Spersonalizowane pokrowce dla Commodore 64 oraz jego peryferii

Tutaj możemy porozmawiać o sprzęcie i modyfikacjach C64.
Wiadomość
Autor
nowy80
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 11:09

Spersonalizowane pokrowce dla Commodore 64 oraz jego peryferii

#1 Post autor: nowy80 »

Witam
Przygotowałem projekt pokrowców dla C64 (starsza wersja obudowy) oraz jego peryferii. Pokrowce wykonane są z miękkiej ekologicznej skóry w kolorze ciemnobrązowym. Przeszycia oraz spersonalizowany haft wykonałem w kolorze beżowym. Wszystko kolorystycznie pasuje do starszej wersji C64. Dodatkowo mogę spersonalizować haft nickiem właściciela (nadruk pod logo oraz oznaczeniem sprzętu).
Parametry pokrowców:
- pokrowce w 100% szyte i haftowane są w Polsce
- kolorystycznie i stylistycznie nawiązuje do pokrowców z lat 80
- pokrowiec zabezpiecza komputer przed kurzem, zabrudzeniem, cieczą a nawet uszkodzeniami mechanicznymi typu otarcia itp.
- łatwo się go czyści i zabezpiecza preparatami do skóry
- pokrowiec zabezpiecza gniazda podłączeniowe komputera, jednocześnie jest na tyle luźny, że można go stosować przy podłączonych gniazdach (zasilanie, FDD itp.)
- personalizacja haftu jest na życzenie.
Pokrowce są dostępne na eBay, mają pozytywne komentarze. Do tej pory były oferowane głównie do USA czy Australii. Nie mogę dodać linków do aukcji w tym temacie, dostaje informacje że może to być spam. Mój nick na eBay dokładnie taki sam jak na tym forum. Mam przygotowane modele pokrowców tylko do sprzętów, które mam we własnej kolekcji. Jeśli byłyby pytania, chętnie na nie odpowiem.
Załączniki
C64-all.jpg
C64-all.jpg (149.42 KiB) Przejrzano 1524 razy

nowy80
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 11:09

Re: Spersonalizowane pokrowce dla Commodore 64 oraz jego peryferii

#2 Post autor: nowy80 »

Przygotowałem krótki materiał wideo dotyczący projektowania pokrowców, haftowania oraz jak się prezentuje finalny produkt. Premiera filmu odbędzie się za około godzinę. Zapraszam Serdecznie
Polska wersja językowa:
https://www.youtube.com/watch?v=ILK6RsimUXs
Angielska wersja językowa:
https://www.youtube.com/watch?v=MdyHJl6yqQ4

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Spersonalizowane pokrowce dla Commodore 64 oraz jego peryferii

#3 Post autor: comankh »

jest szansa na inny materiał w przyszłości, np filc?
fefwef.jpg
fefwef.jpg (29.44 KiB) Przejrzano 1446 razy

nowy80
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 11:09

Re: Spersonalizowane pokrowce dla Commodore 64 oraz jego peryferii

#4 Post autor: nowy80 »

Filc dobrze zabezpieczałby komputer, jednak wizualnie jest mało atrakcyjny. Nie próbowałem szyć filcu, tym bardziej na nim haftować. Raczej nie będę używał takiego materiału w celu przygotowania pokrowców. Dzisiaj opublikowałem filmy i informacje na FB w kanałach poświęconych m.in. Commodore. Mam sporo informacji zwrotnych oraz realizacji zleceń, głównie z Niemiec oraz US. Raczej nie będę już nic zmieniał w pokrowcach dla tej serii komputerów. To tylko ciekawostka, ale film w wersji angielskiej po jednym dniu ma kilkukrotnie większą oglądalność niż w wersji polskiej. Sporo mam zapytań o pokrowce do nowszej wersji Commodore, myślę że przygotuje je w najbliższych tygodniach. Będą dostępne w czarnym kolorze ekoskóry z ciemnoczerwonymi przeszyciami. Wkleję w tym temacie zdjęcia, jak pokrowce będą gotowe. Jeśli byłyby inne pytania, chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Spersonalizowane pokrowce dla Commodore 64 oraz jego peryferii

#5 Post autor: comankh »

nowy80 pisze:
01 maja 2021, 20:20
jednak wizualnie jest mało atrakcyjny.
filc > fotele z ikarusa, just sayin :V :lol:
masz inne kolory w ofercie?

nowy80
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 11:09

Re: Spersonalizowane pokrowce dla Commodore 64 oraz jego peryferii

#6 Post autor: nowy80 »

Mam dedykowane kolory dla danych komputerów. Dla nowszej wersji C64 będę przygotowywał pokrowce z czarnej skóry z czerwonymi przeszyciami i haftowaniem. Będą w kolorystyce tych, które mam dla Amigi. Poglądowe zdjęcie poniżej.
Obrazek

ODPOWIEDZ