Riverwash 2011 w Łodzi

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#21 Post autor: booker »

jak stream jest to lepsiejsze audio daje SceneSat http://scenesat.com/listen/normal/max.m3u
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

k.

#22 Post autor: k. »

ja pierdole jak oni mówią po angielsku.. kurwa mać... gość jest zamężny i jara szludi.
Shehe.. kurwa był w jakieś saunie?

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#23 Post autor: Corwin »

No to jadę...15.04 na fabrycznym.

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#24 Post autor: Corwin »

Ehhhh

Compa
Po msx compo pomyślałem, że poziom jest naprawdę ok. No a potem była reszta konkursów,... ogólnie wg mnie nienajlepiej. O organizacji to nawet nie wspomnę (Raf wiem, że masz już pod tym względem sporo expa, ale sam widziałeś, jak tego nie należy robić :-).

Jak tak patrzę na to wszystko to poprostu jakbym widział party na c64 te kilkanaście lat temu.

Wpada misio, wita się, wali ćwiarę, zalicza zgona, kradną mu plecak,... :-)

Generalnie spotkać się ze znajomymi zawsze warto, ale nie wiem, czy jakbym miał jeszcze raz zdecydować to bym pojechał. Pewnie poczekałbym na SP5.

Pozdrowienia dla wszystkich, których spotkałem i leni z Łodzi.

W załączniku zdjęcie Kebaloza (Sebaloz napędzany Kebabem i dzikim seksem z zamieszkującymi okolicę studentkami).
Załączniki
IMAG0152.jpg
IMAG0152.jpg (64.69 KiB) Przejrzano 6376 razy

k.

#25 Post autor: k. »

pytanie: dlaczego w streamie nie dali compo?

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#26 Post autor: Corwin »

kisiel pisze:pytanie: dlaczego w streamie nie dali compo?
Zaczęło się po 2.00 nie wiem czy było w streamie, czy nie, niewielka strata. Że tak zacytuje kilka tekstów z onlinera:

04-09-2011 13:28 - Hrw - Domel: rzutnik robł co miał robić. Ale jak organizatrzy podawali mu 1280x800, 1920x1080 i 1024x768 to jak miał reagować? A wystarczyło skonfigurować oba kompy na 1024x768 i byłoby płynniej. No ale to przerastało widocznie ;(

04-09-2011 12:56 - Hrw - brak info o tym kiedy będą kompoty, lamerskie przełączanie rozdzielczości co chwila == projektor szukający sygnału na początku każdej pracy...

04-09-2011 12:55 - Hrw - No i po party. Ludzi spotkałem, pogadałem. Organizatorzy to rozrzucania obornika bo do prowadzenia party to się nie nadają niestety... Dyskoteka pod wizualizacje z winampa, wyświetlanie dema "Brak sygnału" całymi godzinami, brak info o tym kiedy będą ko


Pozdrawiam

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#27 Post autor: bimber »

Corwin pisze: Pozdrowienia dla wszystkich, których spotkałem i leni z Łodzi.
dzieki :)
'lenie z Łodzi' bawili się wczoraj na weselu kumpla. były plany żeby przejść się ekipą na party koło północy, ale ostatecznie te 500m które dzieliło imprezy okazało się zbyt dużym wyzwaniem ;)

k.

#28 Post autor: k. »

a było coś na c64 wystawione? Ja nie wytrzymałem tego garkotłutctwa przed 2:00 lulałem.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#29 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

stream zostal wylaczony na czas puszczania krejzolkow, ktore sa przeznaczone tylko dla partyzantow i nie sa rozpowszechniane po party np Pani od parówek (real Nina sex tape)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#30 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Klax zajal przedostatnie miejsce w chip music, kawalek jest na ftp.scene.org
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#31 Post autor: k. »

no byś jeszcze Sebaloz napisał relacje z RW jakiego nie było ;)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#32 Post autor: Raf »

Corwin pisze:Ehhhh
O organizacji to nawet nie wspomnę (Raf wiem, że masz już pod tym względem sporo expa, ale sam widziałeś, jak tego nie należy robić :-).

Jak tak patrzę na to wszystko to poprostu jakbym widział party na c64 te kilkanaście lat temu.

