Silesia Party 4 [official thread]

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
SuperNoise
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#361 Post autor: SuperNoise »

Nes, Warlock miał kuchenke, mogles skorzystac, mielibysmy domowe zarcie :)

Awatar użytkownika
Stg
Posty: 84
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:09
Grupa: Albion Crew

#362 Post autor: Stg »

nes pisze: Jedzenie (tzn. popłuczyny z gąbki) w barze zamawiane było 20-40 minut przed compo. Wydane były 40 minut po rozpoczęciu kompo, a niektóre wogóle. Można by było poprosić o zwrot kasy i zrezygnować, ale niestety nie widziałem żeby ktokolwiek dostał paragon fiskalny potwierdzający zakup.
ja po dwukrotnym upominaniu się ( za pierwszym razem odpowiedź: "bo w kuchni jest tylko jedna pani" ( pewnie ta co jarała w kuchni więc nic dziwnego, że się nie wyrabiała :-) ) za drugim razem: "bo zapiekanka się spaliła" )
i pół godzinie czekania dostałem zwrot kasy 8)

jeszcze a propos baru na przyszłść:
nie polecam fasolki po bretońsku dawała lodówą na szczęście po solidnym zalaniu coca-colą przeżyłem ten eksperyment, człowiek jak głodny to wszystko pożre


i na koniec cytacik zasłyszane jak kimaliśmy w samochodzie:
"Kaptuureeek, ty tam są same hanysy, koleś ma na koszulce Silesia napisane" :o
Stg/Albion Crew

k.

#363 Post autor: k. »

Dla tych co nie byli:
http://tnij.org/introsp4

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#364 Post autor: booker »

Stg pisze: i na koniec cytacik zasłyszane jak kimaliśmy w samochodzie:
"Kaptuureeek, ty tam są same hanysy, koleś ma na koszulce Silesia napisane" :o
I może dlatego nie zrobili nam napitego wjazdu z rozjebką inside'a :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#365 Post autor: k. »

a ja słyszałem od chłopaczków z osiemnastki że mi wjebiją :)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#366 Post autor: booker »

Dzieki za avika kisielo :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#367 Post autor: k. »

http://tnij.org/murdock - wywiad ze zwycięzcą demo compo;)

I za chwile guźdź programu.. wywiad z sebalozem;)

http://tnij.org/sponsorsebaloz

PS. Dziękuje za profesjonalne przygotowanie DJ Grubego który po mimo promili potrafił zadawać jeszcze jakieś sensowne pytania.

Awatar użytkownika
Klax
Posty: 57
Rejestracja: 19 wrz 2010, 22:24

#368 Post autor: Klax »

Dzięki za filmy Kisiel :) Ale czekamy na filmy z panią z telewizji :wink:
Veni, Vidi, Vici :)

k.

#369 Post autor: k. »

jest jeden co coś widać... a reszta ciemność z błyskami i słabo ją słychać :(
Next time biorę lepsze światło;) ... no i nie stójcie tak blisko co bym się też mógł dopchać... Sztywne chujki :P
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2010, 23:20 przez k., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#370 Post autor: Raf »

w ogole film z pania z tv jesli sie w koncu pokaze.. to tu : http://czeladz.tv/ ;)

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#371 Post autor: elban »

Dobra - konczymy watek pani z baru. Chcialem przekazac tylko jedno - nikt nie robil tego na zlosc, nikt nikogo nie olewal, pani z baru dala dupy i tu lezal problem. Nie tworzmy go u siebie - bo go nie bylo.

Co do spania i warunkow. To jest party - tu sie nie spi (w komfortowych warunkach). Tak bylo, jest i mam nadzieje ze tak pozostanie. Tez mi 'muzyka' przeszkadzala, ale jak byl ktos kto sie przy tym dobrze bawil - najlepszego. Nie mam do nikogo pretensji - wyspalem sie w domu (jak od 15 lat - odkad jezdze na party). I wole to niz zaki z atari o 9 rano na full na Forever. ;)

Dla delkiatesow byly podane adresy hoteli i pensjonatow.

Brakuje tylko marudzenia ze byla brudna podloga, brak selekcji chrapiacych i ze dawalo po nerkach w nocy.

Jeszcze raz - szacunek dla organizatorow a marudzacym zielona, biala i czerwona noc x 4 nastepnym razem ;)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2010, 23:32 przez elban, łącznie zmieniany 1 raz.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Klax
Posty: 57
Rejestracja: 19 wrz 2010, 22:24

#372 Post autor: Klax »

Ale mi chodzi o ten nieoficjalny film po wywiadzie z Tobą ;)
Veni, Vidi, Vici :)

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 335
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#373 Post autor: pajda »

elban pisze:
splatterpunk pisze: Zainteresowani wiedzieli kiedy są compoty a niezainteresowani niech źrą frytki w barze, chuj.
myslisz ze siedzielismy tam na zlosc? Poprostu Pani z baru nie ogarniala tematu i sie pomylila zamowienia.

.
Eliciarzu, wszyscy muszą na Ciebie czekać, bo żresz frytki. Słyszałem, że to już nie pierwszy raz :)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#374 Post autor: nes »

W sumie mogło być gorzej..

Obrazek

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#375 Post autor: booker »

elban pisze: a marudzacym zielona, biala i czerwona noc x 4 nastepnym razem ;)
A to za to, to to to, bana dostaniesz o, i nie otworzymy drzwi takim, takim, prowokatorom jednym, no! Nooo o!

Krzyczymy: EL-BAN BAN! EL-BAN BAN! EL-BAN BAN! Już telefony poszły, już telefony poszły!!!
Raf pisze:w ogole film z pania z tv jesli sie w koncu pokaze.. to tu : http://czeladz.tv/ ;)
A to kiedy takie nagranie było hę? :) Do TiiWiii? No prosz ładnie bardzo.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

sandlbn
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2010, 09:58

#376 Post autor: sandlbn »


Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#377 Post autor: Raf »

Raf pisze:w ogole film z pania z tv jesli sie w koncu pokaze.. to tu : http://czeladz.tv/ ;)
A to kiedy takie nagranie było hę? :) Do TiiWiii? No prosz ładnie bardzo.[/quote]

Dunno man ;) oni maja delay :) poza tym obchody 150 lecia piaskow ktore tez krecili sa dla nich istotneijsze, m.in. z punktu politycznego (to jest lokalna telewizja tak naprawde przez PO wladana, robia sobie "dobrze" przed samorzadowymi ;) )

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#378 Post autor: booker »

Raf pisze:bar obslugiwal 3 imprezy rownolegle, mysle ze to realne zrodlo problemu ;)
Szkoda ze pizzy nie bylo tak jak w zeszlym roku ;)

Ale żółty kolor był żółty tym razem :) W zeszłym niebieski był szary chyba czy jak :):)

http://www.flickr.com/photos/42724330@N ... 877448199/
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#379 Post autor: leming »

booker pisze:Szkoda ze pizzy nie bylo tak jak w zeszlym roku ;)
jak nie bylo, a w umywalce w kibelku to co bylo takie kororowe okragle? muminki? pizza jak nic.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#380 Post autor: Raf »

btw - na afterparty byli :
skull, ktos kto jechal ze skullem - rasputin? (nie wiem kto;P), data, klax, v-12, volcano, kasia, paulina i ja ;) no i na chwile jammer

ODPOWIEDZ