REGULAMIN

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1293
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

REGULAMIN

#1 Post autor: Nitro »

Regulamin forum c64scene.pl
Wersja 1.1

1. Forum przeznaczone jest dla członków sceny komodorowskiej i jest prowadzone przez jej członka: Nitro/Black Sun.
Pod pojęciem "sceny komodorowskiej" rozumiemy ludzi związanych kiedyś lub obecnie ze sceną C64, podzielających ogólnie rozumianą ideę friendshipu scenowego.
Jeśli nie identyfikujesz się z tą grupą, możesz korzystać z forum, ale pamiętaj, że jesteś tu gościem, który może nie zostać potraktowany na równych prawach z członkami sceny.

2. Forum bazując regułach panujących na scenie nie jest miejscem przeznaczonym do uprawiania wszelkiego rodzaju działalności komercyjnej! Wszelkie próby takowej będą bezlitośnie usuwane bez ostrzeżenia. Decyzję, co jest działalnością komercyjną podejmuje administrator, który może posiłkować się głosem społeczności scenowej.
Wyjątkiem od tej reguły jest dział "Bazar".

3. Administrator portalu to nie cenzor. Nie będę wycinać brzydkich słów. Jeśli jednak przekroczysz granice dobrego smaku, mogę interweniować. Gdzie ta granica leży, powinieneś sam wiedzieć. Jeśli tego nie wiesz - żegnam.

4. Edycja własnym postów jest możliwa przez godzinę po ich napisaniu. Uważam to za czas dostateczny do przemyślenia sprawy. Jeśli zmienisz zdanie później, pamiętaj o istnieniu takich zwrotów jak "Przepraszam" i "Myliłem się".

5. Każdy użytkownik ma prawo złożenia prośby o usunięcie swojego konta, nie ma prawa żądać usunięcia swoich postów. Nie jest to złośliwość, po prostu usunięcie postów spowodowałoby utratę sensu i porządku w wielu wątkach.
Mówiąc w sposób prawniczy: Autor każdego wpisu udziela równocześnie nieograniczonej czasem zgody na rozpowszechnianie jego treści w internecie.

6. W przypadku zaistnienia konfliktów osobistych lub grupowych zaczętych w merytorycznych tematach, posty konfliktowe zostaną wydzielone i przeniesione do nowego wątku na forum "Arena".
Konflikty rozstrzyga administrator, który może posiłkować się głosem społeczności scenowej.

7. Wszystkie wypowiedzi prezentowane na Forum są opiniami ich autorów, za które odpowiedzialność ponoszą oni sami. Administracja Forum nie odpowiada w żaden sposób za treść prezentowanych na forum opinii i wypowiedzi.

8. Życzę dobrej zabawy :)
P.S. Fragmenty regulaminu zaczerpnąłem z regulaminu portalu amiscena.org.
P.S.2. Regulamin wchodzi w życie 10 Lipca 2010, jeśli go nie akceptujesz, opuść to forum.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 19:22 przez Nitro, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany