Ogryzek w nowym wdzianku

Tutaj możemy porozmawiać o sprzęcie i modyfikacjach C64.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Ogryzek w nowym wdzianku

#1 Post autor: Steffan »

No muszę się pochwalić nowym odzieniem dla ogryzka made by Osfald. Buda podwyższana, aby się czip na podstawce mógł swobodnie rozgościć w środku. Wszystko super spasowane i ten kolorowy druk! Fantastysz!
obudowa.png
obudowa.png (1.06 MiB) Przejrzano 1506 razy
Ogryz śmiga w nowej budzie lepiej niż rakiety Musk-a.
rakieta.png
rakieta.png (375.85 KiB) Przejrzano 1506 razy
Dzięki Wegi za bude!
No i oczywiście również dziękuje Osfaldowi, bo to jego dzieło.

pozdro
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Ogryzek w nowym wdzianku

#2 Post autor: wegi »

To może przyznaj się że przygotowałeś 19 godzinny review ogryzka na kanał włącznie z deassemblacją kodu całego carta ... ... ...
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Ogryzek w nowym wdzianku

#3 Post autor: Steffan »

wegi pisze:
12 lut 2021, 21:33
To może przyznaj się że przygotowałeś 19 godzinny review ogryzka na kanał włącznie z deassemblacją kodu całego carta ... ... ...
No z tymi 19 godzinami to trochę przegiąłeś, ale faktycznie jestem w trakcie obróbki materiału. Myślę, że w niedzielę film będzie gotowy. Mam nadzieję, że stanie się wideo manualem dla Ogryzeka. Stay tuned!

Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Awatar użytkownika
Osfald
Posty: 107
Rejestracja: 12 gru 2020, 22:58

Re: Ogryzek w nowym wdzianku

#4 Post autor: Osfald »

Cieszę się, że obudowa zbiera dobre opinie :) Nie sądziłem początkowo, że będzie aż takie zainteresowanie. Nie wrzucam niczego na forum czy na thingiverse z prac zleconych bez zgody zleceniodawcy ale jeśli sami o tym opowiadacie to tym bardziej rośnie moje poczucie dumy :mrgreen: Dziękuję i polecam się na przyszłość!

PS
Wegi jest moim drugim najlepszym klientem na obudowy do cartów, zaraz po stanach zjednoczonych :twisted: Jeszcze raz dzięki za współpracę.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Ogryzek w nowym wdzianku

#5 Post autor: wegi »

Steffan pisze:
12 lut 2021, 21:57
Myślę, że w niedzielę film będzie gotowy. Mam nadzieję, że stanie się wideo manualem dla Ogryzeka. Stay tuned!

Steffan
Dobra jest już niedziela i się wystejowałem i stuningowałem - nie oszukuj dawaj filma :D

ps całkowicie przygotowany widz... poniżej...
Załączniki
zele.jpg
zele.jpg (1.62 MiB) Przejrzano 1424 razy
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

ODPOWIEDZ