Upgrade forum

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Upgrade forum

#21 Post autor: wegi »

Nitro pisze:Przejrzę PW or co strona ślę albo i nie przez weekend.
no i ?...
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Upgrade forum

#22 Post autor: Nitro »

Problem jest namierzony, autorzy trójki specjalnie wyłączyli domyślnie owe maile aby być w zgodzie z jakimś tam durnym prawem. Wszyscy zmigrowani userzy mają powiadomienia wyłączone, w przyszłym weekendzie się napisze skrypt do masowej zmiany. Jak ktoś od zaraz to instrukcja poniżej:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Upgrade forum

#23 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Nitro, ale prawo to Ty szanuj!!!
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Upgrade forum

#24 Post autor: wegi »

Czemu linki nie otwierają się w nowej karcie tylko wychodzę z forum jak kliknę link...
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.


Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Upgrade forum

#26 Post autor: Nitro »

Już wyrwałem chwasta...

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

Re: Upgrade forum

#27 Post autor: wegi »

Znów nie dostałem emaila że przyszedł priv
2021.06.16 "U mnie w okolicy też nikt nie umarł - ale nie będę na tej podstawie twierdził, że Covid nie istnieje ani że nie jest żadnym zagrożeniem"

2023.09.09 U mnie też nikt nie umarł włącznie z ciotką chorą na białaczkę. Dwukrotnie zaszczepiona dostała covida w szpitalu - żyje. Ta plandemia to już jak Bóg - wszędzie jest i nikt go nie widział.

ODPOWIEDZ