Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#341 Post autor: bimber »

było świetnie pod każdym względem. dzięki!

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#342 Post autor: yugorin »

Wielki szacunek dla Was, że byliście, za to jaką atmosferę wprowadziliście. Za wszystkie dobre słowa, za dobrą energię którą przywieżliście na party. Za wspólną zabawę, za wręcz wersal.. Bez względu na ilość alkoholu wlanego w siebie, byliście na najwyższym poziomie. Z moich obserwacji (a wiecie, że ja nie piję wcale) wyglądało to tak.

(delikatny ukłon obu stron)
- Milordzie jebany, proszę, kurwa napij się ze mną. Oto zacny trunek.
- Ależ oczywiście, Pojebie, z najwyższą przyjemnością wychylę z Twoją mordą ten oto kieliszek. :)))))))

Nawet to, co nie umknęło czyjejść uwadze.. wychodząc z toalety ktoś zagadnął Carriona... Ty patrz.. nawet kible nie są zarzygane...

Miejscówka była zacna. To stwierdziłem, poodbnie jak Wy - zarąbiste miejsce. Niby w centrum, blisko do wódopoju, a mimo wszystko na łonie natury :D Co najlepiej chyba wspomina @tsl - siesta pod drzewami i jego przyjaciel niosący porcję świeżego prosiaczka z kapustą i kaszką... tak tak tsl... "yurogin" pamięta takie sytuacje... tak to "yuroginy" mają :P

Ilość produkcji mnie zaskoczyła, cieszę się z każdego z osobna kóry przyjechał. Bardzo liczyłem na kordiego, "ryśku.. strasznie Cię polubiłem chlopie" :) ale wiem, że życie weryfikuje plany. Wracaj do zdrowia!

Cieszę się także z produkcji remote. Było ich kilka. Fanie, że było słychać od MD.

Dziękuję Wam za te wpisy, są bardzo budujące. Dają mi pewność, że zrobiłem wszystko co mogłem, żebyście się czuli dobrze.

Osobno, co prawda robiłem to już na party, chcę podziękować każdemu kto przyczynił się do tego sukcesu.

@supernoise, @borys, @slajerek - bez Was ni chu chu bym nie dał rady. Mógłbym puścić film i przynieść piwo. Ot co.

@samar w całości - pomoc przy grafikach, pomoc merytoryczna, sprzątanie po party.

@BroneCk - czyli mój młodszy brat. Znamy się już jakiś czas :) on dokładnie wiedział kiedy musi przejąć na chwilę dyrygenturę, bo ja odjeżdżałem w stresie.

Wszystkim którzy wrzucili nagrody w ostatnim momencie. @Retronics, @heniek32cr (dowaliłeś z tym C64... masakra, myślałem, że mnie wkręcasz), @blackwine, @inni których nie pamiętam na ten moment. Mój mózg został w domu chwilowo, a ja mam teraz galaretkę owocową w głowie.

@Quartet - no Ci odwalili taki numer, że nie mogłem mówić.

To tyle na ten moment, na gorąco. Na pewno z czasem będą się przypominać kolejne rzeczy.

Ale WIELKI szacunek dla każdego z Was. Bez Was tego party by nie było.

Nie mogę jednak się powstrzymać od takiej refleksji. Z początkowych moich wpisów w tym wątku, jasno wynikało, że to się musi udać. Bo wszystko dzieje się w naszych głowach. Sprawa drugorzędna to materializacja tych wizji. Jak widzicie Wasze (i także moje) wizje sprawdziły się w sposób niesamowity.

A teraz dowalę, ale bez mowy nienawiści :P

A NIE MÓWIŁEM KURWA...

