Forever 2012 na Słowacji

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#221 Post autor: provee »

SUDi pisze: Jeszcze wspomnę że te tańcząca hosteska w pomarańczowym stroju na koniec była na chwilę "bez góry" w ramach promocji nowego alkoholu, po tym jak knajpa zamówiła 100 drinków tego alko, pani pokazała swoje walory :)
Czy pytaliście tą panią, czy aby po całym wieczorze tańczenia z butów jej nazbyt nie wali? :lol:

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#222 Post autor: splatterpunk »

brush pisze:
Jak to jest ze w raportach do ktorych linkuje Sebaloz sa zdjecia ludzi z komputerami a na twoich jakies laski tanczace na rurze?

Czy ktos moze rzucic swiatlo nieobecnym? Czy na pewno byliscie na tym samym party etc? :)
W poprzednim linku który wrzuciłem jest kilkanaście fotek z samego party.

Zacznę od tego, że w piątek trochę zaspałem na autobus do Cieszyna którym chciałem jechać, ostatecznie wyjechałem z Krakowa o 12:20 a do Trencina dojechałem o 20:30 (tak, trochę to trwało). Na dworcu w Trencinie odebrali mnie SUDi i DJ Gruby, którzy już wcześniej tego dnia odwiedzili Horną Sucę która oddalona jest około 25 minut jazdy samochodem od Trencina. Cała czwórka (Sebaloz był wtedy jeszcze w drodze samochodem z atarowcami) miała zabookowany hotel w Trencinie - tego dnia nie było już sensu jechać na party. Dodatkowo trzeba brać pod rozwagę, że SUDi nie mógł, jako kierowca, spożywać alko. Plan był od razu taki, żeby podobnie jak rok temu, zrobić sobie wieczorny wypad (albo dwa) na miasto. Trencin pod tym względem oferuje to i owo. Zabalowaliśmy trochę w piątek wieczorem i dopiero w sobotę udało mi się po raz pierwszy dotrzeć na party. Miałem tam już zostać do niedzielnego rana ale kolega Sebaloz był tak miły, że postawił mi kolejny nocleg w Trencinie. Wszyscy byli w imprezowych nastrojach, nie sposób było odmówić. W Hornej Suce zostaliśmy do zakończenia kompotów, potem jeszcze jakieś pamiątkowe zdjęcia i sruuu na Trencin. Ta druga, sobotnia noc była zupełnie inna. O ile pierwszej nocy zaskoczył nas rozimprezowany Sebaloz (to może nawet mało powiedziane) o tyle drugiej nocy poszliśmy na całość i udaliśmy się do Black & White...
Ale o tym to Sebaloz pewnie napisze. A jak coś źle napisze to nałożymy korektę ;)
Co do samego party to było z mojej perspektywy bardzo spokojnie. Tak zapamiętam to party, jako bardzo spokojne :)
Compos nie wysiedziałem całego, wyszedłem na dłuższą chwilę na zewnątrz na piwko i papierosa kiedy ogłoszono, że na ZX Spectrum będzie pokazywanych 40 grafik ;)
Na C64 zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie grafika Sebaloza (po tytule poznałem, że to jego). Właściwie do momentu kiedy zobaczyłem pracę Carriona (wtedy mogłem tylko przypuszczać, że to jego praca) myślałem, że Sebaloz to murowany zwycięzca. Zresztą, to be perfectly honest, na votce dałem obydwu tę samę liczbę punktów. Inna sprawa, że chyba pierwszy raz zdarzyło mi się, że zapomniałem oddać voty o czym uświadomiłem sobie dopiero w drodze do Trencina.
To, że nie było dema na C64 wcale mnie jakoś specjalnie (ani chyba nikogo) nie zdziwiło. Na Forever pod tym względem przoduje zwykle Spectrum albo inne Atari. Fajnie, że mieliśmy te swoje cztery intra.

