Forever Party 2009r

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#61 Post autor: booker »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:mozna zabrac ze soba kanapki, termos z gorącym kakao, jedzenie kupic jeszcze w Polsce, przede wszystkim paprykarz, konserwy z mielonką, zupki chinskie, kielbasa, mozna wziazc grilla i zrobic piknik przed party place.

da sie pozbierac puste nikomu niepotrzebne butelki i zdać w sklepie.
To ja proponuję po prostu sklep spożywczy dziabnąć na przyczepkę. Po co się męczyć. :)

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#62 Post autor: elban »

przyczepe kampingowa z zapiekankami. ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#63 Post autor: Cobra »

Kto bedzie na Forever to pozdrówcie ode mnie Creamd i Wotnau'a.
Ciekawe czy tym razem również będzie miał swoje oldskulowe spodnie:) Bez nich to nie ten sam człowiek:)
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 90
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

#64 Post autor: KILLER »

Witam ponownie.

Mając na uwadze, że wyjazd na Forever już za niecały tydzień, informuje, że na dzień dzisiejszy posiadam wciąż dwa miejsca w samochodzie. Chętnych na wspólną podróż ze śląska (katowice i okolice - podjedziemy ..:) zapraszam.

Proszę o kontakt telefoniczy lub mailowy .
Who You Are

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#65 Post autor: Nitro »

Killer: Miras - grafik z mojej grupy chciałby się zabrać, ale nie wie jeszcze, czy będzie mógł - studia więc nie pisał.

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 90
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

#66 Post autor: KILLER »

Nitro pisze:Killer: Miras - grafik z mojej grupy chciałby się zabrać, ale nie wie jeszcze, czy będzie mógł - studia więc nie pisał.
Dowiedz sie prosze, lub podaj mu moje namiary ...
Who You Are

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#67 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Raf, a wy o ktorej wyjezdzacie w piatek?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#68 Post autor: Nitro »

Dowiedz sie prosze, lub podaj mu moje namiary ...
Ma twoje namiary, tylko po prostu nadal nie jest pewien, czy będzie mógł pojechać więc nie pisze.

Awatar użytkownika
KILLER
Posty: 90
Rejestracja: 22 sty 2009, 13:47
Grupa: Skylight Designs
Kontakt:

#69 Post autor: KILLER »

Nitro pisze:
Dowiedz sie prosze, lub podaj mu moje namiary ...
Ma twoje namiary, tylko po prostu nadal nie jest pewien, czy będzie mógł pojechać więc nie pisze.
Ok. W takim razie czekam (będzie fajnie jak do wtorku da znac )
Who You Are

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#70 Post autor: SUDi »

dla jadących w piątek na Forever a lubiących dobrą muzę jest świetna okazja posłuchać 2 zajebistych kapel słowackich w Klubie "Piano" (budynek obok partyplace w Trenčinie).

Grają m.in. Swan Bride i BillyBarman ;
http://www.myspace.com/billybarman
http://www.myspace.com/theswanbride
naprawde świetne kapele grające alternetywny pop-rock. Słucham ich od dłuższego czasu, polecam. Wstęp 5 eurosów. Początek 19.00.

DJ Gruby

#71 Post autor: DJ Gruby »

SUDi pisze:Słucham ich od dłuższego czasu, polecam. Wstęp 5 eurosów. Początek 19.00.
Pewnie, że pójdziemy! :]

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#72 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

http://www.pianoclub.sk/new/index.php

ten klub wyglada jak stołówka :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#73 Post autor: SUDi »

spoko ziom, fotki na webie napewno są na potrzeby komercyjne, pewnie w czasie takich imprez zamienia się na niezgorszą knajpke.
Zresztą rok temu stojąc z Cactusem przed party-barakiem mieliśmy okazję widzieć słowacką młodzież w akcji właśnie przed tym klubem. Wesoło było, nie powiem...

k.

#74 Post autor: k. »

czy znacie jakiegoś taniego stomatologa?

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#75 Post autor: Raf »

ja jeszcze mam szybkie pytanie odnosnie winiet - czy na przejazd w czechach koniecznie trzeba winiete (niby winity sa na autostrady i drogi szybkiego ruchu ale podejrzewam ze to tak skonstruowane ze zaplacic by trzeba bylo, ale pytam dla pewnosci) i ile to kosztuje i ile koszstuje winieta po slowacji? na stronie pzmot jedyne winiety ktore podchodizly pod ten przejazd (czyli 7dni) kosztowaly 45 zl za cz i 35 za sk - to faktycznie sa koszty tego rzedu?