:)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

BroneCk
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:47
Grupa: BooM!^Samar
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#343 Post autor: BroneCk »

@yugorin Można by rzec, że całe moje życie się znamy ;)

Ja również ze swojej strony chciałbym podziękować za pozytywny klimat i pozostawiony porządek,
za zrozumienie delikatnie ukrytego niewerbalnego upomnienia ;)
i cały wkład każdego z was w to, żeby to wyglądało tak jak powinno.
Wszyscy jesteśmy hipokrytami, ale niektórzy przesadzili :twisted:

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#344 Post autor: isildur »

Ok to już final results, sorry wcześniej wrzuciłęm ile miałem:
MSX:
01. psych858o - Pierce the gravity
02. Jammer - 80squares
03. MCH - A piece of my holly cheese
04. psych858o - Looper
05. Shogoon - To the moon
06. AceMan - Shine me to the moon
07. Randall - Jebane Dziadostwo
08. SuperNoise - Firewall
09. Tracker - Music is playing behind garage door
10. Barik - Portugieser

GFX:
01. Carrion - Ten years
02. GED - Wiking Z kuflem
03. Plum - Kamikaze
04. Yok - Compofiller
05. Bimber - syzyf
06. Fabs - Dragonattack
07. Blackwine - Discman on the road to decrunch 2049
08. Data - Saint Lucy
09. Comankh - Escape
10. Bugjam - Rtfatba
11. Axoi - Smuggler

INTRO:
01. Desire - Intro for moonshine
02. Fairlight - Behind
03. Arise - Lets get brutal

DEMO:
01. Samar - NGC 1277
02. Cruel Solider - Kongo 2
03. Agenda - Tristesse Lostro
04. Faith - Revolver

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#345 Post autor: V-12 »

Dziękuję Yugorinowi i Samarowi za zacne party, świetna miejscówka, fajny klimat, pogoda dopisała. Jak zwykle miło było Was znowu zobaczyć, poznać nowe twarze, pogadać ze starymi znajomymi i zaprezentować Ultimejta64. :) I cytując ponownie klasyka: "KO-MO-DOR SIXTY-FOUR!" :)
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#346 Post autor: SUDi »

Party było MEGA! Miejscówka, organizacja, urozmajcenia (np. przyjazd starych aut), przebieg imprezy, ludzie, WSZYSTKO!
Pokłony dla organizatorów! Dzięki wszystkim przybyłym, klimat zajebioza, fajnie było was znów widzieć :)

heniek29cr
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2016, 22:40

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#347 Post autor: heniek29cr »

yugorin pisze:
Wszystkim którzy wrzucili nagrody w ostatnim momencie. @Retronics, @heniek32cr (dowaliłeś z tym C64... masakra, myślałem, że mnie wkręcasz), @blackwine, @inni których nie pamiętam na ten moment. Mój mózg został w domu chwilowo, a ja mam teraz galaretkę owocową w głowie.
:)
wprawdzie jestem heniek29cr:-) ale heniek32cr też jest fajne:-) chociaż teraz to już bardziej by pasowało heniek41cr he he:-)
Komodorek wpadł mi na OLX w Opolu kilka dni przed party (widocznie tak to miało być:-) ) i po delikatnym czyszczeniu oraz sprawdzeniu powędrował na witrynkę (box w ładnym stanie i numery seryjne też zgodne-:) ) A, że na party wpadłem wpierw około 13ej i po rozmowie z Tobą dopiero zrozumiałem, że ta impreza nie jest na zasadach jak np: SACP (Silesian Amiga Classic Party) gdzie można wbijać kupując sobie wejściówkę na miejscu tylko.....no teraz już wiem.:-) proszę o wybaczenie ale to był mój pierwszy raz:-) to postanowiłem znowu zawitać na główną część impresy (Kompoty) i zrobić małą niespodziankę po uprzednim zapytaniu.... co wolisz wpłata czy komodor. I wyszło super ponieważ już wspominając o mnie w komentarzu zrobiłeś mi ogromną frajdę:-) i mam nadzieję zostanę pozytywnie zapamiętany:-)

Teraz też już wiem jak to wszystko wygląda i jeżeli będzie reedycja to chętnie wam pomogę w pracach organizacyjno/przygotowawczych bo mam jakieś 15 km do Opola. Teraz wprawdzie też taką chęć zgłaszałem ale robota mi się zwaliła na głowę z sobotą włącznie dlatego nie miałem szans....

