyczasz zatankowane full i takie musisz oddac.

wwa<>someren 2350 km.
pierwsza opcja 3,5k+nocleg dla kierowcy+catering+ekstrasy za jego dniówki siedzenia na d. czyli - sporo.
druga opcja jakies 180pln za dzien, z taka wyprawa to bedzie 5 dni. 900 pln. za kilometry ponad dzienny limit jakies 500, paliwo 1200 (o ile kierowca nie bedzie idiota chcacym potestowac autobany). i ktos odpowiedzialny za kolkiem.

obydwie opcje raczej eco. oczywiscie mozna wziac transita od cebula i jechac w 20 na skrzynkach po ogórkach ;]

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#23 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kotrobot pisze:Do tego jeszcze prawie 1,5 h z Amsterdamu do Eindhoven.
Pociag do Amsterdamu przejezdza przez Eindhoven, ale pewnie nie ten ktorym pojedziecie :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#24 Post autor: kotrobot »

Nie wiem kto, z kim i dokąd ma jechać.
Ale dostajesz szansę edycji posta.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#25 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Forum cos dzis muli. Moze z tym Amsterdamem chodzi o zwiedzanie, kiedys sie jezdzilo na party do Szczecina przez Lodz i Gdansk.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#26 Post autor: randall »

Elban, a jakbyśmy pierdolnęli samochodem do Katowic z Warszawy, bez międzylądowania w aglomeracji włókienniczej? w 6 godzin powinniśmy się wyrobić.

+ gierkówka już zrobiona (trochę straciliśmy wtedy)
+ odpada odbicie na Łódź, okolice, odpada zjebana instalacja elektryczna w pociągu i związane z nią opóźnienie
+ może jeszcze ktoś będzie chętny ze stolicy (Randy, Cresh, Brush, Carrion, Jericho?), co złagodzi koszt
+ chętnie pojadę DO
- mój samochód nie jest w tej chwili sprawny na tyle, by gwarantować dotarcie
- kto będzie prowadził z powrotem, bo ja na pewno nie :)

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#27 Post autor: kotrobot »

Spoko, to jest jakaś idea.
Dochodzi +/- 3 h z/do Wwy.
Podpisuję się pod dwoma ostatnimi punktami. ;)
Z tym, że do października powinienem raczej dostać nowe auto.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 10:01 przez kotrobot, łącznie zmieniany 1 raz.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#28 Post autor: elban »

Randall, Cresh - brakuje kierowcy do Warszawy.

Jak sie wykluje jakis to bierzemy na czwartego i mozemy smigac.

ps. Moj samochod jest sprawny, ale bardzo maly.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#29 Post autor: carrion »

randall pisze:Elban, a jakbyśmy pierdolnęli samochodem do Katowic z Warszawy, bez międzylądowania w aglomeracji włókienniczej? w 6 godzin powinniśmy się wyrobić.
daleki jestem od szarżowania na drogach i łamania przepisów, ale w 6h to można do śląska z wawy teraz dojechać nawet zachaczająć przez aglomerację włókienniczą.
jadąc normalnie na śląsk (obecnie A2 do zjadu Wiskitki) potem nową S8 do Piotrkowa, dalej po staremu) można dojechać nawet w 3,5 - 4 godzin. serio, bez łamania przepisów (zbytnio)
nie rozumiem planu jechania na śląsk i dopiero stamtąd do holandii, ale jeśli tak pojedzie większość to ja się chętnie też załapię. do śląska (pyrzowice?) mogę zabrać +3 (elban? randall? kot? brush? joodas? blajt?) osoby za free-ko z wawy. miejcie/miejmy na uwadze jak się zbliży termin X'14.

chętnie się załapię, bo ostatnio na X'10 leciałem sam do asmterdamu, a potem sam wracałem. średnia impreza... kordiemu cały czas wiszę ojro za bilety na pociąg i podwózkę na stację HKP (holenderskie koleje państwowe).
tom razom wole lecieć jakimś party plainem/trainem/busem.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2014, 12:59 przez carrion, łącznie zmieniany 1 raz.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2343
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#30 Post autor: carrion »

elban pisze:Randall, Cresh - brakuje kierowcy do Warszawy.

