Silesia Party 3

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#381 Post autor: booker »

co_za_zenada pisze:Zawsze sie ...
Nudzisz 8)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

SILESI4!!! ;]

#382 Post autor: odyn »

Trochę spóźniony post, chciałbym podziękować Rafowi i Volcano za zajebiste 8bit party, pojawiło się naprawdę sporo ludzików jak na rok 2k9, niektórych nie widziałem 15 lat ;], jak chyba wszyscy liczę na next edition vel Silesi4! Dzięki wszystkim ktorzy głosowali na moją gfx i grafę Pardona - mojego brata, który tuż przed party dał namowić się na narysowanie hajresa.

Incydent z buddyjskimi znakami pokoju ;] można odebrać różnie, w sumie wystarczy looknąć na wikipedie ;] jeżeli chlopaki nie narysowali na carach Niemców typowych znaczkow ( kolory, układ ) to z formalnego punktu widzenia nikogo nie urazili, tylko życzyli im szczęścia - to dla nieznających symboliki krzyża.

Brawo dla Nitro za 8bit demo-show, dla Bookera'a za prowadzenie party w języku Szekspira ;]

cu on next Silesia!


btw. Druid był na party ;]

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#383 Post autor: elban »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:widzialem Sebaloza w pociagu z i do Bartoszyc

Jak tylko mnie zobaczyles to od razu wiedziales kim jestem :)
ze posluze sie cytatem:

"takich debili to ja mam kilku na podworku"

ps. co_za_zenada: byles w ZHP?
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#384 Post autor: kotrobot »

co_za_zenada pisze:Zawsze sie nasmiewalem z Waszej sceny ale to co teraz przeczytalem to najwieksza zenada z zenad. A widzialem juz chyba wszystko:
- Sebaloza w pociagu z i do Bartoszyc
Która edycja NP? I który Sebaloz to był?
Ten od mleka, Pepsi i kopiowania dyskietek, czy ten od ruskiej wódki, trawy i podrywu?
Był to czas burzliwych przemian! :wink:

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#385 Post autor: elban »

to bylo apogeum mistrza Sebastiana. Kopcil jointy, pil alkohol i w ogole. Na zywo byl rownie wkurwiajacy co na forum. Zaraz potem sie obrazil i odszedl na scene aktywnych Sebaloza.

Barman (ten prawdziwy :)) odbyl z nim kilka przemilych konwersacji w pociagu do / z Bartoszyc oraz obudzony na poranny pociag do Korsz podzielil sie swoimi przemysleniami na temat sceny, party oraz kolegi Sebastiana.
was twenty, is five, my friend...

bimber
Posty: 814
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#386 Post autor: bimber »

co_za_zenada pisze: Bimber moze potwierdzic moja tozsamosc, bo wiem czemu nie pije herbaty hehe.
dobra, zdales egzamin na barmana, zupelnie jak ten pan http://www.youtube.com/watch?v=NWLs1QsVHSM ;)
gorzej ze herbaciana trauma ktora wyparlem ze swiadomosci wrocila i znow bede budzil sie w nocy z wrzaskiem.
kilka przemilych konwersacji w pociagu do / z Bartoszyc
o pilnowaniu porzadku w kolejce do kasy dworcowej nie wspominajac :lol:

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#387 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kotrobot pisze:Która edycja NP? I który Sebaloz to był?
Ten od mleka, Pepsi i kopiowania dyskietek, czy ten od ruskiej wódki, trawy i podrywu?
Cresh, ja nadal pije pije mleko, pepsi i kopiuje d64. Ruska wodka to banal, przeciez Remoff byl niemiecki, przemycany do ruskow i potem do nas, 20 za litr, a doczekal sie dwoch demek zrobionych przez prawdziwych fanow. Przejedz sie z Arise na wakacje, po dwoch dniach zabraknie palenia, a gdyby nie moje podrywy to nie byloby w Wilkasach skad wziazc palenia. Ci to co tak reklamowali oboz kondycyjny to widzialem ile lasek poderwali na drugiej edycji, wiec ten raporcik z pierwszej edycji wydaje mi sie troche niewiarygodny. Nie nabijaj sie wiec ze mnie, bo ty juz zaliczyles wpadke, za pare tygodni bedziesz latac z butelka mleka, bebiko, pieluszki, a zamiast muzy bedziesz sluchac placzu dziecka. Moze teraz ja bede sie nabijac, ktory to ty jestes Cresh, ten nacpany pijaczek znad balatonu czy szanowany Wito z przepompowni. Zamiast jechac na party i upijac sie do upadlego, bedziesz siedziec przy herbatce i jarac sie jak murzynek powie nie pij tyle tato :)

elban pisze:ze posluze sie cytatem:
"takich debili to ja mam kilku na podworku"
Elban, jak chcesz cos pisac o mnie to pisz wprost, a nie stawiasz ogrodek z cytatow, miales okazje dogadac mi na Silesii ale zabraklo jajeczek.
elban pisze:to bylo apogeum mistrza Sebastiana. Kopcil jointy, pil alkohol i w ogole. Na zywo byl rownie wkurwiajacy co na forum. Zaraz potem sie obrazil i odszedl na scene aktywnych Sebaloza.
Co cie tak wkurwialo? Swietnie sie bawilem i smialem sie z "problemow" ktore sprawialem. A na scenie osiagnalem wszystko, scena sie rozsypala, urzadziliscie jej pogrzeb, nie chcialem w ogole wracac, przyjechaliscie po mnie, wiec wrocilem zeby powtorzyc moje osiagniecia, powstaja nowe dema, grafiki i trudno temu zaprzeczyc. Ty jak odszedles ze sceny na emeryture to nawet nikt nie zauwazyl tego, bo nie robiles nic oprocz zamieszania :)