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#348 Post autor: yugorin »

heniek29cr pisze:
yugorin pisze:
Wszystkim którzy wrzucili nagrody w ostatnim momencie. @Retronics, @heniek32cr (dowaliłeś z tym C64... masakra, myślałem, że mnie wkręcasz), @blackwine, @inni których nie pamiętam na ten moment. Mój mózg został w domu chwilowo, a ja mam teraz galaretkę owocową w głowie.
:)
wprawdzie jestem heniek29cr:-) ale heniek32cr też jest fajne:-) chociaż teraz to już bardziej by pasowało heniek41cr he he:-)

Pozdrawiam serdecznie
hahaha. no musisz mi wybaczyć... "jestę wrakię człowieka" :P

Cała reszta - jest jak mówisz. Super, że byłeś, że dołożyłeś swoją cegłę :P

do następnego

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#349 Post autor: wackee »

Rewelacyjne party w fantastycznym miejscu (mam na myśli i partyplace, i miasto Opole), zorganizowane przez ludzi którzy naprawdę mają do tego smykałkę i dobre pomysły.
Yugorin dzięki za przywrócenie wiary w to, że w Polsce można profesjonalnie i z duszą zorganizować komodorowskie party które połączy, a nie podzieli. Jak widzisz, scena odpłaca sercem za serce - to co dostałeś w zamian w postaci frekwencji, releasów oraz co by tu nie mówić uszanowania Twojego wysiłku, mam nadzieję że sprawiło Ci radość.
Ja tu widzę potencjał na nową legendę w stylu North Party. Wysiadamy dopiero na rocznicowej, dziesiątej edycji!!!
Ze swojej strony dziękuję za fantastyczne potraktowanie mnie jako grajka ;) obiecuję że na MD będę grać tak długo, aż Wam się nie znudzę ;) a może i nawet wtedy, hehehehe ;)
Co mogę więcej napisać. Dziękuję za podładowanie scenowych baterii. Chce się działać dalej!
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#350 Post autor: yugorin »

Jeszcze jedno. Część z Was wyjechała wcześniej, wyjechała bez mojej wiedzy i zgody :P

Na poważnie - chodzi o prezent dla każdego uczestnika, który miał zabrać ze sobą. Biała teczkaz nalepką ze smokiem i napisem Moonshine Dragons. W środku jest specjalna okolicznościowa votka, wyrukowana na ręcznie robionym papierze, w formie średniowiecznej kartki. Pierwsza strona to oczywiście grafika autorstwa Ged, a na drugiej stronie stylizowana grafika ze ściany z Renegade i nickami orgów. Sprawdźcie czy macie, napiszcie czy chcecie. Można wysyłać na adres email ze strony https://moonshinedragons.party informacje z nickiem i ew. komu dosłać, jeśli chce taką pamiątkę.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#351 Post autor: Volcano »

yugorin pisze:wychodząc z toalety ktoś zagadnął Carriona... Ty patrz.. nawet kible nie są zarzygane...
Było co nieco uryny na podłodze od tych, którzy nie trafili, a reszta rozniosła to buciorami, ale poziomu (dosłownie i w przenośni) tego, co było na Rush Hours '98 nic nie przebije (kto był, wie, o czym mówię).
PS. Nie jest moją intencją kierowanie jakichś złośliwości pod adresem organizatorów i proszę tak tego nie odbierać.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#352 Post autor: elban »

party absolutnie zajebiste. yugorin i cala reszta organizatorow: wielkie dzieki.


ps. kto wygral zasilacz? ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#353 Post autor: yugorin »