Wpada misio, wita się, wali ćwiarę, zalicza zgona, kradną mu plecak,... :-)

Generalnie spotkać się ze znajomymi zawsze warto, ale nie wiem, czy jakbym miał jeszcze raz zdecydować to bym pojechał. Pewnie poczekałbym na SP5.
ja ubolowam ze to drugie party ktore zaliczylem w tym roku i drugi raz pokazano jak party nie robic :( (wczesniej na forever)

na szczescie ludzie dopisali, bylo naprawde sympatycznie :)
ciekawe jest tez to ze lokal tenze znacznie lepiej sie prezentuje na fotkach niz w rzeczywistosci, szczegolnie zawiedziony jestem jego wielkoscia - gdyby nie rownolegly bigscreen na zewnatrz i w miare dogodna pogoda to party by sie chyba krwawo skonczylo.

z ciekawostek:
podczas drugiej czesci compo pod bigscreenem lezeli polegli , za nimi z jeden rzadek po turecku, potem ludzie na krzeselkach/lawkach no a reszta juz musiala stac... i do tychze stojacych podszedl zdaje sie Borys i kazal nam kleczec przed bigscreenem "bo z tylu nie widac" ;) w tym czasie musial tez uwazac zeby nie zadeptac poleglego kolesia ktory lezal obok mnie - zwloki zabral ze soba dopiero po tym jak mu zwrocilem na to uwage ;)...

no a czasowo wiecej niebieskiego ekranu niz zdjec czy grafik (tempo musialo byc skoro kompo (oprocz muzy) zaczelo sie po 2am, skonczylo ok 4:10... ) bylo nieco bulwersujace ;) niektore prace byly pokazywane tak krotko ze nawet nie widzialem co na nich bylo.

o dziwo jednak brak obsuwy obowiazywal w przypadku glosowania na prace ... planowano o 11, zakonczono o 11:30.

jako jebczy meeting - zajebiscie sie wybawilem... jako party - czuje niedosyt. Lokal niestety tez nie nadaje sie do przeprowadzenia takiej imprezy.

party raport by Akira (wreszcie zmartwychwstal, choc nie przypominam sobie abysmy rozmawiali ;) ) jesli ktos jeszcze nie widzial:

http://www.scenial.pl/archives/8551

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#33 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Corwin pisze:Wpada misio, wita się, wali ćwiarę, zalicza zgona, kradną mu plecak,... :-)
Jednak wszystkie rzeczy sie znalazly, ktos to poznosil na stolik organizatorow zeby nikt nie ukradl. Na party mozna stracic jedynie godnosc :)
Raf pisze:podszedl zdaje sie Borys i kazal nam kleczec przed bigscreenem
Zle go zrozumiales, chodzilo o "klekanie do miecza" :)
Raf pisze:party raport by Akira (wreszcie zmartwychwstal,
choc nie przypominam sobie abysmy rozmawiali ;) )
Nikt go nie widzial na party, dwa lata temu tez napisal taki raport i zbanowal goscia ktory zwrocil mu uwage ze nie bylo go na party i raport zostal napisany na podstawie opowiesci innych osob :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#34 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Attendants : (16)
AceMan, Corwin, Darklight, Data, Gargaj, Jakim, Jericho, Klax, MCH, Nitro, Raf, Sebaloz, Spider, SuperNoise, V-12, V0yager
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Akira
Posty: 6
Rejestracja: 21 gru 2010, 12:50
Kontakt:

#35 Post autor: Akira »

>Nikt go nie widzial na party, dwa lata temu tez napisal taki raport i >zbanowal goscia ktory zwrocil mu uwage ze nie bylo go na party i raport >zostal napisany na podstawie opowiesci innych osob :)[/quote]

Sebaloz czy ty z nadmiaru wódki kompletnie mózg już straciłeś :) ? Mam Ci skanować bilety PKP do Łodzi i z powrotem i wypisywać z kim gadałem? Pokazywać rachunek z Music Hostel? Chyba się do tego zniżać nie będę, aczkolwiek bilety i rachunek z Hostelu wezmę na SP5 i oczekuję publicznego odszczekania tych bzdur które żeś nagryzmolił powyżej.

Nie pomyślałeś stary, że większość ludzi na Riverze mnie po prostu nie znało i nawet z wyglądu nie kojarzyło? Mam zwyczaj łażenia bez identa, by nie słyszęć ciągłego "oooo, Akira!!!!' i od wielu zlotów siedzę spokojnie w kącie, a gadam z równymi wiekiem wapniakami like Mr.Wolf nie z gośćmi którzy są na scenie od sezonu albo dwóch. Swoją droga powoduje to wiele radosnych sytuacji z identyfikacją, na taką na Riverze nadział się w ostatni weekend Borys (pozdrawiam i dziękuję za wódeczkę!), który pusząc się nieco swoją znajomością sceny spytał mnie, anonimowego partowicza na partyplace czy ja mam jakąś ksywę ;) To było bezcenne;)