Powrot z obozu kondycyjnego, hawajski image i blond fryzurka :)
Obrazek

SLC, Mielno 2006, Elban na North 10 urzadza pogrzeb sceny a Sebaloz bawi sie na calego z Tede :)
Obrazek
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#388 Post autor: kotrobot »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
kotrobot pisze:Która edycja NP? I który Sebaloz to był?
Ten od mleka, Pepsi i kopiowania dyskietek, czy ten od ruskiej wódki, trawy i podrywu?
Cresh, ja nadal pije pije mleko, pepsi i kopiuje d64. (...)
Na zdrowie!
Sebastian, nie bulwersuj się tak. Nie nabijam się. Miałem tylko wątpliwości jak umieścić w czasie opisywane zdarzenia. Teraz już wiem i jest ok.

Co do Twojej przenikliwej oceny mojej sytuacji życiowej, to trudno mi coś konkretnego napisać, bo co zdanie to strzał w stopę i kłamstwo.
Widzisz, takie jest życie. W pewnym wieku jedni mają żony, dzieci, i domy. Inni komputerki, trzepanko przy redtube i pokój u rodziców.
Ilu ludzi, tyle historii. C'est la vie. :wink:

Ładna fotka z Tede. Jak masz więcej zdjęć z celebrytami, to zrób galerię jak ten pan:
http://www.flickr.com/photos/znani/

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#389 Post autor: wackee »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Elban, jak chcesz cos pisac o mnie to pisz wprost, a nie stawiasz ogrodek z cytatow, miales okazje dogadac mi na Silesii ale zabraklo jajeczek.
Obrazek
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#390 Post autor: prezes »

W koncu jest: rozliczenie Sebaloza z przeszloscia. Dlugo czekalem na to wypracowanie. Luzak kontra frajerzy ze sceny. Wytyka słabości, karci, pokazuje jak bawic sie i zyc, argumenty poparte autorytetami. Nic dodac nic ujac. Sebaloz dziekuje i prosze o wiecej.

ps. Nitro wydzielisz watek? Czuje ze to nie koniec dobrej zabawy. :)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#391 Post autor: wackee »

prezes pisze:Wytyka słabości, karci, pokazuje jak bawic sie i zyc
...śmieszy, tumani, przestrasza :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#392 Post autor: elban »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
elban pisze:]ze posluze sie cytatem:
"takich debili to ja mam kilku na podworku"
Elban, jak chcesz cos pisac o mnie to pisz wprost, a nie stawiasz ogrodek z cytatow, miales okazje dogadac mi na Silesii ale zabraklo jajeczek.
Sebastian - wyrwales z kontekstu:
Barman pisze: widzialem Sebaloza w pociagu z i do Bartoszyc
Sebaloz/Lepsi.De pisze: Jak tylko mnie zobaczyles to od razu wiedziales kim jestem Smile
No dokladnie wiedzial kim jestes - i skomentowal to wlasnie takim cytatem. Bardzo mnie rozbawila ta zbitka - a Ty pewnie wyparles z pamieci te kilka chwil z Bartkiem ;)

A co do reszty - nikt nie smie sie nawet rownac z Twoimi wyczynami alkoholowymi (puszczales nam film), podrywami (widzielismy na zywo i czytalismy opowiesc o Asi) i kolegami (pokazales nam zdjecie). Jaki jestes wygadany i zabawny pokazujesz nam od lat na party bedac prawdziwa dusza towarzystwa ;)

ps. Nitro - wydziel watek pt 'rozmowy z Sebastianem'
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Izaak Berenbaum
Posty: 185
Rejestracja: 15 wrz 2008, 23:10
Grupa: Tel Aviv

#393 Post autor: Izaak Berenbaum »


DJ Gruby

#394 Post autor: DJ Gruby »


Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#395 Post autor: prezes »

Na tym forum nie ma miejsca na ksenofobie! Ban!

comankh
Posty: 1629
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#396 Post autor: comankh »

ta, wykopcie pilke na trawniki.

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 335
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#397 Post autor: pajda »

comankh pisze:ta, wykopcie pilke na trawniki.
Tylko nie na Trawniki :)
Była ciemna, burzliwa noc.

pimpol
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2009, 01:56

#398 Post autor: pimpol »


Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#399 Post autor: booker »

Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#400 Post autor: wackee »

Dla tych którzy podobnie jak ja niekoniecznie chcą instalować Picasę ;)
http://picasawebalbumsassistant.googlepages.com/home
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

ODPOWIEDZ