Silesia Party 3

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#301 Post autor: booker »

elban pisze:Booker - nie - ale pewnie jakis inny numer sie wymysli. Smarowanie bylo pierwszy raz - i pewnie ostatni.
Od pasty sie nie umiera, co najwyzej wkurwia.

Ale sfastyki to naprawde chujnia.

Plan jest taki: SSmana porwać, najebać (alkiem), znieprzytomnić i krzyża na czole wytatuować 8)
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 19:57 przez booker, łącznie zmieniany 1 raz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 407
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#302 Post autor: kordiaukis »

booker ja to mysle ze ty sie troche za bardzo przejmujesz..musisz sie napic jak przystalo na duzego chlopca..dzialanie rozluzniajace gwarantowane ..

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#303 Post autor: booker »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
elban pisze:Sebaloz: generalnie to rozumiem pretensje kogokolwiek, ale nie Twoje. W temacie zielonej nocy powinienes trzymac morde na klodke - doskonale wiesz dlaczego.
Elban, ja nie mam do nikogo pretensji. Smieje sie po prostu z tego wszystkiego. Najbardziej smieszne jest to ze smarowales wszystkich przez cala noc a rano sam obudziles sie obsmarowany, z ujajana koszulka, zniszczonym spiworem i jajkami porozbijanymi wokol twojej glowy, [...]
I nikt mu zdjęcia nie zrobil???? No nieee!
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 19:55 przez booker, łącznie zmieniany 1 raz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#304 Post autor: k. »

Kurwa zastanawiałem się czy ugotować sobie jajo w czajniku na śniadanie, ale moja nokia ma latarkę więc jak światło zgasło cichaczem myku myk.. patrze a tu mój oprawca:) Tak myśle:dać mu bata w gębę czy jajko.... myślę.... no dobra qrwa wszak jestem najebany, czas rozpiąć, ja tu daje bata a tu graba na stole obok śpiący gada ..aaaaleee kurwa co ty robisz ? Nic, chuju śpij :) No i chuj zostało jajko....
Warto rozmawiać ;)

pimpol
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2009, 01:56

#305 Post autor: pimpol »

w czasie największej oglądalności na big skrinie, bez cienia żenady, promowane były "materiały" amigowe. czy organizator nie wyczuwa pewnego dysonansu?

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#306 Post autor: booker »

kisiel pisze:Warto rozmawiać ;)
:lol: :lol:
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#307 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

booker pisze:I nikt mu zdjęcia nie zrobil???? No nieee!
Zrobilem zdjecie, ale troche niewyrazne bo ciemno bylo. Premiera za rok w Warszawie na Riverwash 2010 Kwit Kompo :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#308 Post autor: provee »

Nie bylem więc nie powinienem się odzywać. Czy będzie można przeczytać o jeszcze większej ilości atrakcji tego party ?
Czytam z zapartym tchem ? Jednak potraficie zdemotywować.
Fenek, daj spokój to jedna, jedyna akcja była. Co nie zmienia faktu, że ci, którzy na tym forum mówią, że mają to w dupie /a jest ich chyba sporo/ sami wystawiają sobie etykietki. Co innego jest zaszczać stół po pijaku, podpierdolić listwy zasilające na party, bo organizatorzy dali chujowe nagrody, a co innego namalować koledze ze sceny z Niemiec swastykę na samochodzie, w którym śpi. Jak ktoś tego nie kuma, to musi wrócić do zawodówki.
Z takim bęcwałem mi się nie chce bawić na party.

k.

#309 Post autor: k. »

dlatego wcale się nie zdziwie jak ojciec prowadzący powie na Chuj Wam Dupy Party.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#310 Post autor: splatterpunk »

pimpol pisze:w czasie największej oglądalności na big skrinie, bez cienia żenady, promowane były "materiały" amigowe. czy organizator nie wyczuwa pewnego dysonansu?
dysonans to ty masz w dupie.

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#311 Post autor: kotrobot »

Straszne emocje chłopaki.
Weekend jest, po co spinki.
Za dzień, dwa, temat się skończy i wrócimy do rzeczywistości... :]

A tak w ogóle to może Zer0-X malował fińskie oznaczenia samolotów bojowych? :wink:

Obrazek

k.

#312 Post autor: k. »

tak naprawdę to złamany krzyż nie miał takiego znaczenia przed hitlerem.

Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#313 Post autor: prezes »

Przestancie juz pierdolic o tej swastyce i sie wzajemnie nakrecac. Impreza byla naprawde w pyte, a z komentarzy mozna wywnioskowac ze to jakas katastrofa. Co sie stalo tego nie cofniemy. Zreszta nikomu nic sie nie stalo ani nie było strat materialnych (oprocz laptoka rafa). Na norcie przynajmniej lawka i krzesla byly rozjebane. Wystarczy juz tego mazania sie w gownie - spuscmy to w kiblu i tyle.

k.

#314 Post autor: k. »

prawilno gawarisz. pomniotnyj o bkusa gawna?

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#315 Post autor: booker »

Prezes, Ty no racja, no nie.

Pytanie jest raczej inne - glupie moze. Chodzi chyba o to, czy chcemy żeby się ludziska nam zwalaly, i zrobimy kurfa to jakby nie było, wyjekopomne odrodzenie polskiej kurde sceny, poprzez proper party - a do tego musimy jakby przylozyc się wszyscy - czy bardziej wolimy nachjelparty, na ktore se przyjezdzac bedziemy sami, w gronie waskim jak dupa węża, walnie się flaszke, zobaczy dema z innych party i do domu :)

Ja kawaly sam lubie i robic, i miec robione. Ale na poziomie ;) No a na to się niestety trza wysilić nieco :)

A co do "dem" amigowych czy co, to też bym wolal np. zobaczyc przeglad zajebistych intr przygotowany przez Druida niż jakies moviesy, w których nie wiem o co chodzi. Jak moviesy to o komodzie. Te 8bit dema spoko, ale wszystko powyzej tego, na pure 8bit party to zuo.
Tym razem wypełnił Nitro, za rok, moze więcej osob się z pomysłami zgłosi do Rafa.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#316 Post autor: skull »

pfff sfastyka?? ludzieee
jakbyście nawet im wpierdolili to byłoby lepiej, który to taki mądry ?
Bo pecet to zwykły banan...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#317 Post autor: Nitro »

Heh, wiecie, to bardzo ciekawe, że chyba najbardziej wśród 8bit "rozbrykana" scena(biorę obraz z raportów) słabo przyjmuje unikalny Polski produkt scenowy jakim są crazy dema, innym scenom tj. Atari i ZX Spectrum się podobały, ale nic, o gustach się nie dyskutuje tak więc ten eksperyment znika z mojej ramówki na naszych parties.

k.

#318 Post autor: k. »

pierdolisz nitro dla mnie demka z innych platformersów były zajebiste

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#319 Post autor: splatterpunk »

pimpol pisze:w czasie największej oglądalności na big skrinie, bez cienia żenady, promowane były "materiały" amigowe. czy organizator nie wyczuwa pewnego dysonansu?
booker pisze: A co do "dem" amigowych czy co, to też bym wolal np. zobaczyc przeglad zajebistych intr przygotowany przez Druida niż jakies moviesy, w których nie wiem o co chodzi. Jak moviesy to o komodzie. Te 8bit dema spoko, ale wszystko powyzej tego, na pure 8bit party to zuo.
Tym razem wypełnił Nitro, za rok, moze więcej osob się z pomysłami zgłosi do Rafa.
Mnie chodziło jeno o odwracanie kota ogonem. Zielone świątki i "materiały" amigowe to jedno a malowanie swastyk na samochodzie Niemca to drugie. Przyznaję, że ciśnienie skoczyło...
Zresztą, Provee to już wszystko ładnie podsumował.
Poza tym nie było mnie, niewiem kto z kim i dlaczego. EOT.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#320 Post autor: booker »

Nitro pisze:Heh, wiecie, to bardzo ciekawe, że chyba najbardziej wśród 8bit "rozbrykana" scena(biorę obraz z raportów) słabo przyjmuje unikalny Polski produkt scenowy jakim są crazy dema, innym scenom tj. Atari i ZX Spectrum się podobały, ale nic, o gustach się nie dyskutuje tak więc ten eksperyment znika z mojej ramówki na naszych parties.
Nitro nie obraź się, demka 8bit wporzo, były ale crazy dema...słabe.. Poza tym, te z tekstami, były o ile pamiętam tylko po polsku.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 22:47 przez booker, łącznie zmieniany 1 raz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

ODPOWIEDZ