Riverwash 2011 w Łodzi

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#41 Post autor: zielok »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Piszesz tez ze Dakoty nie bylo a przeciez on byl, albo widziales Rafa i nie podszedles do niego sie przywitac.
Może nie lubi Rafa? :)

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#42 Post autor: bimber »

Sebaloz/Lepsi.De pisze: Na Silesii nie bede bo nie dogadalem sie z organizatorami
dąsy? ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#43 Post autor: booker »

Obrazek
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2331
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#44 Post autor: carrion »

no w końcu się coś dzieje!
Seba jebnij mu!
Akira jebnij mu!

stawiam browara na Silesii że akira już nic nie napisze na forum !
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2331
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#45 Post autor: carrion »

Sebaloz/Lepsi.De pisze: Co do polskich stron prowadzonych przez scenowcow to polecam:
http://slawomirwilk.pl/riverwash-2011-r ... ego-party/
http://biter.bartoszrakowski.com/
http://www.chip.pl/blogi/blog-retroblog-1
jeszcze jest
http://carrionpixels.wordpress.com/

niedługo nowe odsłona strony. nowy layout (albo outfit ;) ) nowe grafiki and more...

co do strony Scenial - super!
c64portal.pl, retronavigator.com

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#46 Post autor: zielok »

Coraz gorzej z c64scene.pl ... Nawet flejmy nie powodują znacznego wzrostu aktywności :( Trzeba rozwalić jakiegoś spectruma :)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#47 Post autor: booker »

A se myślisz zajebistego takiego mema to się tak bezaktywnie robi, co, hę?










:)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#48 Post autor: zielok »

booker pisze:A se myślisz zajebistego takiego mema to się tak bezaktywnie robi, co, hę?
Booker można prosić po polsku? :) No ni cholera... nie rozumiem

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#49 Post autor: leming »

@zielok A ty zajebistego se myslisz ze booker takiego ma he?
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2331
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#50 Post autor: carrion »

zielok pisze:Coraz gorzej z c64scene.pl ... Nawet flejmy nie powodują znacznego wzrostu aktywności :( Trzeba rozwalić jakiegoś spectruma :)
Mozna jeszcze napisac ze koledzy z sąsiedniej sceny takrze pracującej na 6502 to męska część ciała na CH... Ale to juz cwiczylem ... I jakos flame tak krotko trwał....

Drama-ty to na csdb fajnie wychodza... Tam wiecej kumatych no i STE sie tak latwo prowokuje....

Dla tego carrionpixels zrobie jako konkurencje dla innych stron scenowych :)
c64portal.pl, retronavigator.com

k.

#51 Post autor: k. »

ok, za miłość do spektruma, Zielok ma u mnie jedyneczkę w compo jak pis ;)
Tej ale dawajcie jakieś pikantne szczegóły z RW.
Dlaczego Nitro się zawiesił? Focha strzela?

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#52 Post autor: zielok »

kisiel pisze:ok, za miłość do spektruma, Zielok ma u mnie jedyneczkę w compo jak pis ;)
Kisiel mam nadzieję, że pierwsze miejsce a nie 1 punkt :D
kisiel pisze:Tej ale dawajcie jakieś pikantne szczegóły z RW.
Dlaczego Nitro się zawiesił? Focha strzela?
Foch -> http://www.miejski.pl/slowo-Foch (2 lub 3 wyjaśnienie)? Jeśli tak to proszę o bez pikantnych szczegółów z RW.

k.

#53 Post autor: k. »

Kurde no, czy RW stało się takim party na którym "miłość do sceny" dla jednych się zaczyna a dla drugich kończy? Widzę po reakcjach partyzantów, że nawet boją się przyznać kim są i potem robi się z tego "wielka chryja".
Od dzisiaj kto nie nosi wypisanych identów tego w ryja;)









PS. Zielok przecież wiesz jaki jest system głosowania ;P

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#54 Post autor: Corwin »

kisiel pisze:Od dzisiaj kto nie nosi wypisanych identów tego w ryja;)
No co ty Kisiel. Przecież to takie fajne lanserskie: "wszyscy mnie znają, a kto nie zna to niech spierdala bo jestem vip, a w ogóle to sława mnie męczy i potrzebuję trochę anonimowości" LOL.