Podsumowując, od kiedy skumplowałem się z SUDim, który wprowadził mnie w świat słowackich pokus, wyjazd na Forevera wiąże się z tym, że poza party robimy sobie takie właśnie wypady, żeby po całym roku pracy, stresów itd. zwyczajnie odreagować "normalne-nienormalne" życie... Polecam wszystkim.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#223 Post autor: splatterpunk »

Zapraszam do obejrzenia krótkiego video z C64 intro compo. Na big screenie "4k Competition in 1k" by DMAgic. Najciekawsza oczywiście reakcja publiki ;)

http://youtu.be/Z6_3AsuWvH8

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#224 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:Ale o tym to Sebaloz pewnie napisze. A jak coś źle napisze to nałożymy korektę ;)
Też czekam z niecierpliwością na raporcik od Mr.Potato'a :P

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#225 Post autor: kotrobot »

Compo w dzień, w nocy się śpi.

Zdrowo. :)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2342
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#226 Post autor: carrion »

dely pisze:
DJ Gruby/Oxyron pisze:Dowodem pogodzenia się dwóch zwaśnionych jeszcze do niedawna obozów, niech będzie poniższa pamiątkowa fotografia: Dziękuję za uwagę.
Co za pomówienie. Po prostu otrzymaliśmy gruby hajs za zrobienie tej fotografii ;)
ja też mam nadzieję że to zdjęcie to jakiś wypadek po pijaku (jak np na wycieczce firmowej sex z kolegami) i dla dobra nastrojów międzyscenowych nie ma czegoś takiego jak przyjaźń między naszymi scenami.
Co innego napić się na party pifka a co innego przyjaźń pomiędzy commodore a atari. :twisted:
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#227 Post autor: booker »

No to pokaz co potrafisz na atarce :)

(ale marudzenie typu nie ma pasujacych Ci edytorow, trybow, lub chujwieczego nie wchodzi w rachube :) )
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2342
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#228 Post autor: carrion »

niby dlaczego miałbym pokazywać coś na atarce?
nie bawiłem się w atari-scenowanie wtedy i nie zamierzam teraz.

wystarczająco dużo jest jeszcze do zrobienia na scenie commodore.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#229 Post autor: booker »

Trudno, nie dałeś się wkręcić :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2342
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#230 Post autor: carrion »

byłeś blisko ;)

g2f sobie kiedyś oblukałem i aż tak bardzo kosmiczny nie jest jak sobie wyobrażałem - choć przyznam że to raczej narzędzie dla kodera a nie "artysty" ;)
c+4 mnie bardziej kręci i na Arok jak coś wystawię to na pewno na c+4.

ok koniec oftopa
c64portal.pl, retronavigator.com

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#231 Post autor: splatterpunk »

WILD COMPO

1. Wolfenstrad (CPC demo) | Dirty Minds 368pts
2. She's a maniac (video) | TDM 296pts
3. CPC IN WONDERLAND (music) | electro 236pts
4. Alien message (small demo) | Shinra 198pts
5. *Arok party invitation (video) 172pts
6. drunked polish guys (video) 93pts


Trochę zabrakło...

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#232 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:WILD COMPO

1. Wolfenstrad (CPC demo) | Dirty Minds 368pts
2. She's a maniac (video) | TDM 296pts
3. CPC IN WONDERLAND (music) | electro 236pts
4. Alien message (small demo) | Shinra 198pts
5. *Arok party invitation (video) 172pts
6. drunked polish guys (video) 93pts


Trochę zabrakło...
Odwróćcie tabelę a Potato będzie na czele :)
Ludzie nie mają za grosz poczucia humoru, jeśli wolą cukierkowane opowieści dziwnej treści vide video z miejsca 2 to ja pierdolę no...na pocieszenie - nieamatorski filmik-zaproszenie na Arok Party zdobył niewiele więcej głosów a był to materiał nakręcony przez lokalną tv węgierską, a Madziarzy tylko to puścili na party, podczas gdy my twardo walczyliśmy z wysokimi krawężnikami i krzywymi chodnikami...
I czemu jest tam liczba mnoga, my byliśmy przecież trzeźwi ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#233 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Na stronie pisze, ze bedzie nastepne Forever i chyba nie mam bana.

