Polskie dema w pierwszej setce na CSDb

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
k.

#81 Post autor: k. »

@Nitro nie interesuje mnie Twoja opinia na temat ofensiv by Sebaloz.
Jak chcesz kolegę wybielać to znajdź sobie inne forum albo przenieś moja wypowiedź do areny.
Ogólnie Sebaloz powiedz nam najlepszy koderze i grafiku sceny co chciałeś przez swoja merytoryczną wypowiedź nam przekazać bo nie zakumałem.
Demo Samar jest od tygodnia w pierwszej dziesiątce a Tobie zostały jakieś stare zrzuty z listy dem jak nomen omen pierwsze miejsce SP5 rządziło na CSDB.

k.

#82 Post autor: k. »

Update, właśnie po udzieleniu komentsa w tym wątku demo Samar-u zostało zdownwotowane i nie jest już przed demem preśnij spację.
Czy nie znane siły wzięły sprawę w swoje ręce? Czy godzi się to robić jedynej polskiej produkcji? Gdzie Wasza duma Polacy, gdzie solidarność?

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2331
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#83 Post autor: carrion »

a ja właśnie chciałem oddać głos bo do tej pory nie oddałem, ale chyba tego nie zrobię bo znowu ktoś mi wypomni że mam własne zdanie... tutaj nie wolno mieć swojego zdania.

i tak, uważam że downvote to też wyrażenie swojego zdania. nie tyle jako ocena per-se (tak to sie pisze?) dema, a w szerszym kontekście porównując z innymi produkcjami.

przypomniałem sobie jednak że po kilku wojnach na csdb obiecałem sobie że nie będę głosował - było blisko.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#84 Post autor: wackee »

Mam nadzieję że nikt nie daje DT 10-tek tylko dlatego, że jest polskie. Dla mnie sorry, ale takie akcje które są bardzo popularne wśród Polaków w internecie są idiotyczne, takie machanie szabelką którego nie cierpię.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#85 Post autor: Cobra »

wackee pisze:Mam nadzieję że nikt nie daje DT 10-tek tylko dlatego, że jest polskie. Dla mnie sorry, ale takie akcje które są bardzo popularne wśród Polaków w internecie są idiotyczne, takie machanie szabelką którego nie cierpię.
O czymś takim to chyba Kisiel wspominał, że daje 10 polskim produkcjom :lol: , ale niech on o tym się wypowie (byle nie rozwinął tego w jakąś wielką dyskusję :D ).

Takie akcje o którym piszesz są popularne nie tylko wśród Polaków. Ja mam wrażenie, że niektóre prace, produkcje w bazie CSDb mają obniżane noty, aby nie były za wysoko.

Ja np. daję tyle ile uznam: ani mniej, ani więcej!
8 bit rulez:)

k.

#86 Post autor: k. »

Nadal Sebalozie demo Samaru okupuje 6-te miejsce CSDB.
Więc wnioski płyną dla mnie takie:
Możesz się wąski prącie nabijać z produkcji kolegów, świat wie co jest lepsze :)
Zielok, wiadomo , że bez Sebaloza zrobilibyście lepsze demo ale jak widać Świat ocenił je na gorsze, trzeba to przyjąć na klatę.
Dla pozostałych "scenowiczów", cóż z tego że Sebaloz był kiedyś wspaniały, jak jego praca chujem się obraca, myślałby kto że wyróżnianie Nitro z jego grupą (BS) coś pomoże anty talentowi ... ale cóż.
Trzeba powiedzieć że KIEDYŚ sebaloz był wielki... tak dwadzieścia lat temu.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#87 Post autor: wegi »

Generalnie voty to tylko voty i statystyka jest niesprawiedliwa czasami - spójrzmy gdzie jest np desert dream (o zgrozo) - a z kolei można wbić 1 dla DD i wbić 1 dla DT - tu statystyka będzie bardziej sprawiedliwa - zobaczymy czemu bardziej jedna jedynka zaszkodzi...

Jak się zaczął temat co jest lepsze - fajnie poleciały downwoty - ta sama liczba głosów i inna średnia - stawiam, że wiem kto to był :) :P

Tower Power 92% - to oglądam regularnie takie stare demo a taki klimat - serio jest multum niedocenionych dem

Trza robić coś nowego z większą dynamiką, płynnością... Szkoda, że ten wykład Ninjy tak późno obejrzałem

ODPOWIEDZ