Akira
Posty: 6
Rejestracja: 21 gru 2010, 12:50
Kontakt:

#55 Post autor: Akira »

Seba, zastanów się nad tym co piszesz. Rzucasz insynuacjami a potem brniesz dalej w zaparte. I jeszcze chcesz wyznaczać co będę Ci pokazywał? Albo decydować że za nienoszenie identa można kogoś błotem obrzucać.

Stary, no zastanów się w jakiej jesteś teraz sytuacji. Komuś kto był na zlocie publicznie zarzuciłeś że zmyślił raport. Ktoś Ci odpowiedział spokojnie że się pomyliłeś a Ty dalej się rzucasz zamiast przyznać do pomyłki i po prostu przeprosić. Wystarczyło spytać po gg. A tak ja mam identa, bilety pkp w obie strony, jeszcze na dodatek rach. z kredytówki która płaciłem te bilety i za noclegi w Hostelu a na dodatek mam jeszcze tą transakcję na wyciągu w rachunku, tak samo jak i zakupy biletów i kupowanie żarcia z adresami sklepów w boatcity jako miejsce transakcji. :-) I dalej Ci za mało żeby po prostu powiedzieć, 'sorry'?

To samo z insynuacjami o banowaniu ludzi w magazynie. Rzucasz sobie tym radośnie beż żadnej odpowiedzialności za to co piszesz. Na scenialu jest mnóstwo krytycznycznych opinii o tekstach i pomyslach np. w artcie 'Quo Vadis Amigo' choćby gdzie jestem nazwany szczurem uciekającym z okrętu ;) W innym, że pisze niegrzecznie tudzież chamsko. I chuj, nikogo za to nie banuje, wiszą te komenatrze spokojnie.

Taki poziom dyskusji można stosować jak sam wiesz w obie obie strony:) Otóż przerzucając się w tym stylu, na podobnym poziomie, ja tez mogę napisać że anonimowy Twój kumpel mi właśnie napisał po gg żeś zbok, współżyjesz z kaczkami a kto o tym powie to go banujesz ;-))) I teraz ty udowadniaj mi ze nie jesteś wielbładem. Widzisz już czym rzecz? Jest pewien poziom absurdu, przy którym opadają ręce:-)

dla mnie eot, właśnie z powyższego powodu:-)
Załączniki
ident.jpg
ident.jpg (58.27 KiB) Przejrzano 8501 razy
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011, 15:52 przez Akira, łącznie zmieniany 12 razy.
Academy / The Edge / Substance / Surprise! Productions / Pulse / Grape / Bad News / Chaos / Scenial

k.

#56 Post autor: k. »

@Akira winny się zawsze tłumaczy :P
Tak na logikę jak ktoś Ciebie pyta kim ty kurwa jesteś to znaczy że nie miałeś tego identu. Ja sam mam problem jak widzę nowe ryje więc patrze na identy... bo po to są i one.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1390
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#57 Post autor: SUDi »

Akira pisze:slipami, identem i biletami służe na silesii,ale wtedy już odszczekanie będzie musiało być uroczyste i ze sceny. Na czworakach, po wlezieniu ta stół i z jedną łapką uniesioną :)
oj bydom lecioły zymby oj bydom. Seba potajemnie już zaczął boksować worek kartofli w piwnicy, ponoć sąsiad były ubek nawet pożyczył mu hantle. No i wszyscy zacierają rączki, program na Silesię stopniowo się wypełnia :)

kotrobot
Posty: 2365
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#58 Post autor: kotrobot »

Scena 2011.

Udawadnianie, że się było na party.

8)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

k.

#59 Post autor: k. »

no niestety Akira skasował swój post ale było już fajnie... może zielok przeczytał. Dramaturgia już była, flame jaki dawno nie był na c64scene ;)
Myślę że Akira to inteligentny facet bo się szybko zreflektował.

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#60 Post autor: Corwin »

No to ja teraz czeam na wywód Wujka Sebastiana,...

Akira, eot to dobry pomysł, inaczej będziesz pisał z Sebalozem do usranej śmierci.

Kisiel, no a gdzie print screen ? :-)

Nie ma się co spinać, to tylko scena. No chyba, że dla kogoś to nie "tylko", a "aż"...

PS. w google wklepałem xywę i grupę, zeby być bardziej zorientowany,....
Jednen z linków (czwarty) ,...
https://www.facebook.com/people/Akira-P ... 1235027575
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011, 15:27 przez Corwin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