Riverwash 2011 w Łodzi

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Akira
Posty: 6
Rejestracja: 21 gru 2010, 12:50
Kontakt:

#61 Post autor: Akira »

Heh, mi po padnięciu emocji i podkurwienia przyszedł właśnie pomysł na arta:-) Co ja mówie, na cały cholerny cykl artów! ;) Zapowiadam proszę państwa cykl o najsławniejszych wojnach scenowych, ostrych dyskusjach w ostatnim 20 leciu na scenie polskiej i nie tylko, wszystkie platformy ;) Jak ktoś ma ochotę popisac to zapraszam, ja już zacząłem skrobać o paru sławnych dyskusjach z 90" na scenach pc i ami :-) W efekcie więc wyszło na plus :-)

Miałem już nie pisać, ale jestem dzięki znalezieniu nowego tematu w dobrym nastroju i proponuję Sebalozowi uznanie że była to pomyłka i wspólne wychlanie piwska ;) Seba tym samym przyznaje ze mnie nie widział mnie bo nie noszę identa, którego nie noszę faktycznie i nosić nie zamierzam, a ja przyznaję ze widzieć mnie w takim razie nie mógł ;) Całość sprowadza się więc do błędu logicznego ponieważ niewidzenie nie równa się niebytności ;)

CU!
Akr.
Academy / The Edge / Substance / Surprise! Productions / Pulse / Grape / Bad News / Chaos / Scenial

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#62 Post autor: zielok »

@kisiel nie widziałem tego postu od Akiry. Ja widziałem tylko twój post (który znikł) aczkolwiek nie jestem już tak do końca pewny czy go widziałem :)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1390
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#63 Post autor: SUDi »

Akira pisze:Miałem już nie pisać, ale jestem dzięki znalezieniu nowego tematu w dobrym nastroju i proponuję Sebalozowi uznanie że była to pomyłka i wspólne wychlanie piwska ;)
Za późno, walka już obstawiona, zakłady pozbierane, ring się szykuje, nie ma wycofki. Bitka zostanie oficjalnie wpisana do programu SP5. Kill'em!

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#64 Post autor: Corwin »

Akira, pomysł pierwsza klasa. Niektóre tematy mogą być bardzo ciekawe opisywane przez uczestników konfliktu - każdy ze swojego punktu widzenia.

Tu, to chyba na początek trzeba dojść kto komu dyski kradł czy nie kradł :-).

ps. Akira fajna strona :-) -> http://www.scenial.pl/

k.

#65 Post autor: k. »

@SUDI też tak myśle!!!! Kufa co się będzie działo, czy Sebaloz ma szansę?
Starcie gigantów kliczko adamek;)
Prawdziwi gentlemani nie dają sobie w ryj, oni dotykają swoje twarze;)






PS. zauważyliście że ludzie uwielbiają fora gdzie można wykasować swoją wypowiedź zamiast prawdziwego życia gdzie słowo wypowiedziane nie da się cofnąć?

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#66 Post autor: booker »

zielok pisze:@kisiel nie widziałem tego postu od Akiry. Ja widziałem tylko twój post (który znikł) aczkolwiek nie jestem już tak do końca pewny czy go widziałem :)
Ej! ale kto zielokowi dopisał ten post? Przecież było, że Akira odpisal, że się chcę napic z Sebalolzem a potem odrazu SUDi, że nie ma i że już walka obstawiona.

Oj coś się tu dzieje dziwnego!!!1
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1390
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#67 Post autor: SUDi »

Na razie bukmacherzy obstawiają 50:50 w waalceeee...

Dyyskieeeeetkowy Rozpiździuchhh Elyta Sebaaaloozzzz
w prawym kornerze
i
Beeeezidentyfikatorosss Wieeeloplatformorossss Scenial Akiraaaaa
lewy korner

oj będzie się działo, proszę Państwa, jakie emocje, i to wszystko na kanale SP5 SPORT

8)

joodas
Posty: 321
Rejestracja: 05 wrz 2009, 11:42
Grupa: Albion Crew

#68 Post autor: joodas »

przepraszam bardzo a o co chodzi:)

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 403
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#69 Post autor: kordiaukis »

ja pierdykam widze ze sie chlopaki fajnie bawicie :D

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2331
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#70 Post autor: carrion »

Akira pisze: Zapowiadam proszę państwa cykl o najsławniejszych wojnach scenowych,
Akr.
A napiszesz o wojnie carrion vs atari ?
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#71 Post autor: wackee »

carrion pisze:A napiszesz o wojnie carrion vs atari ?
Mówi Ci coś sformułowanie attention whore? :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

k.

#72 Post autor: k. »

achtung das kurve ? IMHO Akira ściemnia :P

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 403
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#73 Post autor: kordiaukis »

* podwojny facepalm *

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#74 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

bimber pisze:
Sebaloz/Lepsi.De pisze:Na Silesii nie bede bo nie dogadalem sie z organizatorami
dąsy? ;)
Po prostu informuje i przypominam, bo ciagle ktos pisze liczac ze spotkamy sie na Silesii. Nie spotkamy sie, bo nie przyjade i tyle.

