Polskie dema w pierwszej setce na CSDb

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#21 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

nes pisze:Ale Grave Story nie miało jakiejś wyśrubowanej oceny - już prędzej powinni usunąć tych, którzy dali "1", bo trzeba na prawdę nie mieć nic wspólnego ze sceną C64 żeby dać "1" "2" albo "3" za takie demo.. A usunięte są wszystkie głosy (poza moim który właśnie oddałem - 10 bo to moje ulubione demo :) ). Bez sensu.
Taka byla decyzja adminow. Widocznie ktos bawil sie w downvotowanie innych produkcji, a konsekwencja byla usuniecie wszystkich jego zapiskow w tym glosow na Grave story (niewazne jakie to byly glosy).
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#22 Post autor: nes »

A, to dobrze jak decyzja adminów a nie początek rozsypki CSDb.

W każdym razie - 4 polskie dema w pierwszej setce to coś mało, było ich raczej więcej.

Btw. skąd o tym wiesz ? Chyba nie zasugerowałeś tego adminom ? ;)
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#23 Post autor: nes »

PS. W sumie zaryzykował bym stwierdzenie, że Dream Travel bez grafiki zasługuję najwyżej na ocenę 4/10, a to że ma więcej jest tylko i wyłącznie zasługą grafików. Grafika jest naprawdę fajna.
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

k.

#24 Post autor: k. »

Sebastianie, Wojciech Jaruzelski wprowadził Stan Wojenny, Ludzie głosowali na Solidarność i dawali dychę. Jak okazało się, że w tylko świnie siedzą w S. a komuna wcale nie jest taka zła w porównaniu do wyzysku kapitalizmu, downwotowali i Solidarność już dostała jedynkę.
Podobnie jest z Apparatus, ludzie zmieniają poglądy jak okazuje się że autorzy mieli inne intencje niż zakładane przez odbiorców.
Demo powstało po to aby "wygrać" z Digital World na CSDB i pokazać jak to ekipa Ramosa przegrywa z łowcą ślimaków.

DEBILIZM :) hahahahahaa

PS. Napisz Sebaloz do moderatora CSDB że Apparatus jest za nisko w chartsach. Może faktycznie zrobi porządek z tym debilizmem i usunie dema które nie mają wiecej niż 100 głosów.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#25 Post autor: zielok »

Kisiel ale o co chodzi?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#26 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

nes pisze:Btw. skąd o tym wiesz ? Chyba nie zasugerowałeś tego adminom ? ;)
Pilem z jakims adminem jak bylem na party w Szwecji. A Dream Travel moze byc nawet lepsze niz Apparatus jak poprawia pare rzeczy, design, szybkosc i doloza kilka efektow, tu nie ma juz deadline, mozna i rok posiedziec, dlatego mowilem ekipie Ramosa zeby dali sobie spokoj z wersjami 100% i robili wspolnie demko na 20 lat Samar :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#27 Post autor: zielok »

nes pisze: Co mogę napisać o innych demach.. W Apparatus się nie ma do czego przyczepić, poza nazwą - nie wpada w ucho. Muzyka OK, grafika OK, kod OK, całość OK.
Nazwa jest zajebista, sam wymyśliłem :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#28 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

zielok pisze:Nazwa jest zajebista, sam wymyśliłem :D
Wspak to Suta Rappa :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#29 Post autor: k. »

zielok pisze:Kisiel ale o co chodzi?
To chyba oczywiste, Sebaloz teraz sobie jaj nie robi. On naprawdę wierzy w chartsy na CSDB. Z tego co zauważyłem to Carrion w końcu chyba załapał umowność tego votingu.. a Sebaloz pisze o jakimś zamykaniu kont kasowaniu dorobku itp.

Szkoda że nie ma przycisku lubie to, ciekawe co by sebastian zrobił.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#30 Post autor: zielok »

Wiesz co Kisiel ja Sebaloz'a nie potrafię zrozumieć więc nigdy nie jest dla mnie oczywiste kiedy on na poważnie a kiedy nie :)

ps. jednak sadzę, że chyba nie bierze na poważnie vot z csdb.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2011, 19:46 przez zielok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#31 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:a Sebaloz pisze o jakimś zamykaniu kont kasowaniu dorobku itp.
Czego sie boisz? Przeciez nie downvotowales i nie masz dorobku na scenie.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#32 Post autor: skull »

jak dzieci
Bo pecet to zwykły banan...

Archibald
Posty: 25
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:11
Grupa: Draco

#33 Post autor: Archibald »

A ja się grzecznie pytam gdzie Opium?? Bez urazy dla wszystkich innych polskich demek ale pod względem całokształtu ta produkcja bije na głowę 95% rodzimych produkcji.
Funkuj ich od tyłuuuu!

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#34 Post autor: elban »

przyjdzie czas kiedy zrozumiesz - o wiele roznych dem mozna by sie dopominac, ale listosci, nie o Opium.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#35 Post autor: wackee »

Archibald pisze:A ja się grzecznie pytam gdzie Opium??
Błagam, nieee....
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#36 Post autor: SUDi »

wackee pisze:
Archibald pisze:A ja się grzecznie pytam gdzie Opium??
Błagam, nieee....
eee tam, bardzo fajne demko, u mnie zawsze było w tej głównej kolekcji demek jakie miałem nagrane na dyskietki.

Archibald
Posty: 25
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:11
Grupa: Draco

#37 Post autor: Archibald »

elban pisze:przyjdzie czas kiedy zrozumiesz - o wiele roznych dem mozna by sie dopominac, ale listosci, nie o Opium.
Nieee, panowie, bardzo proszę... W demku liczy się design, kod, muza i grafa (dokładnie w tej kolejności). W końcu to zwarta całość którą ma się przyjemnie oglądać. W przeciwnym razie wychodzą demka takie jak Edge Of Disgrace, które efektami wymiata ale jak dla mnie lekko wieje nudą.
A designowanie to chyba najbardziej mrówcza robota jaką można sobie wyobrazić.
Funkuj ich od tyłuuuu!

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#38 Post autor: Cobra »

Panowie, powiedzmy sobie szczerze: Opium jest dobrym demkiem, ale są lepsze, które nie łapią się do 100 najlepszych lub są pod koniec setki :cry:
8 bit rulez:)

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#39 Post autor: zielok »

Archibald pisze:Nieee, panowie, bardzo proszę... W demku liczy się design, kod, muza i grafa (dokładnie w tej kolejności). W końcu to zwarta całość którą ma się przyjemnie oglądać. W przeciwnym razie wychodzą demka takie jak Edge Of Disgrace, które efektami wymiata ale jak dla mnie lekko wieje nudą.
A designowanie to chyba najbardziej mrówcza robota jaką można sobie wyobrazić.
Nieee no a gdzie jest design w Opium? Zgranie z muzyką i nic więcej. Porównaj to do Dream Travel. Poza tym Opium jest demem wyjątkowo brzydkim (grafiki Valsarego poprawiają stan ale go nie ratują i chodzi mi zarówno o grafiki jak i wygląd efektów). Co do kodu to może w 1997 roku to było coś. Na dzień dzisiejszy to kod jest co najwyżej przeciętny :)

k.

#40 Post autor: k. »

proponuje dość pierdolenia i wziąść się do roboty.
Do zobaczenia na następnym compo.


PS.Zauważyłem, że "elyta" strasznie żyje wspomnieniami. Apparatus już był.

ODPOWIEDZ