X2010 w Holandii (1-3 pazdziernika 2010)

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#161 Post autor: leming »

to poszukaj taniego lotu do londynu i mozesz z nami jechac :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Lolita
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2009, 14:58

#162 Post autor: Lolita »

Niestety ceny do Londynu są podobne... ;)
"Eskalacja wszelkich napięć rozpoczyna się wraz z porzuceniem dialogu."

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#163 Post autor: randall »

Randall na pewno jedzie samochodem i ma nawet jedno wolne miejsce, ale z Warszawy.

k.

#164 Post autor: k. »

a mnie ewentualnie liczysz?

Lolita
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2009, 14:58

#165 Post autor: Lolita »

A o której, byście z tej Warszawy wyjeżdżali? I jaki byłby koszt na głowę?
"Eskalacja wszelkich napięć rozpoczyna się wraz z porzuceniem dialogu."

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#166 Post autor: randall »

liczę Jammera (który dojedzie do Warszawy pociągiem w czwartek) i Psycho (tu jeszcze nie uzgadnialiśmy, kiedy, gdzie i jak się złapiemy). koszt przy czterech osobach byłby między 150 a 200 na głowę.

Lolita
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2009, 14:58

#167 Post autor: Lolita »

To jest super sprawa jak dla mnie i gdyby była taka możliwość chętnie bym się z Wami zabrała, tylko jeszcze powiedz mi, o której chcecie wyjeżdżać, bo ja mogłabym być w Warszawie w czwartek o 23 albo w piątek o 8 rano.
"Eskalacja wszelkich napięć rozpoczyna się wraz z porzuceniem dialogu."

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#168 Post autor: splatterpunk »

Lolita pisze: Splatterpunk, nie ma jakiś biletów studenckich/ulgowych? :D
Jest zniżka "młodzież do 26 lat" - w takim configu płacisz tylko 320 zeta :)
no i są dodatkowe koszty dojazdu z Eindhoven na party place ale jak wspomniał Sebaloz są one niewielkie.

Przy okazji: http://www.przejazdyautobusowe.eu

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#169 Post autor: provee »

Co oznacza za granicą, że o godz. 18 'doors open'? ze o tej porze jest oficjalne powitanie czy ze dopiero wpuszczaja? pytam, bo mamy samolot w piatek o godz. 12 juz w eindhoven i nie wiem czy mam pic browary na miescie do godz. 18, czy mozna sie juz tam wbijac..

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#170 Post autor: provee »

Lolita: z Wrocławia do Eindhoven w dwie strony polecisz ciagle jeszcze za 160 zl. Problem w tym, ze powrot jest dopiero w poniedzialek. Ale zawsze mozesz wziac lot w jedna strone, a w druga wrocic autokarem /moze tak wyjdzie taniej, a na pewno wygodniej/. Albo zostac do poniedzialku. My znalezlismy hostel za 25 eur, czyli ok 100 zl. 160+100=260, czyli ciągle jeszcze taniej niż dojazd autokarem.

Lolita
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2009, 14:58

#171 Post autor: Lolita »

Dzięki za info, ale.. Nie ma opcji, żebym w poniedziałek jeszcze nie wróciła do Polski. Mogę wrócić w środku nocy w niedzielę, o 5 rano w poniedziałek, ale niestety muszę być w pracy na 8. Autokar jest w Polsce dopiero w poniedziałek wieczorem niestety.

Dalej czekam na to czy Warszawska grupa mnie przygarnie, może mi się poszczęści :)
"Eskalacja wszelkich napięć rozpoczyna się wraz z porzuceniem dialogu."