Volcano pisze:
yugorin pisze:wychodząc z toalety ktoś zagadnął Carriona... Ty patrz.. nawet kible nie są zarzygane...
Było co nieco uryny na podłodze od tych, którzy nie trafili, a reszta rozniosła to buciorami, ale poziomu (dosłownie i w przenośni) tego, co było na Rush Hours '98 nic nie przebije (kto był, wie, o czym mówię).
PS. Nie jest moją intencją kierowanie jakichś złośliwości pod adresem organizatorów i proszę tak tego nie odbierać.
Jasne, ja też to widziałem. Nie można jednak wymagać od wszystkich, żeby trafić dokładnie tam gdzie trzeba w stanie delikatnego znieczulenia.

Dzięki, że o tym piszesz, bo to znów pokazuje, jak bardzo każdy z Was chciał, żeby było najlepiej jak się da. Nawet sformułowanie "nieco uryny" sugeruje, że właściwie to bez znaczenia dla takiej imprezy i tak wspaniałych ludzi.

Dołożę jeszcze jedno.

Ilość ręczników papierowych, tych przy umywalce, w workach na śmieci i poza było mniej więcej 80% w worku, 20% gdzieś poza. Czyli każdy dbał o to, żeby było czysto. Wiem, bo sprzątałem.

To wszystko zrobiliście WY przez 3 dni imprezy, a nie ja. Więc gratulujcie sobie, a ja dziękuję za mniejszą ilość pracy. :)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 16:17 przez yugorin, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#354 Post autor: SUDi »

no to płynąc na fali hiper pozytywnych opinii o party (CHAPEAU BAS!) jeszcze krótko moje osobiste personalne podziękowania lecą do :
@Sebaloz, Splatterpunk :arrow: za doborowe towarzycho no i że w końcu znów mogłem z Wami się widzieć i powspominać stare dobre czasy!
@Provee :arrow: za nocne Polaków rozmowy
@Data :arrow: tam gdzie Data tam zawsze ciekawe tematy dla mnie :)
@Wacek :arrow: za koncert w dechę!
@I TU NIE PAMIĘTAM KSYW TYCH LUDZI (przyznaję bez bicia, mój RAM był przegrzany na party, za dużo tego i owego ;) :arrow: za mega sympatyczny współudział w nocnym wypadzie do Sofa Music Club. Było rewelacyjnie bawić się z Wami!
Może ktoś podpowie kto to był? Taka przemiła para - wiem że byli współorganizatorami party.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#355 Post autor: bimber »

yugorin pisze: specjalna okolicznościowa votka, wyrukowana na ręcznie robionym papierze, w formie średniowiecznej kartki.
coś pięknego, świetna pamiątka. zwłaszcza że tej właściwej votki aż żal było oddawać po compo ;)

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#356 Post autor: yugorin »

@sudi to necki i ana.. W sumie mój pracownik, ale bardziej kolega z pracy ;) I jego żona.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#357 Post autor: SUDi »

yugorin pisze:@sudi to necki i ana.. W sumie mój pracownik, ale bardziej kolega z pracy ;) I jego żona.
czyli personel pomagający przy organizacji - tzw. zaplecze techniczne, tak właśnie to myślałem :)
pozdrów ich gorąco ode mnie, świetni ludzie, naprawdę - do kieliszka i tańcowiska :)

Brt
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:15

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#358 Post autor: Brt »

Ja także chciałem podziękować wszystkim za rewelacyjną organizację party, świetny klimat i wysoki poziom produkcji wystawionych na compo!

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#359 Post autor: SuperNoise »

Pamiętajcie ze tutaj jest wszystko nagrane i mozna przeżyć to jeszcze raz:
https://scenesat.com/videoarchive/115

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#360 Post autor: wackee »

elban pisze:ps. kto wygral zasilacz? ;)
No zgadnij ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

ODPOWIEDZ