Czytając insynuacje, że 2 lata temu nie byłem na party i napisałem party raport opadły mi witki już do końca :-). 2 lata temu byłem na Horizonie 2009 we Wrocku, weź jakiś party raport z fotami i znajdz kolesia w bezrękawniku esprita i kapturze, tak to ja, na party place ;) To już wiesz jak wyglądam i wiesz do kogo uderzyć z przeprosinami na Silesii =)

Akira.
Academy / The Edge / Substance / Surprise! Productions / Pulse / Grape / Bad News / Chaos / Scenial

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#36 Post autor: Corwin »

oooo, Akira!!!!


no offence :-)
Przyznam szczerze, że nie mam pojęcia, nawet bladego, kim jesteś, jednak z tego co piszesz podejrzewam, że jesteś synonimem słowa "Legenda".
Pozdrawiam.

ps. nie traktuj naszego Sebcia zbyt poważnie,... do zobaczenia na party (choć pewnie nie zasłużę na audiencję).

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#37 Post autor: zielok »

Akira jako scenowiec jest znany raczej z innych platform aczkolwiek teraz pisze o wszystkich platformach. Polecam scenial.pl naprawdę to lubię poczytać (chociaż wielka szkoda, że ostatnio są rzadko updaty)

k.

#38 Post autor: k. »

jedno jest pewne: Sebaloz nie będzie przepraszał brata bliźniaka ;)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1390
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#39 Post autor: SUDi »

Powód dlaczego Akira (witam!) podpadł Sebie jest bardzo prosty :

w całym raporcie z Rivera ani razu nie pada xywa Sebaloz!

toż to profanacja! :wink:

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#40 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Akira, ale o co ty walczysz?

Pomyliles strony, to nie jest skurwiala planeta z zagubionych w czasie, ale komodore scene i tylko dwie zasady:

1. Tutaj my rzadzimy i nie bedzie zadnego odszczekiwania czegokolwiek.
2. Patrz punkt pierwszy.

Masz podstawiony zarzut pisania bzdur na temat poprzednich edycji Riverwash. Jak ktos grzecznie zwrocil uwage ze sie mylisz bo nie byles na party, to skasowales jego posty zamiast sprostowac swoj tekst. Udowodnic sie tego nie da, bo to twoja strona i logow raczej nie udostepnisz, chyba ze sfabrykowane :)

Przez ostatnie 2 lata wszedzie sie zapisywales ze przyjedziesz na party albo ktos mowil ze z nim masz jechac. Ja przyjezdzalem a ciebie nie bylo.

Czytanie twoich tekstow o scenie po prostu boli. Rozmawialem o tym z wieloma starymi znajomymi ze sceny lat 90 :)

Chcialoby sie napisac "wez sie przejedz na jakies party i zobacz jak to wyglada".

Dla informacji: Riverwash odbylo sie juz po raz piaty, a nie trzeci. Na pouet jest stuff z zapomnianych edycji 2007 i 2008.

Ok, byles teraz na RW, bo jednak ktos cie widzial (kilku moich starych znajomych). Po prostu zdziwilo mnie ze twoi koledzy o tym ze byles na party dowiedzieli sie z twojego tekstu. Party place bylo male, nie wiem jak to mozliwe zeby nie spotkac kogos kogo sie zna. Piszesz tez ze Dakoty nie bylo a przeciez on byl, albo widziales Rafa i nie podszedles do niego sie przywitac. To jest zachowanie w stylu Murdocka i takie cos nie jest akceptowane na naszej scenie.

Zamiast pokazywania rachunkow prosze o podanie numeru identyfikacyjnego, ktory masz na odwrocie identa :)

Moj numer A3D64E41 (wejsciowka dla sponsora party).

Horizon 2009 to nie bylo party, bo nie bylo kompotow i nie zostal wypuszczony zaden stuff. Wielkiego picia chyba tez nie bylo w tej bibliotece. Takie meetingi to sie odbywaja na scenie co miesiac i robimy sobie fotki i krecimy filmiki, ale nikt nie robi z tego wielkiego newsa na miare party.

Na Silesii nie bede bo nie dogadalem sie z organizatorami, jak chcesz ze mna pogadac to przyjdz na noc z demoscena do kotlow, pokaz swojego identa z Riverwash 2011 i postaw browara, wtedy pogadamy :)

Co do polskich stron prowadzonych przez scenowcow to polecam:
http://slawomirwilk.pl/riverwash-2011-r ... ego-party/
http://biter.bartoszrakowski.com/
http://www.chip.pl/blogi/blog-retroblog-1
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