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#172 Post autor: randall »

jeśli to o mnie mowa - przygarnie. najlepiej ustaw się z Jammerem i przyjedźcie do Wawy razem. ewentualny nocleg (bo jeszcze nie wiem, czy wyjedziemy od razu w czwartek wieczorem czy w piątek BLADYM ŚWITEM) zapewniam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#173 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

provee pisze:Co oznacza za granicą, że o godz. 18 'doors open'? ze o tej porze jest oficjalne powitanie czy ze dopiero wpuszczaja? pytam, bo mamy samolot w piatek o godz. 12 juz w eindhoven i nie wiem czy mam pic browary na miescie do godz. 18, czy mozna sie juz tam wbijac..
Oficjalnej ceremonii otwarcia nigdy nie bylo, chodzi o wpuszczanie do srodka na party place. Ja nie mialem problemu z wejsciem na X, a zwykle bylem duzo przed otwarciem. Proponuje poczekac na samolot z Katowic, ktory przylatuje 12.50 (wizzair W6 127). Jakby sie spoznil to wysle smsa. Mozna pozwiedzac jakies bary w centrum Eindhoven. Do Heeze bym tak wczesnie nie jechal, bo to pewnie taka sama dziura jak miasteczko obok starego party place w Hengelo, czynny tylko jakis pawilon z roslinami. Albo mozna od razu jechac na party place i probowac sie wbijac na darmowe piwo itp. Poza tym z Eindhoven mozna szybko dostac sie do Amsterdamu, tylko 1 godzina 20 minut podrozy pociagiem, bilet w dwie strony za 32.90 euro.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Lolita
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2009, 14:58

#174 Post autor: Lolita »

Dzięki Randall, tez myślę, że ustawię się z Jammerem - razem raźniej. Hm Lolita na X... Czy to jest możliwe?;)
"Eskalacja wszelkich napięć rozpoczyna się wraz z porzuceniem dialogu."

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 407
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#175 Post autor: kordiaukis »

Lolita pisze:... Hm Lolita na X... Czy to jest możliwe?;)
Mozliwe...Daj z siebie wszystko hehe.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#176 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Lolita pisze:Hm Lolita na X... Czy to jest możliwe?;)
Rambones sie ucieszy :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Lolita
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2009, 14:58

#177 Post autor: Lolita »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
Rambones sie ucieszy :)
No coś ostatnio znów wspominał o małżeństwie :D
"Eskalacja wszelkich napięć rozpoczyna się wraz z porzuceniem dialogu."

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#178 Post autor: splatterpunk »

Up Up!

Podbijam temat. Dzisiaj wstałem przeziębiony ale do wyjazdu na X jeszcze 8 dni więc myślę, że się wykuruję. Zaraz po powrocie z Silesii zabrałem się za kodowanie "modular arts", czyli dość prostego efektu kolorowo-mozaikowego w 8x8. Sęk w tym, że efekt (wygenerowanie kolejnej mozaiki na cały ekran) trwa aż nieco ponad 1 sekundę (tak, w assie). Liczy się to w realtime, bez żadnych tabelek :) Nie jest to zawrotny efekt, ale po konsultacjach z Lemingiem i Bookerem doszedłem do wniosku, że nie ma sensu czekać na swój "wielki kod który jeszcze niebawem na pewno powstanie i wtedy qrfa zobaczycie". Gdybym miał możliwości to wystawiłbym to na Silesii (niestety, byłem przedtem zajęty innymi wsprawami) a tak jest X i motywacja.
Coś tam jeszcze się kombinuje, słowem: Vulture Design tworzy kolejne demo dla początkujących ;)
A co z Wami grafikami, muzykami, koderami?
Może odrobinę psychicznego wsparcia przed party? :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#179 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

splatterpunk pisze:Vulture Design tworzy kolejne demo dla początkujących ;)
Czy demo zostalo zgloszone do konkursu?

Expected Compo Entries (confirmed)

038 - Demo (based on the number of groups planning to compete)
030 - Graphics (seperate entries)
035 - Music (seperate entries)
180 - Nothing (drinking beer)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#180 Post autor: splatterpunk »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
splatterpunk pisze:Vulture Design tworzy kolejne demo dla początkujących ;)
Czy demo zostalo zgloszone do konkursu?

Expected Compo Entries (confirmed)

038 - Demo (based on the number of groups planning to compete)
030 - Graphics (seperate entries)
035 - Music (seperate entries)
180 - Nothing (drinking beer)
Z tego co pamiętam kilka miesięcy temu podczas rejestracji zadeklarowałem demo. Ale czy ma to jakieś znaczenie?

ODPOWIEDZ