Lost Party 2020

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Lost Party 2020

#1 Post autor: Vasco »

Obrazek

Mamy już oficjalnie potwierdzoną miejscówkę, więc czas rozpocząć nowy wątek.

W tym tygodniu powinien rozpocząć się wydruk bannerów, więc jeżeli ktoś chciałby zostać sponsorem przyszłorocznej imprezy i znaleźć się na bannerze, to jest to ostatni moment, aby się zgłosić. Zostało dosłownie jedno miejsce.

Sprzedaż pierwszej, najtańszej transzy biletów rozpocznie się w Black Friday a zakończy w Cyber Monday ;)

Nadal będzie obowiązywać zasada "jedna rodzina = jeden bilet", więc dzwońcie do szefa i wypisujcie urlopy!

Mam nadzieję, że impreza będzie równie udana jak tegoroczna, a jeśli uda się zrealizować część pomysłów, to może nawet lepsza.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Lost Party 2020

#2 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Urlop zaklepany :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Lost Party 2020

#3 Post autor: tsl »

biorę... ^
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#4 Post autor: Vasco »

Czy zauważacie potrzebę zmian regulaminów konkursów wzgl. zeszłego roku? Mile widziane konkretne uwagi i postulaty. Najlepiej z argumentacją. Dla przypomnienia: https://www.lostparty.pl/2019/compo

Jak postrzegacie pomysł połączenia konkursów dla wszystkich platform? Oczywiście przed pracą byłaby wyświetlona dokładna wymagana platforma, konfiguracja itp., więc każdy mógłby uwzględnić poziom trudności uzyskania danego efektu.

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#5 Post autor: Vasco »

Dotarły bannery, jeden już wywieszony:

Obrazek

Przypominam, że od jutra do poniedziałku (Black Friday - Cyber Monday) będzie można kupić najtańsze bilety na zlot!

Jeżeli ktoś chce kupić później, bo np. chce bardziej dołożyć się do imprezy (w zeszłym roku były takie głosy), to to nie jest dobra strategia. Za przedpłaty mogę załatwić więcej atrakcji, z płatnością na miejscu w zasadzie nie bardzo mam co zrobić poza opłaceniem sali na kolejny rok.

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#6 Post autor: Vasco »

Sprzedaż rozpoczęta. Taniej nie będzie! https://www.lostparty.pl/2020/tickets

Awatar użytkownika
rime.
Posty: 156
Rejestracja: 24 sty 2019, 02:52
Grupa: Fancy Rats

Re: Lost Party 2020

#7 Post autor: rime. »

Większość uczestników ostatniej edycji reprezentowała scenę Atari więc połączenie platform dla którejkolwiek z kategorii w obecnym formacie nie zakończy się niczym dobrym. Wiedząc, ile osób z innych platform pojawiło się w tym roku oraz ile było prac - możesz zmniejszyć ilość kategorii, żeby zwiększyć szansę, że prace w ogóle zostaną wyświetlone. Jeżeli chcesz zrobić łączoną kategorię dla każdej platformy to powinna ona mieć ograniczenia techniczne jak dla większego intra czy dema, oraz z góry narzucony temat pracy, dzięki czemu oceniana jest kreatywność a nie umiejętność wyciskania efektów ze sprzętu.

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#8 Post autor: Vasco »

Myślę, że Atarowców było najwięcej głównie dlatego, że znali mnie i bywali na organizowanych przeze mnie zlotach. Dla innych scen party było jedną wielką niewiadomą (pewnie podobnie jak MD dla mnie). Opinie były pozytywne, więc myślę, że te proporcje będą się coraz bardziej zacierać.

Ja oczywiście bym chciał, ale z tego co widzę, to raczej pozostanę przy chęciach, ponieważ na razie większość wypowiedzi (patrzę także na inne fora) jest przeciw. I to głównie wśród Atarowców. Za rok pewnie zapytam ponownie. Zobaczymy co ludzie na to.

Raczej nie chciałbym narzucać tematyki, bo scenowanie właśnie chyba polega na wyciskania ile się da ze sprzętu, zwłaszcza przy demach.

Oczywiście bardzo Ci dziękuję za wyrażenie opinii. Staram się wsłuchiwać we wszystkie głosy :)

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#9 Post autor: Vasco »

Poza biletami (dziś kończy się sprzedaż w najniższej cenie!) nie zapomnijcie o nowej edycji kubków zlotowych: https://www.lostparty.pl/2020/gadgets

Będą dostępne w 2 wersjach: z tegorocznym logo zlotowym (zauważyliście, że jest inne niż rok temu?) oraz z logo w wersji z Atari XL/XE.

Obrazek
Obrazek

Odbiór kubków będzie możliwy na Silly Venture, Foreverze i prawdopodobnie innych zlotach.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#10 Post autor: carrion »

Vasco pisze: oraz z logo w wersji z Atari XL/XE.
czy ja wiem... mi te kolory wyglądają jak z Commodore Plus/4 :D

a w temacie. Jeszce nie wiem jak wypadają mi w 2020 rodzinne wakacje, ale ... planuję być.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Lost Party 2020

#11 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

dobrze miec plany :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#12 Post autor: Vasco »

carrion: świetnie, będę reklamował także jako Plus/4 ;) Żart. Wiadomo, że wydruk zawsze jest nieco inny, światło podczas fotografowania też robi swoje :(

Jeśli nie jesteś pewien przyjazdu, to polecam bilet wspierający. Gdy przyjedziesz, to będziesz miał "zamrożoną" cenę z listopada. Jeśli nie, to będziesz mógł głosować online.

Termin jest podawany z wyprzedzeniem właśnie dlatego, aby można było sobie wszystko ustawić pod tę datę. Wakacje też ;) Chcesz terminy kolejnych lat? ;)

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#13 Post autor: Vasco »

Invitka zaprezentowana na Silly Venture 2019 :)

https://www.youtube.com/watch?v=kWf31Ok7eKo

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#14 Post autor: Vasco »

Udało się zgromadzić już 49 uczestników przyszłorocznego zlotu. Pamiętajcie, że bilety w tej cenie możecie kupić tylko do 30 grudnia. Nie ma na co czekać! Kto będzie 50-tym?

https://www.lostparty.pl/2020/visitors

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#15 Post autor: Vasco »

Invitka, która zajęła 2 miejsce w Wild/Animation Compo na MAGFest 2020.

https://www.youtube.com/watch?v=xcLb1RY1oBQ

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#16 Post autor: jammer »

Bardzo ładne.

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Lost Party 2020

#17 Post autor: SuperNoise »

Jadę!
Ktoś planuje wyjazd na Losta?

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Lost Party 2020

#18 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

SuperNoise pisze:Jadę!
Ktoś planuje wyjazd na Losta?
wezmiesz mnie po drodze
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Lost Party 2020

#19 Post autor: SuperNoise »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
SuperNoise pisze:Jadę!
Ktoś planuje wyjazd na Losta?
wezmiesz mnie po drodze
Bardziej taktownie byłoby się najpierw zapytać.
Nie wiem jeszcze czy nie pojadę w tym czasie na urlop z rodziną, właśnie w rejony party, reszta informacji na priv.

Pozdrawiam.

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#20 Post autor: Vasco »

Obrazek

Na pół roku przed party przedstawiamy obowiązujący regulamin konkursów. Zmiany w porównaniu z poprzednim rokiem są kosmetyczne.

ODPOWIEDZ