kung fu flash zapowiedź

W tym miejscu możemy do woli sprzedawać, kupować, oddawać przedmioty związane z Commodore oraz inne rzeczy kwalifikujące się do kategorii retro.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

kung fu flash zapowiedź

#1 Post autor: wegi »

Pytania - PM

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

Awatar użytkownika
mooha
Posty: 51
Rejestracja: 25 sie 2019, 21:02
Kontakt:

Re: kung fu flash zapowiedź

#2 Post autor: mooha »

Przepiękne są te pcb. W pełni profesjonalna robota, powinieneś tutoriale na Yt nagrywać 😁
Znając ludzi zaraz byś miał masę subskrypcji.
Pomysł nad tym.
Daleko jeszcze .... ????

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: kung fu flash zapowiedź

#3 Post autor: wegi »

Starałem się jak umim, a że niewiele umim to nie moja wina :)

Generalnie nie podobała mi się jego obudowa i przyciski od góry, dlatego tyrpałem wszystko od nowa żeby spasować to do KM20.

Filmik jak 20h dukałem ten routing mógłby być zabawny...
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

ODPOWIEDZ