Lipiec 2020 na C64portal.pl

Dyskusje n/t artykułów, newsów i innych treści na portalu
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Lipiec 2020 na C64portal.pl

#1 Post autor: carrion »

Hej
Nie wiem jak często zaglądacie na c64portal.pl, ale mamy mały rekord więc się chwalimy.
W lipcu puściliśmy 10 artykułów/materiałów... a lipiec się jeszcze nie skończył. ;)

https://c64portal.pl/2020/07/

Mamy kolejnego kumpla reboka, który napisał fajny tekst o kartridżach z muzyką (dzisiaj). Rebok pojawia się także tutaj na forum. Dzięki rebok za materiał!
Zaczęły pojawiać się newsy, ale i filmików w lipcu było łącznie 4. I tak się zastanawiam co was bardziej interesuje na portalu? artykuły jak ten od reboka? a może filmiki?
Napiszcie bo fajnie było by wiedzieć co wam się bardziej podoba.

Jak zwykle materiału na następne rzeczy mamy sporo i ciągle przybywa :) np w zanadrzu mamy:
- nowy osprzęt do c64
- pierwszy materiał (hardware+software) o Vic-20 możliwe że 2 filmiki + 2 artykuły
- znowu o grafice na C+4
- pierwsze wypociny o grafice na c128
- a jak kilku kumpli dopisze to co zaczęli to będzie jeszcze coś m.in z działu muzyka ;)

No dzieje się po prostu!
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Lipiec 2020 na C64portal.pl

#2 Post autor: kenji »

Tak jak byłem sceptycznie nastawiony do wszystkich tych filmiko-poradników, tak COVID i YT zmienił moje przekonanie. Osobiście podoba mi się formuła portalu jaką wprowadziliście. Ilość filmów i artykułów jest na odpowiednim poziomie. Ja akurat wolę czytać, ale chodzi o to że zajmuje mi to mniej czasu i mogę to zrobić gdzieś przy okazji. Z filmami to już różnie bywa.
Tematyka ok. Fajnie by było zachęcić kogoś nowego do C64, lub chociaż do powrotu. Może byście zrobili jakiś cykl filmów z opisem/testem/tutorialem najnowszych toolsów? Tak jak program do duszków, który zaprezentowałeś przy okazji pisania gry. Zacząłem go też używać.
Generalnie dobra robota pany!
. : dream : .
Boom!

ODPOWIEDZ