Tydzien temu byly prowadzone rozmowy, ale organizatorzy nie chca slyszec o dopisku do regulaminu "na kompach nie moga byc pokazywane prace, ktore byly juz wczesniej wypuszczone na scene lub braly udzial w jakims kompo", wiec zrobilem ankiete http://www.c64scene.pl/viewtopic.php?t=729

zielok pisze:Jeśli tak to proszę o bez pikantnych szczegółów z RW.
Na party wpadl Czarek Mończyk, szef agencji artystycznej z Lodzi, znany z telewizyjnej ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym, promotor lasek walczacych w makaronie i kisielu. Oczywiscie przyszedl razem z jedna ze swoich modelek, robili sobie zdjecia ze scenowiczami i Czarek zaproponowal ze moze ta dziewczyne zostawic nam na noc :)

Akira pisze:Ostatnio zmieniony przez Akira dnia Sob Wrz 10, 2011 1:52 pm, w całości zmieniany 12 razy
Mam prosbe, zmien swojego posta po raz 13-ty, bo prosilem o podanie numeru identyfikacyjnego ktory jest na drugiej stronie identyfikatora. Taki idenfykator mozna zrobic na photoshopie, a jak podasz numer to ja sobie sprawdze kto to pod tym numerem byl zarejestrowany na party.

Wyciag z twojej karty kredytowej tez mi nic nie da, bo na party place nie mozna bylo placic karta nawet w barze.

Nie wiem o co ci chodzi, jestem juz druga osoba ktora stawia tobie zarzut pisania nieprawdy o Riverwash i jesli z jakichs powodow nie chcesz przyznac sie do bledow na swojej stronie to nie wymagaj zeby ktos cie tutaj traktowal inaczej niz ty traktujesz nieprzychylnych komentatorow na swojej stronie. Ja po prostu bardziej wierze swoim kolegom niz tobie, a twoj opor przed sprostowaniem ze Riverwash byl juz po raz piaty, tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze masz jakis problem zwiazany z organizatorami tego party.

Twoich roszczen o stawanie obiadu czy piwa nie uznaje, bo ja nikomu nie stawiam i rzadko pije za swoje.

Zamiast wojnami zajmij sie lepiej nowym demem, ktore mogloby napisac Pulse.


Ktos pytal co sie dzieje z Nitro, dostal sie na informatyke na politechnike wroclawska i teraz pije we Wroclawiu za kase ktora wygral na RW (drugie miejsce w pc demo kompo). http://www.pouet.net/prod.php?which=57703
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 15:06 przez Sebaloz/Lepsi.De, łącznie zmieniany 1 raz.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2331
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#75 Post autor: carrion »

potrójny facepalm!!!
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2331
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#76 Post autor: carrion »

wackee pisze: Mówi Ci coś sformułowanie attention whore? :)
mówi mi to:
Label given to any person who craves attention to such an extent that they will do anything to receive it. The type of attention (negative or positive) does not matter

czyli wg Ciebie drogi Wacku wszystko co napiszę będzie próbą zwrócenia na siebie uwagi? przykro mi że tak myślisz... zostań w pokoju.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1390
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#77 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Po prostu informuje i przypominam, bo ciagle ktos pisze liczac ze spotkamy sie na Silesii. Nie spotkamy sie, bo nie przyjade i tyle.
Gadanie. w sobotę o 10 jest ważenie kafarów, o 11 masz walkę z Akirą.
Be there nigga!
Tydzien temu byly prowadzone rozmowy, ale organizatorzy nie chca slyszec o dopisku do regulaminu "na kompach nie moga byc pokazywane prace, ktore byly juz wczesniej wypuszczone na scene lub braly udzial w jakims kompo"
Zaczynasz pitolić jak jakiś biurokrata, a bo w regulaminie nie ma, a bo źle sformułowane, a bo brakuje przecinka. Na co uszczęśliwiać ludzi na siłę? Uwierz w partyzantów, jak zobaczą coś co znają i uznają że to nie sprawiedliwe żeby ta produkcja ponownie konkurowała z nowymi, dadzą 0 na votce i po krzyku.

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#78 Post autor: Corwin »

SUDi pisze: Uwierz w partyzantów, jak zobaczą coś co znają i uznają że to nie sprawiedliwe żeby ta produkcja ponownie konkurowała z nowymi, dadzą 0 na votce i po krzyku.
Akurat to tak nie działa ale przykłady sobie odpuszczę, bo się jeszcze aktywniej zrobi :-). Co nie zmienia faktu, że Sebastian przyebuje się do popierdułki. Z drugiej strony dziwi mnie opór organizatoró (o ile taki jest/był).

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#79 Post autor: zielok »

Corwin pisze:Akurat to tak nie działa ale przykłady sobie odpuszczę, bo się jeszcze aktywniej zrobi :-).
Nie krepuj się, wal śmiało :)

kotrobot
Posty: 2365
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#80 Post autor: kotrobot »

Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

ODPOWIEDZ