Tak wiec nastepnym razem nie ma juz picia na umór, zabawy za darmo na dyskotekach i wizyt w pedalskich klubach typu Adonis czy Black&White, ok?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#234 Post autor: splatterpunk »

OK, OK, tylko raport napisz w końcu :)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#235 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Na stronie pisze, ze bedzie nastepne Forever i chyba nie mam bana.

Tak wiec nastepnym razem nie ma juz picia na umór
Kto z nas jako jedyny się najebał na umór?
zabawy za darmo na dyskotekach
Kto z nas jako jedyny wszędzie wchodził na pałę za darmochę i spijał wszystkim dookoła za darmochę alko?
i wizyt w pedalskich klubach typu Adonis czy Black&White, ok?
Którego z nas najbardziej ciągnęło do klubu?

No to co się nas pytasz czy OK? :) Będzie OK :)

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#236 Post autor: kotrobot »

Zbijam 5 Sebalozowi.
Nie pisz żadnego raportu.
Kto widział, ten wie.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#237 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SUDi pisze:Kto z nas jako jedyny się najebał na umór?
Nie pamietam zebym cokolwiek pil, napilem sie tylko troszke whisky w hotelu przed wyjsciem na miasto - Splatterpunk moze potwierdzic.
SUDi pisze:Kto z nas jako jedyny wszędzie wchodził na pałę za darmochę i spijał wszystkim dookoła za darmochę alko?
Po prostu zdziwilem sie ze rano obudzilem sie z pelnym portfelem takim samym jak wychodzilem wieczorem :)
SUDi pisze:Którego z nas najbardziej ciągnęło do klubu?
Jak was nie interesowalo to po co szliscie ze mna na sex-party? Sorry, ale do takich klubow nie chodza grzeczni chlopcy :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#238 Post autor: splatterpunk »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
SUDi pisze:Kto z nas jako jedyny się najebał na umór?
Nie pamietam zebym cokolwiek pil, napilem sie tylko troszke whisky w hotelu przed wyjsciem na miasto - Splatterpunk moze potwierdzic.
SUDi pisze:Kto z nas jako jedyny wszędzie wchodził na pałę za darmochę i spijał wszystkim dookoła za darmochę alko?
Po prostu zdziwilem sie ze rano obudzilem sie z pelnym portfelem takim samym jak wychodzilem wieczorem :)
SUDi pisze:Którego z nas najbardziej ciągnęło do klubu?
Jak was nie interesowalo to po co szliscie ze mna na sex-party? Sorry, ale do takich klubow nie chodza grzeczni chlopcy :)
Łyknąłeś ostro tego whiskacza. Zbyt ostro. Bana nie ma, Kisiela niestety nie przebiłeś, za to panie z Potato Clubu zapamiętają Cię na jakiś czas...

W sumie z tego Forevera to żałuję tylko, że nie skończyłem swojego intra.
Jeśli chodzi o Black&White to nie ma czego żałować. Raz się żyje, nie? ;)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#239 Post autor: SUDi »

Dokładnie. Okład z młodych piersi jeszcze nikomu nie zaszkodził ;)

A Seba jedzie na następnego Forever'a na pewniaka. Bez niego to by nie było to. Jakby ktoś na party robił jakieś problemy w stosunku do niego to my go już przywrócimy do właściwego pionu :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#240 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

splatterpunk pisze:Jeśli chodzi o Black&White to nie ma czego żałować. Raz się żyje, nie? ;)
A moze zapomnimy o tym co sie dzialo w Black&White? Widzialem co robiles z Michelle, bo stalem przy barze a kotara byla uchylona..
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