Jak sie wykluje jakis to bierzemy na czwartego i mozemy smigac.

ps. Moj samochod jest sprawny, ale bardzo maly.
mój jest średni, ale mogę bezkosztowo zabrać +3 osoby (na upartego łącznie 5 osbób) na trasie wawa-pyrzowice/kato-wawa.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#31 Post autor: SUDi »

ja jeśli pojadę na X-a to raczej na pewno swoim autem, szczególnie że mam w planach do tego czasu obecne maleństwo zmienić na coś większego. Do jesieni daleko więc jest jeszcze czas na wiążące deklaracje na wyjazd i ewent. wzięcie kogoś na podwózkę...

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#32 Post autor: randall »

> mogę bezkosztowo zabrać +3 osoby (na upartego łącznie 5 osbób) na
> trasie wawa-pyrzowice/kato-wawa.

ej, no to chyba tak będzie najlepiej. można już zaklepywać? ;)

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#33 Post autor: brush »

carrion pisze: mój jest średni, ale mogę bezkosztowo zabrać +3 osoby (na upartego łącznie 5 osbób) na trasie wawa-pyrzowice/kato-wawa.
Count me in.
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 470
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#34 Post autor: kmeg »

bimber pisze:pociąg to bardzo fajna opcja, ale tylko w jedną stronę. nie widzę powrotu >13h na kacu i zjebce ;) (choć w sumie niewiele różniłoby się to od powrotu z Bartoszyc).
Z tego co pamietam to na tej trasie są tylko leżące. Jechałem ostatnio Gdańsk-Lublin (~9h) po ciężkim dniu i powiem, że jest ok. Idziesz spać, rano obsługa budzi, daje kawe, zestaw do doprowadzania się do ładu i wychodzisz w stanie lepszym niż wsiadłeś ;)

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#35 Post autor: elban »

carrion - tanie loty do eindhoven sa ze Slunska. Piatek - Niedziela. Z Warszawy nie ma dobrego polaczenia, chyba, ze przez AMS a wtedy sie robi juz drogo.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#36 Post autor: wackee »

Gdyby jednakże nie wypaliła Wasza opcja bezpośrednia Waw-Kat i nazad, to moja nadal pozostaje aktualna.
ZWŁASZCZA że:
a) tym razem jest spora szansa na dwa furaki - ze mną nowym turladłem, a starym prezesochodem jak bozia przykazała - z samym prezesem!! :)
b) noclegownia jesienią będzie zdecydowanie lepsza - już nie podłoga i śpiwór/koc, a pokój gościnny i ewentualnie podłogówka ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#37 Post autor: elban »

dojazd "do" wacku to dla mnie zawsze byla spoko opcja.

powrot - koszmar. ;) tak jak mowie, jezeli sie nie da lepiej, bedzie to ogarniete razem z wizyta w LDZ.
was twenty, is five, my friend...

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#38 Post autor: jericho »

Ja leciałem na X2012 z Modlina w sobotę za jakieś grosze ale w tym problem że to sobota. Wszystkie rozsądne loty są właśnie z Gdańska albo Katowic. Z powrotem gdyby nie Psycho8580 (za co jestem Marcinowi ogromnie wdzięczny!) miałbym ogromny problem!
W tym roku wolałbym być na całej imprezie czyli jednak lecieć samolotem.
Mogę się podczepić pod transport osobowy ewentualnie z przejazdem do Łodziaków. Przecież to tylko 100 km NOWĄ AUTOSTRADĄ!:D:D
Jechać mogę w dwie strony swoim autem. Zabiorę 3 osoby. Auto na gaz gaz więc koszta niskie.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#39 Post autor: kotrobot »

Jericho, teraz z Modlina do Eindhoven lata Ryan - tylko w piątki, więc dobra opcja. Pewnie bez bagażu w jakiejś promocji za 100,- PLN bilet można kupić. Tylko z powrotem problem.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#40 Post autor: jericho »

Sprawdziłem. Można zarezrwować w jedną stronę w piątek za 117 pln. Tylko jak wrócić?;)

ODPOWIEDZ