@Sebaloz - o ile w ostatecznosci pojade samochodem bo Moog zrezygnowal a Odyn mi marudzi, to zamierzam wyjechac miedzy 9 a 10 ...
no chyba ze ktos mi chce jeszcze do fury wskoczyc to sie jakos dogadac mozemy - nie chce zbankrutowac po forever z powodu wachy i winiet.

jesli pojade, to istnieje wariant ze z cieszyna bede mogl zabrac 2 osoby bo wstepnie do cieszyna wioze dwu kumpli, ale musialbym to wiedziec na 100% juz jutro (sroda) bo najwyrazniej w innym bede musial zrezygnowac z samochodu.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#76 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Kisiel, trzeba bawic sie tak jakby kazda impreza byla twoja ostatnia :)

Sudi to hardkorowy balangowicz, Skoczów, Cieszyn, Katowice, bylem z nim na wielu koncertach i nigdy nic nas nie powstrzymalo przed dobra zabawa, nocne rajdy po gorskich drogach, zawsze calo wracalismy do domu :)

Raf, ja jade samochodem Killera i jeszcze Warlock bedzie, ale jeszcze jedno miejsce bylo wolne, chyba ze sie znalazl czwarty pasazer.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#77 Post autor: leming »

jeszcze booker i ja wyjezdzamy z Katowic o 17tej. chyba ze booker cos wie inaczej...
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#78 Post autor: Raf »

po telefonie wykonanym do Cactusa i szybkim biznesplanie doszlismy do wniosku ze nawet jakbysmy mieli jechac sami we 2 autem to i tak przyjedziemy. to jest juz postanownione. Jeszcze pozostaje czesanie Odyna ;)

BTW niewykluczone tez ze spontanicznie Surgeon pojedzie

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#79 Post autor: SUDi »

Raf pisze:ja jeszcze mam szybkie pytanie odnosnie winiet - czy na przejazd w czechach koniecznie trzeba winiete (niby winity sa na autostrady i drogi szybkiego ruchu ale podejrzewam ze to tak skonstruowane ze zaplacic by trzeba bylo, ale pytam dla pewnosci)
Na odcinku z Cz.Cieszyna (od granicy z Polską, na przejściu w Boguszowicach czy jadąc przez centrum miasta) do granicy CZ-SK za Jabłonkowem nie trzeba mieć żadnej winietki. Tylko nie zapuść się na południe Czech, w stronę Frydka-Mistka, bo tam po jakichś 20km od Cz.C. zaczyna płatna autostrada, postawiona w ubiegłym roku.
i ile koszstuje winieta po slowacji? na stronie pzmot jedyne winiety ktore podchodizly pod ten przejazd (czyli 7dni) kosztowaly 45 zl za cz i 35 za sk - to faktycznie sa koszty tego rzedu?
Na Słowacji płatna autostrada w stronę Trenčina (Bratysławy) zaczyna się
dopiero jakiś 1 km za Żyliną. Winietke kupisz na każdej stacji benzynowej - są 1-tygodniowe (na 7 dni) - kosztuje 4,90 eur s VAT. http://www.benzin.sk/index.php?selected ... le_id=1707
(wymowa "tiżdniowa dialniczna znamka pre osobne auto (do tri a pol toni)").jak powiesz dialniczna nalepka to też zrozumią :) Wzdłuż autostrady leci stara droga, bezpłatna, ale biegnie przez prawie każde miasto więc czas jazdy się wydłuża i gorsza droga jest.

Aha, od 1.lutego zmienił się tu kodeks jazdy - obowiązuje 50-tka w terenie zabud. (doteraz mieli 60), całoroczne świecenie, zimowe gumy tylko na ośnieżonych dorgach. Ale zmienił się taryfikator mandatów i ostatnio jest ich sporo na drogach więc jedźcie bez szaleństw :)
Wspomnę też o tym, że mają inne dość restrykcyjne przepisy - specjalna autoapteczka, kamizelki tylko różowe (zielona/zółta jest wyłącznie dla gliniarzy i służb), zapasowe żarówki i bezpieczniki. Normalnie tego nie sprawdzają, ale jeśli np. powiedzmy że przekroczyłeś prędkośc o pare km (za co teoretycznie jest pouczenie) to hujki szukają wtedy dalszych haków żeby już wlepić "pokute" (czyli mandat po ichniemu :). Najniższy mandat to 60 eur, jeśli nie ma się kasy przy sobie, to biorą prawko (rónież zagraniczne), wystawią potwierdzenie i do 14 dni trzeba zapłacić, wtedy zwrócą prawko.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1393
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#80 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Sudi to hardkorowy balangowicz, Skoczów, Cieszyn, Katowice, bylem z nim na wielu koncertach i nigdy nic nas nie powstrzymalo przed dobra zabawa, nocne rajdy po gorskich drogach, zawsze calo wracalismy do domu :)
Kur@a, pamiętam te czasy hehe na urwanym filmie jechać do domu autem...
Seba, ale bez Ciebie to by nie było to.

ODPOWIEDZ